Boguś Maśliński: Spory, spory, zagadać temat nic nie zrobić

Spory, spory, zagadać temat nic nie zrobić.

Przykład powiedzenia mędrca – A o aferach prawa niech Pan zamilknie, bo to jest “walka z wiatrakami”

Pytanie czy walka z wiatrakami nie jest najtrudniejsza z oszołamia, tzw. Opozycją kontraktową. Śmierdzi mi tu Magdalenką. Jakiemu oszołomowi przeszkadza zwalczanie bezprawia.

Od: Kazimierz Józef Styrna husarz33@wp.pl

Panowie Maśliński i Kreuz.

Czy Panom się wydaje, że jesteście pępkiem świata i jedynymi, którzy mają rację????

Dlaczego nie przyłączacie się do tych, którzy obrali CEL odebrania sprawcom kryzysu “bankierom” monopolu???

Dlaczego milczycie o RAKU systemu finansowego lichwie???

To tak polubiliście “bankierów”, którzy pod przymusem was OKRADAJĄ???

Gratuluję wam dobrego samopoczucia.!!!!!!!

Panie Bogusławie!

Dlaczego nie zauważa Pan, że oddolnie tworzony Ruch Społeczny Łączy Polaków (PONiP), a teraz utworzył coś większego, bo Światowego, czyli “Światowej Sławy Komitet do Obrony Polskiej Ojczyzny”???

 

A jeśli chodzi o bękarta europy, to wydaje mi się, że Pan służy tym, którzy chcą to (tego bękarta) uczynić, bo milczy Pan o pomyśle odebrania sprawcom kryzysu, ukochanych przez nich “zabawek”, czyli odebrania “bankierom” monopolu.!!!!

 

Insynuacje o braku logiki i braku jedności w dążeniu do suwerenności, są przez Pana wyssane z palca, co z przykrością stwierdzam. MY łączymy ludzi w kierunku odebrania “bankierom” monopolu, a Pan się MIGA od tego? Skoro Pan milczy, to co Pan proponuje???

 

=======================================================================================

Dnia 27-09-2009 o godz. 11:11 Bogusław Maśliński napisał(a):

Tak, tak. Organizacji “polskich” jest dostatek tylko w nich rozumu brak.

Panie Henryku dziękuję za tak szybką reakcję na temat mojego komentarza.

Sumuję, nic dodać nic ująć.

Bogusław Maśliński

 

 

Panie Kazimierzu

Gdzie pan był gdy w stanie wojennym pisałem bibułę.

Gdzie pan był gdy niszczono Polskie reformami żyda Balcerowicza.

Z zażenowaniem czytałem że w Polsce odwaga staniała.

A co ja robię, bez analfabetyzmu wystarczy wpisać w google moje

nazwisko i imię.

Na nic te wasze organizacje bez sprawiedliwości i dużego naprawdę ruchu.

„Nie ma wolności bez wymiaru sprawiedliwości”

Natomiast podpowiem że raz wybrałem się do Warszawy na próbę utworzenia

czegoś większego.

Finał brak precyzji w statucie, lecz najważniejsze założyciel życzył

sobie tytuł prezydenta stowarzyszenia.

Zero konkretów lecz tytuł.

Straciłem czas, mogłem w tym czasie być z dziećmi na lodach.

Znam kilka kanapowych organizacji dla tytułu, pieczątki i totalny marazm.

W tym kraju panuje popyt na tytuły oraz maksymalne rozdrobnienie.

Proponuję zajrzeć na stronę „ Afery Prawa”.

O ile ma pan pisać takie bzdury to podpowiem że nie życzę sobie takich absurdów.

Chce pan działać skutecznie dla kraju to proponuję

Powiernictwo- polskie

http://www.powiernictwo-polskie.pl/

Reszta bez komentarza.

Bogusław Maśliński

 

Od: Kazimierz Józef Styrna <husarz33@wp.pl>

Do: Henryk henryk@dsl.ca

 

Panie Henryku!

Mieszka Pan w Kanadzie i nie wie co w trawie piszczy?

