Piotr Bein: Schetyna itp. “historycy” konfabulują

W obecnej info-wojnie przeciw Rosji, żydłacka swjołocz typu Schetyna i Jaceniuk twierdzą, że Auschwitz etc. wyzwolili Ukraińcy. Wg schechterowskiej szczekaczki, Schetyna był bardzo precyzyjny, bo 1-szy czołg, który rozbił bramę Auschwitz prowadził Ukrainiec. http://wyborcza.pl/1,75478,17298610,Schetyna_tlumaczy_sie__Pierwszy_czolg__ktory_rozbijal.html

No to można byłoby naciągnąć to do liczby pojedynczej: Auschwitz wyzwolił Ukrainiec 🙂

Czy dla precyzji Schetyna doda, że obozy zagłady założyli żydłaccy syjonaziole hitlerowscy z nakazu globalnej kliki żydobanksterii i syjonistów, a strażnikami i oprawcami byli tam Ukraińcy? Pewnie takiegoż pokroju co obecnie mordują ludność cywilną w Donbasie, gwałcą kobiety w specjalnych obozach.

Aleksander Kofman: Do obecnej Ukrainy nie wrócimy

Ani ukry ani ruskie! Parę tygodni przed nadejściem Armii Czerwonej, syjonaziole wyprowadzili zdolnych do roboty więźniów do rajchu w tzw. Marszach Smierci.

Pedałowałem szlakiem takiego marszu ze Stutthofu. Co ileś km była pamiątkowa tablica: tylu a tylu więźniów zmarło z głodu, zimna.

SS ewakuowało Auschwitz-Birkenau 9 dni przed „wyzwoleniem” (27.1.1945). Nie wiem jaki był szlak marszu z Auschwitz. Może miejscowi wiedzą o tablicach upamiętniających.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/