Andrzej Szubert: Brednie o JOW-ach = Polsko powstań – przyszła Polska!

From: Andrzej Szubert
Date: February 14, 2015
Subject: Fwd: Polsko powstań – przyszła Polska!

PS
Wyznawcom JOW do przemyślenia.
Przy ordynacji JOW możliwe są w skrajnych przypadkach takie oto dwie sytuacje – wszystkie mandaty we wszystkich okręgach zdobywają kandydaci jednej agenturalnej parti – powiedzmy PO lub PiS. Wtedy robi ona co chce. Z drugiej strony może dojść do sytuacji, że do knessekmu wejdzie 460 całkowicie niezależnych kandydatów, każdy z innej kanapy/niszy, każdy mający inną wizję Polski. Utworzenie koalicji tworzącej większość konieczną do utworzenia żondu będzie niemożliwe.

Wybory proporcjonalne bez progu wyborczego sprawią, że do knessejmu wejdą nawet kanapy. Zdobędzie taka 1% – ma 4 fotele. Zdobędzie 0,5 % – ma dwa fotele. Zdobędzie 2% – ma 8-9 foteli. Czyli wtedy skład knessejmu będzie odpowiadał mniej więcej woli bydełka wyborczego.

as

2015-02-14 20:01 GMT+01:00 Andrzej Szubert:
Dużo patryjotyzmu, mało konkretów, brednie o JOW-ach.
W USraelu JOW-ami zabetonowyny jest przez dwie agenturalne partie “konkres” i “senat”. U nas w ostatniej farsie wyborczej do “senatu” przy knessejmie była ordynacja JOW-ów. Efekt – 94 % senatu zabetonowane jest przez POPiS. Jeśli doliczymy do tego 4 “niezależnych” wspieranych przez PO lub PiS otrzymujemy wynik – 98 % senatu zabetonowane jest dwoma głównymi agenturalnymi partiami. Dzięki ordynacji JOW!
A mimo to “mendrzec” Profesor Prezydęt in spe bredzi o JOW-ach…
Jeśli uda się JOW-iście Prezydętowi in spe uzyskać 100 000 podpisów to z takim pytryjotycznym programen ma szanse na 1-2 %. A to dlatego, że co najmniej 15 innych kandydatów mówi i obiecuje  to samo. I będą sobie wydzierać głosy tej nielicznej części bydełka wyborczego, która nie zagłosuje na agenturalne partie – bandę czworga z jej odpryskami oraz na JKM (Jarmułka Knesset Menora), tzw. “ruch narodowy” i kilku niszowych agentów (jednego z nich skreliłem z listy adresatów).

Musiałby JOW-ista Prezydęt in spe mieć odpowiednią małżonkę. Jak chrabja Komorowski. Pisałem o tym w 2010 roku:

“W czasach PRL znane było powiedzonko – nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie oficera. W trzeciej żydolandii obowiązuje inna zasada – nie matura a właściwa małżonka zrobi prezydentem nawet takiego Bronka.”
Aj waj, Polska to taka dziwna kraj

Wtedy miałby JOW-ista Prezydęt in spe poparcie w mediach. Musiałby jednak w zamian za nie w Belwederze kontynuować chanukowe harce wprowadzone przez Kalksteina i kontynuowane przez Bronka chrabjego obojga narodów. Iaczej media szybko by na niego się obraziły i zaczęłyby go Polakom obżydzać.

as

……………………………

2015-02-14 19:19 GMT+01:00 Prof. W. Julian Korab-Karpowicz <[email protected]>:
Manifest Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza

Kandydata na Prezydenta RP

do obywateli Rzeczpospolitej

dnia 14 lutego 2015 roku

Polsko powstań – przyszła Polska!

Proszę podać dalej.

http://przyszlapolska.neon24.pl/post/119126,polsko-powstan-przyszla-polska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/