Zajmuje się Pan balcerowiczem, snując niebotyczne wizje, będące czystą głupotą, bo kto o zdrowych zmysłach, chce się dziś bawić mokrą robotą.??? Czy nie lepiej jest wykorzystać “broń”, którą wymyślili nasi wrogowie, którzy ateńską demokrację tak spreparowali, by służyła tylko im – złoczyńcom.!!!  To po pierwsze.!

 

W komentarzu był Pan bardzo oszczędny w słowa, a nie wie Pan, że słowa są ważne, ale ważniejsze są puste przestrzenie pomiędzy słowami, a nawet literami jak to stwierdził Rabin. Wiedzę o tych spostrzeżeniach Rabina zdobyłem z wykładu ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, który to wykład, wraz z mym komentarzem załączam.

 

Zajmę się więc tymi pustymi miejscami, przestrzeniami, o których wspomniał Rabin, bo to one właśnie są kluczowe jeśli chodzi o leczenie przyczyn choroby, zamiast skutków. Z medycznego puntu widzenia leczenie skutków choroby, którą to “terapię” prowadzą partyjni oszuści, mija się z celem, bo w ten sposób chory nadal pozostaje organizm, co można porównać do traktowania zmarłego kadzidłem.!!!

 

Skoro mamy przed sobą leczenie przyczyn choroby, czyli RAKA systemów finansowych, musimy odebrać “bankierom” monopol na wyłączną kreację pieniądza, bo to właśnie “bankierzy” a nie jacyś tam inni ten kryzys finansowy świata spreparowali i z uporem maniaka wmawiają wszystkim innym, że koszty wywołanego przez nich kryzysu muszą ponieść OFIARY ich monopolu.!!!  Pisz wymaluj moralność Kalego.!!! Okraść bank, to wielkie przestępstwo, zaś okradanie klientów poprzez stosowanie “odsetek” i to pod przymusem, każdego dnia i nocy, to stosowanie “prawa”???

Koń by się uśmiał.!!!

 

Uzasadniając pilną potrzebę leczenia przyczyn kryzysu (choroby wszech czasów), muszę posłużyć się przykładem, który nad wyraz dokładnie uzasadnia tezę, że leczenie objawów choroby jest bez sensu.!!!

 

Przykład dotyczy czasu, czyli ostatnich dziesięciu lat.

Miesiąc temu, zjawił się w Kętach przedstawiciel Niemieckiego producenta materaców, które mają właściwość leczenia cholesterolu ( tego złego), co skutecznie usuwa cholesterelowe złogi w naczyniach krwionośnych u człowieka. Jest to leczenie miażdżycy. Okazuje się, że ludność w Niemczech, przez stosowanie tych materacy, w których zastosowano odkrycia naukowe dwóch noblistów, przestali używać pigółki, które powodują rozrzedanie krwi, tylko po to, by ruch krawi w organizmie przyspieszyć, bo zastój ruchu krawi jest przyczyną zawałów. Skutki takiego postawienia sprawy przez farmaceutów są takie, że nie leczą przyczyn choroby, tylko objawy.  Efekt materaca więc okazał się taki, że firmy farmaceutyczne zwijają interesy w Niemczech i przenoszą się do Polski, bo tylko przez indolencję naszej “służby zdrowiu” mogą jeszcze prosperować, a robią to w agresywny sposób, korumpując medyczny świat.  Dla informacji mogę tylko podać, że wynalazek noblistów polega na zastosowaniu rzadkich metali, które mają specyficzną cechę, że oddziałowują na organizm ludzki w ten sposób, że powodują gromadzenie się ładunków jednoimiennych na ściankach naczyń krwionośnych u człowieka, a z praw fizyki wiadomo, że ładunki  lektronów jednoimienne się odpychają. Skutek jest taki, że zły cholesterol, który przyczepia się do ścianek naczyń krwionośnych odrywa się wraz zładunkami i naturalne filtry organizmu, jak wątroba i nerki ten zły chlesterol,  wydalają na zewnątrz organizmu. Efekt u Niemców jest więc taki, że coraz więcej ludzi żyje długo, a firmy farmaceutyczne kasują swą produkcję, bo nie mają zbytu na śmiercionośne “lekarstwa”.!!!

