:))) JKM musi wszystko wywrócić do dołu nogami

From: Andrzej Szubert
Date: February 14, 2015 2:27:49 PM PST (CA)
To: Piotr Bein
Subject: Re: Musimy wszystko wywrócić do dołu nogami!

He,he,he – co mogę powiedzieć JKM? Czy ktokolwiek poza nim samym traktuje Ozjasza Goldberga vel JKM (Jarmułka Kneset Menora) poważnie?
To wieczny kandydat na prezydęta III Rzydopospolitej – startował we wszystkich wyborczych farsach od czasu żydowskiej “transformacji”. Zawsze ze znikomym skutkiem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Korwin-Mikke#Wyniki_w_wyborach_prezydenckich
Ten żydowski prorok prywatyzacji – czytaj – szabru majątku narodowego – ma jedno zadanie – przekonywać polactfo (nie mylić z Polakami), że wyprzedaż całego majątku narodowego łącznie z lasami uczyni Polskę silną, a Polaków bogatymi i szczęśliwymi. A nie tanią siłą roboczą – ludzkim bydłem roboczym żydo-kapitalistów.
Jego jedyny “sukces” polityczny – w farsie wyborczej do tzw. jewroparlamentu (kabaretowy “parlament” bez władzy legislacyjnej) – i zdobycie 7,15 % był wynikiem jego antyjewrounijnej retoryki.  Goldberg wie, że coraz więcej Polaków ma jewrounii dość! Ogromna większość z nich olewa wprawdzie wyborcze farsy do tego żydowskiego pseudoparlamentu. Ale niektórzy idą na tę farsę i głosują na retorykę antyjewrounijną. I tylko dlatego zebrał Goldberg aż 7 % głosów. Tylko gdyby ten żydowski agitator był rzeczywiście antyjewrounijny to farsę wyborczą do jewropseudoparlamentu by olał. Owe 7 % poparcia otrzymał za jego rzekomy jewrosceptycyzm. Choć sam buńczucznie zapowiadał 20 % poparcia
https://www.youtube.com/watch?v=MQqW3Q_xWks
W farsie wyborczej do Belwederu nie ma Ozjasz najmniejszych szans. Polacy mają już dość prywatyzacji, szabru majątku narodowego, bezrobocia, zamykania kolejnych zakładów i kopalń. Tak więc szanse Goldberga są zerowe! Niemniej startuje aby agitować za udziałem bydełka wyborczego w tej farsie wyborczej i aby dalej promować żydowski szaber majątku narodowego Polaków nazywany “prywatyzacją”.
Gdyby gospodarczy program Goldberga (rozszabrowanie Polski doszczętnie) połączyć z politycznym programem Palikota, agenta rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej,
https://www.youtube.com/watch?v=z61-Hs_tnB0
plany żydobanksterskiej swołoczy wobec Polski (poza depopulacją) byłyby osiągnięte – Polska byłaby zlikwidowana jako państwo i w całości byłaby prawatną własnością żydo-banksterów i ich pociotów.
Oba te błazny – Palikot i Goldberg mają za zadanie przetarcie drogi do likwidacji i rozgrabienia Polski i przygotowanie na to polactfa (nie mylić z Polakami). Reszta żydowskiej agentury – banda czworga (PO/PiS/PSL/SLD) udając patyjotyzm i walki pomiędzy sobą ten żydobanksterski plan powoli wciela w życie.
Goldberg to karykaturalna postać coraz częściej nazywana garbatym nosem.

as
https://opolczykpl.wordpress.com/

2015-02-14 17:35 GMT+01:00 Piotr Bein>:
skomentuj to, ja koncze co innego nt. przyslanej od tadzia szabatajskiego reklamowki Ozjasza
kopie wysle do Radka, Jarka i Ewy 🙂
p
Begin forwarded message:

From: “tadeusz” <jaworscy@interia.pl>
Date: February 14, 2015 8:14:42 AM PST (CA)
To: <“Undisclosed-Recipient:;”@interia.pl>
Subject: Musimy wszystko wywrócić do dołu nogami!

Musimy wszystko wywrócić do dołu nogami!

Janusz Korwin Mikke

Po co wystartuję w wyścigu o fotel Prezydenta III Rzeczypospolitej? Po to, żeby zostać Prezydentem III Rzeczypospolitej. Czy są na to szanse? Są. Bardzo niewielkie – ale są. By się to udało, muszą „tylko” zostać spełnione następujące warunki:

1) muszę uzyskać więcej głosów niż kandydaci PSL i SLD – co nie powinno być specjalnie trudne;
2) muszę uzyskać więcej głosów niż p.Andrzej Duda. P. Duda nie jest szczególnie silnym przeciwnikiem – ale będzie unikał dyskusji, zaś potęga medialna PiS zrobi swoje. Prześcignięcie go będzie bardzo trudne;
3) JE Bronisław Komorowski nie może uzyskać w pierwszej turze ponad 50% głosów – co jest akurat bardzo prawdopodobne;
4) trzeba będzie przekonać prawie wszystkich przeciwników Bronisława Komorowskiego, by w drugiej turze zagłosowali na mnie. To będzie piekielnie trudne – bo ci z Lewicy mogą woleć jego, a ci z PiS to jednak ludzie nie tyle z układu, co niechętni do zmiany ustroju.

Przypominam, że p.Hanna Gronkiewicz-Waltzowa w pierwszej turze wyborów w Warszawie nie uzyskała 50% – ale w drugiej wygrała bardzo pewnie. Niektórzy wyrażają obawy w związku z możliwym startem w wyborach p.Mariana Kowalskiego (byłego UPR-owca – obecnie prawicowego narodowca), p.Grzegorza Brauna czy nawet (chodzą takie plotki) p.Jacka Wilka, którego ma wystawić rozsierdzony na mnie KNP. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Przeciwnie: w mediach będzie znacznie częściej prezentowane stanowisko inne niż Bandy Czworga – co podniesie wiarygodność mojego programu, brzmiącego przecież: „Musimy wszystko wywrócić do dołu nogami!”.

A spośród tych kandydatów jestem niewątpliwie najbardziej znany i mam największe szanse. W ostatecznym wyniku powinno to przynieść zwiększenie, a nie zmniejszenie liczby oddanych na mnie głosów. Co oczywiście niewiele zwiększa szanse sukcesu. Cóż, jeśli się nie uda – to trudno. Nie zastrzelę się. Będą natomiast uboczne korzyści. Prawica wyjdzie na drugą lub trzecią siłę polityczną w Polsce. To, że w poprzednich wyborach byłem na czwartym miejscu, przed PSL – przemilczano. Teraz się już nie da.

Będziemy mieli czas w telewizji na głoszenie haseł Wolności, Własności i Sprawiedliwości, do przypominania takich słów jak Honor, Prawda, Tradycja. Do pokazania, że można żyć i działać odwrotnie, niż nakazują nam federaści z Brukseli i Czerwone Pieski JE Baraka Husseina Obamy. Przygotuje to dobrą podstawę do jesiennych wyborów parlamentarnych. Zakładam, że Koledzy z KNP, a może i z UPR, pójdą ręka w rękę z KORWiN-em; mamy przecież być – nie tylko z nazwy – „Koalicją”. Liczymy na prawicowych libertarian, liczymy na prawicowych narodowców… Gdy zobaczą, że jest szansa – pójdą z nami. I po to jest ta nowa partia: KORWiN

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/