Bełkot żydosuszp i szabas gojów w Polin nt. propagandy Rosji

 

Czytaj także SPUTNIK ŚNI SIĘ SCHETYNIE PO NOCACH

…………………..

PB: Już tylko chyba oni sami wierzą w swe brednie.

Jak rozmawiać z Moskwą, jaką strategię przyjąć — Nie urządzać hucp hasbarsko-wojennych na niedźwiedzia, to i rozmów nie trza ni strategii…

Polityka Rosji i propaganda Putina trafiają na podatny grunt [w Polin] — Bo biała propaganda (prawda) w odróżnieniu od żydłackiej (czarna = kłamstwa i szara = pół-kłamstwa) trafia do  sprawiedliwych i nieużytecznych dla hasbarników takich jak w audycji.

środowiika które dają się podpuszczać […] na działania które są na rękę Moskwie — czytaj: nie na rękę żydłactwu i ich szabas-gojom… Czyli nie dają się podpuszcać żydłackiej propagandzie wojny i nienawiści do Rosji.

…szkoda mi czasu na te brednie, tylko jeszcze jeden kwiatek z hasbarnej łąki — oczywisty szajs  w stylu Goebbelsa (syjo-żydłak w licznej srulowej wierchuszce syjo-hitlerowskiej),  dla każdego, kto śledzi wątek żydłackich wojen z terrorem, rewolucji o demonkrację itd.:

– Bandytów ISIS, Al Kaidy przygotowała nie Rosja tylko USrael, Izrael i żydozachód, a srulobanksteria wykorzystuje ich w swych wojnach gojów z gojami.

Andrzej Szubert: Oni chcą ukrócić “zniesławianie” ich – a nie nas. Nas nadal będą wyzywać od trolli i agentów Putina. I ciągać po sądach za “szkodzenie” Polsce.

PB: przesluchalem, wymaga starannej riposty, a to nielatwe bo audycja dluga, nie ma transkryptu i klamstw spietrzenie niesamowite
ale podoba mi sie ze srulo-suszpy chca ukrocic znieslawienia i ponizenia na necie 🙂

Andrzej Szubert: Mi aż siekiera w piwnicy podskakiwała, jak tego żydo-bełkotu słuchałem:

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/