 

Przytoczełem powyższy przykład jako UZASADNIENIE, że leczenie objawowe jest dokładnie SPRZECZNE z interesem NARODU.!!! W związku z powyższym NASZ oddolny Ruch Społeczny nabrał pewności, że odebranie “bankierom” tego monopolu jest leczeniem PRZYCZYN i jeśli Naród Polski chce być zdrowy, to taką terapię, jaką proponujemy, ZASTOSUJE, bo jest ona jedynym sposobem, by się uwolnić – spod lichwiarskiej okupacji.

 

Projektem wstępnym nowego ustroju, zwanego Wspólnotą Finansową jest broszura pt: EKONOMIA 2009, którą załączam.  Ogrom RABUNKU jaki “bankierzy” i partyjni oszuści dokonali w okresie ostatnich 20 lat obrazuje broszura pt: Remanent 2.  Projekt Techniczno-Roboczy jest w opracowaniu, którego integralną częścią jest Konstytucja R.N.P., którą też załączam.

 

Dopełnieniem całokształtu edukacyjnego jest ulotka (Odebrać…) oraz pisany przeze mnie blog: http://kasjasty.blog.onet.pl/ na którym ujawniam tajniki nowego ustroju, czyli Wspólnoty Finansowej.

 

Jeszcze na koniec kilka słów o knocie legislacyjnym z kwietnia 1997 roku, zwanym konstytucją.

Okazuje się, że ten knot jest pełen sprzeczności. By to udowodnić informuję, że Ustawa o partiach politycznych łamie ustawę o ochronie danych osobowych, a Art 227 pozbawia Naród Polski władzy nad największym narodowym dobrem jakim jest pieniądz Polski Złoty. W tej sytuacji Naród Polski NIE MA innego wyjścia, tylko odzyskać suwerenność finansową, przez odebranie sprawcom kryzysu tego monopolu, jeśli chce być suwerenny i rządzić się SAM, bez pożyczania u “bankierów”.!!!

 

Kazimierz

 

Dnia 28-09-2009 o godz. 12:20 Henryk napisał(a):

balcerowicza na pal wbic bez wyroku szybciej niz Causescu

 

Â

—–Original Message—–
From: Kazimierz Józef Styrna [mailto:husarz33@wp.pl]
Sent: Monday, September 28, 2009 5:51 AM
To: Bogus⊃3;aw MaĹďż˝liĂąski
Cc: karolewski.witol; Europos⊃3;owie; konin; wodniak; Jerzy Malinski; afera radio; koszalin; Adam Ferch; Lech Marek Jaworski; Henryk Kreuz; handel; marekchrapan; Bob Kordecky; zakrzewska; dukiele @ op. pl; witold. tomczak; Heniek Wojtyra; Helen; D⊃1;browa G.; aspektpolski @ aspektpolski. pl; marek.chrapan; jerzy.tatol; blog @ portal. onet. pl; niezale¿ny; In¿ Jarzy Skoryna Mexyco; Elizabeth Gawlas; Henryk Kreuz
Subject: Re: Odp: Nowa organizacja

 

Panie Bogusławie!

Pyta Pan gdzie byłem? Odpowiem Panu.

W 1980 roku byłem założycielskim przewodniczącym NSZZ Solidarność w jednym z większych zakładów na śląsku. Szybko się jednak rozczarowałem, gdy do głosu doszli “lepiej poinformowani” – krzykacze.!!!  Byłem bywalcem w słynnej willi u Kazimierza Świtonia. Widziałem co się działo w piwnicach tej willi. Źle mi się to kojarzyło. Co się stało z solidarnością to Pan wie. Lepiej poinformowani “solidaruchy” drapnęli waaadze i stało się. Wodzuś obalił komunę (nas przy tym nie było?) i wepchał nas pod rynnę “kapitalizmu”, nie sprawdziwszy, czy w tym basenie jest woda. Skoczył na główkę do basenu bez wody (program od doradców), a efekty widać dziś w jego bredzeniu. O Balcerowiczu niech Pan zamilknie, bo i Pan niczego nie dokonał.!!!

A skąd Pan wie, że nie ma sprawiedliwości w naszym oddolnie tworzonym Ruchu Społecznym???

