Prof. Majewska: Odry c.d. + 36 dzieci zabitych szczepionkami w Syrii

From: Maria Majewska
Date: February 6, 2015 11:47:04 AM PST (CA)
Subject: odra cd.

Histeryczny jazgot medialny z powodu paru przypadków odry nie ustaje, a tu  Kanada po cichu podaje, że dzieci szczepione tak samo często zapadają na odrę jak nieszczepione. Oczywiście  media to przemilczają, bo są opłacane za sianie propagandy, a nie za podawanie rzetelnych wiadomości.  W UE tysiące dzieci każdego roku choruje na odrę i nikt się tym nie przejmuje, bo nikt nie umiera  wskutek tej choroby.  Pamiętajmy, że śmiertelne ofiary szczepień MMR liczone są w tysiącach, a trwale okaleczenia w milionach (tylko w USA).

Brak skuteczności szczepień przeciw odrze jest zagrożeniem szczególnie dla niemowląt, których wcześniej szczepione matki nie produkują przeciwciał przeciw wirusom odry, więc nie przekazują ich swoim niemowlętom.  Jedynie przechorowanie odry (najlepiej w dzieciństwie) daje odporność na całe życie, która przekazuje się na jakiś czas potomstwu.

http://www.cbc.ca/news/health/measles-among-vaccinated-quebec-kids-questioned-1.1086151

………………………………..

From: Maria Majewska
Date: February 5, 2015 9:02:33 PM PST (CA)
Subject: 36 dzieci zabitych szczepionkami w Syrii

Były to szczepionki rzekomo przeciw odrze.  Nie wiadomo,  czy ktoś celowo dodał do nich zabójczych substancji (brak informacjo z autopsji), czy raczej były to testowe super śmiertelne  szczepionki nowej generacji. Podejrzewam, ze raczej to ostatnie. Wiadomo, ze darmowe szczepionki kalectwa lub śmierci funduje dzieciom na całym świecie Bill Gates.  Dlatego w Indii toczy się teraz proces przeciw niemu.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/syria/11100478/Dozens-of-children-feared-dead-after-being-injected-with-tainted-measles-vaccine-in-Syria.html

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/