U nas nie założyciel jest najważniejszy, tylko CEL, którym jest zdobycie władzy i odebranie “bankierom” monopolu, bo potem wszystko inne, czyli cała reszta pójdzie jak po maśle. Bez odebrania…… NIC NIE PÓJDZIE.!!!

A o aferach prawa niech Pan zamilknie, bo to jest “walka z wiatrakami”. Sprawdziłem TO i wiem.!!!

Na koniec nie interesuje nas towarzystwo wzajemnej adoracji, czyli powiernictwo polskie, bo odebranie “bankierom” zabawek jest temu towarzystwu OBCE i tyle.

Czy wystarczy tyle komentarza??? Reszta na: http://kasjasty.blog.onet.pl/

=====================================================================================

Dnia 27-09-2009 o godz. 20:34 Bogusław Maśliński napisał(a):

Panie Kazimierzu

Gdzie pan był gdy w stanie wojennym pisałem bibułę.

Gdzie pan był gdy niszczono Polskie reformami żyda Balcerowicza.

Z zażenowaniem czytałem że w Polsce odwaga staniała.

A co ja robię, bez analfabetyzmu wystarczy wpisać w google moje

nazwisko i imię.

Na nic te wasze organizacje bez sprawiedliwości i dużego naprawdę ruchu.

â��Nie ma wolności bez wymiaru sprawiedliwościâ��

Natomiast podpowiem że raz wybrałem się do Warszawy na próbę utworzenia

czegoś większego.

Finał brak precyzji w statucie, lecz najważniejsze założyciel życzył

sobie tytuł prezydenta stowarzyszenia.

Zero konkretów lecz tytuł.

Straciłem czas, mogłem w tym czasie być z dziećmi na lodach.

Znam kilka kanapowych organizacji dla tytułu, pieczątki i totalny marazm.

W tym kraju panuje popyt na tytuły oraz maksymalne rozdrobnienie.

Proponuję zajrzeć na stronę â�� Afery Prawaâ��.

O ile ma pan pisać takie bzdury to podpowiem że nie życzę sobie takich absurdów.

Chce pan działać skutecznie dla kraju to proponuję

Powiernictwo- polskie

Strona główna

Reszta bez komentarza.

          Bogusław Maśliński

 

Kazimierz Józef Styrna husarz33@wp.pl

Panie Bogusławie!

Pyta Pan gdzie byłem? Odpowiem Panu.

W 1980 roku byłem założycielskim przewodniczącym NSZZ Solidarność w jednym z większych zakładów na śląsku. Szybko się jednak rozczarowałem, gdy do głosu doszli “lepiej poinformowani” – krzykacze.!!!  Byłem bywalcem w słynnej willi u Kazimierza Świtonia. Widziałem co się działo w piwnicach tej willi. Źle mi się to kojarzyło. Co się stało z solidarnością to Pan wie. Lepiej poinformowani “solidaruchy” drapnęli waaadze i stało się. Wodzuś obalił komunę (nas przy tym nie było?) i wepchał nas pod rynnę “kapitalizmu”, nie sprawdziwszy, czy w tym basenie jest woda. Skoczył na główkę do basenu bez wody (program od doradców), a efekty widać dziś w jego bredzeniu. O Balcerowiczu niech Pan zamilknie, bo i Pan niczego nie dokonał.!!!

A skąd Pan wie, że nie ma sprawiedliwości w naszym oddolnie tworzonym Ruchu Społecznym???

U nas nie założyciel jest najważniejszy, tylko CEL, którym jest zdobycie władzy i odebranie “bankierom” monopolu, bo potem wszystko inne, czyli cała reszta pójdzie jak po maśle. Bez odebrania…… NIC NIE PÓJDZIE.!!!

A o aferach prawa niech Pan zamilknie, bo to jest “walka z wiatrakami”. Sprawdziłem TO i wiem.!!!

Na koniec nie interesuje nas towarzystwo wzajemnej adoracji, czyli powiernictwo polskie, bo odebranie “bankierom” zabawek jest temu towarzystwu OBCE i tyle.

Czy wystarczy tyle komentarza??? Reszta na: http://kasjasty.blog.onet.pl/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/