Piotr Bein: Krytyka kandydackich oświadczeń Grzegorza Brauna

Prof. dr hab. Artur Śliwiński: Ważne Non possumus

………………………

Krytyka kandydackich oświadczeń Grzegorza Brauna

Piotr Bein 26.2.2015

W przeszłości sporo się nasłuchałem Grzegorza Brauna (GB). Uderza jego erudycja i piękny język w mowie i piśmie, troska o Polskę. Natomiast odstręcza chora rusofobia, żenujące niezrozumienie rzeczywistości, którą GB widzi przez pryzmat rzekomego sojuszu Rosja-Niemcy przeciw Polsce, zamiast w świetle wszechpanującego kompleksu władzy judeocentrycznej:

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

To nie sojusz, tylko pojedynek przedstawicieli dwu mocy: Niemcy  kukła żydobanksterii, Rosja  przeciwnik zła sianego przez sruli. Z Rosją stoją państwa BRICS i inne — czy one automatycznie są wrogiem Polski wg GB? Tymczasowe sojusze “państw” przeciw Polsce to wynik planowania przez kompleks jot. Tak samo ofiarami są Rosjanie i Niemcy, nie od dziś… Niewykluczone, że przy ogłupianiu takim jak od GB, goje w Rosji, Chinach, Indiach ulegną srulobanksterii. Na razie tego nie ma, więc nazywajmy wroga po imieniu, Panie Braun.

Ograniczę się do paru następujących bieżących wypowiedzi GB, bo historyczne wystąpienia deaktualizują się przy ewentualnej ewolucji światopoglądowej autora.

 

  • https://piotrbein.files.wordpress.com/2015/02/oscc81wiadczenie-grzegorza-brauna.doc

tysiącletnie państwo i naród polski – Język mitu narodowego, kłamliwy. Pojęcie naród jest nowsze od wspólnota, w której żyli Słowianie i plemiona-protoplaści „narodu polskiego”, który magicznie pojawił się w sfałszowanej przez KK historii od momentu łacinizacji „pogan” w 966 r.

Nie jestem demokratą […] wykorzystania demokratycznej procedury– Procedura narzucona przez kompleks jot od czasu wyparcia ‘monarchizmu’ w rewolucji francuskiej, ówczesnego spisku przeciw ludzkości. Obecnie ‘demokracje’ z sferze wpływów kompleksu jot są tak ustawione, że goje nic nie zmienią bez nieskorumpowanego obalenia systemu i budowy na nowo. Żeby coś zrobić dla Polaków, prezydent Braun musiałby np. zawetować ustawkę KneSSejmu o GMO. Zrobi to raz, może trzy, a za czwartym nawiedzi go seryjny samobójca z Monsanto. Odwołując się do emocjonalnego religionizmu i patriotyzmu, GB nie proponuje, jak konkretnie zawalczy skutecznie o Polską Rację Stanu.

na naszym terytorium ocalona ma zostać cywilizacja łacińska – „Mesjanistyczna” bzdeta:

(1) Szowinistyczna koncepcja Konecznego, zaproszenie do wojny międzygojowskiej = cel kompleksu jot.

(2) Polacy prostszych rzeczy już ocalić nie są w stanie, m.in. z powodu judaizacji swej ‘cywilizacji’. Jak Braun przekona miliony szabas gojów i użytecznych pracujących dla kompleksu jot? Takimi hasłami odwrotnie – utwierdza ich w światopoglądzie sprzyjającym planom kompleksu jot.

(3) Nie wszyscy Polacy są z tej ‘cywilizacji’ (np. pół miliona prawosławnych).

tej cywilizacji, która potęgą Korony Polskiej promieniowała na okoliczne narody i całą Europę Środkową – tu Szubert mnie wyręczy 🙂 ‘promieniowanie’ np. na Ukrainę czkawką banderowską się dziś odbija i nienawiścią Litwinów. Złacinniczona Polska pomogła wybić Jadźwingów.

Polacy mają wypełnić swą misję dziejową – Jedyną misją Polaków jest zadbać o swe interesy narodowe: suwerenność biologiczna, polityczna, wojskowa, gospodarczo-finansowa, kulturowa i moralna… dla zabezpieczenia życia, rodziny, własności Polaków, jak sam GB pisze. Co to ma do jakiejś misji dziejowej? Ma ją każdy człowiek, każde plemię, naród… Z takiegp języka rodzą się oszołomy — bez mózgu, środków ani możliwości.

 

  • https://piotrbein.files.wordpress.com/2015/02/bardzo-dziecca8kujecca8-za-wyrazy-poparcia-grzegorza-brauna.doc

Aby pokonać niebezpieczeństwa stojące na naszej drodze – trzeba najpierw nazywać je po imieniu – Czekamy…. GB był dobry dotąd w owijaniu w bawełnę, jeśli nie w michalkiewiczowskim zwodzeniu przeciw Rosji.

kolejna wojna o nowy porządek świata już trwa (jej pierwszym krwawym aktem był zamach 10 kwietnia 2010 – Po co wzmianka o 10 IV, od początku wymanipulowanym pod emocje Polaków, przeciw Rosji?

 

  • https://www.youtube.com/watch?v=X6Oe3kuvbKE&feature=player_embedded

Zgadzam się z GB 100% co do roli Polonij (końcowa część wywiadu, ukłony dla durni twierdzących, że spoza Polski niewiele wiemy, więc nie zabierajmy głosu). Nie podzielam natomiast retoryki:

– Wg GB, jewrounia to imperium niemieckie, służące niemieckim interesom. Masy niemieckie są w UE ofiarą jak Polacy. Mocodawcy, tj. żydobanksteria, wykorzystują koncepcję podobno niemiecką — ekspansjonizm na Wschód. Tak jak wykorzystali koncepcje podobno europejskiej kolonizacji świata w wiekach poprzednich, a w II wś. pojechali na nienawiści wzbudzonej u Niemców do Słowian i Żydów.

Jewrounia to twór zaplanowany przez żydobanksterię, w ramach XVIII-wiecznego rotszyldowskiego planu NWO, który zaczął od obalenia monarchii dla wprowadzenia demokracji (Rewolucja Francuska), potem potworzył państwa narodowe, by wykończyć imperia, carat zniszczył kolejną rewolucją, a ostatnio zniszczył to, co utworzył, bo od początku była to zmyłka dla naiwnych gojów: państwa narodowe stopił w jewrounię. Szukaj np. “Strausz-Hupe” tutaj: https://piotrbein.net/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

– GB podobnie jak w przeszłych prezentacjach, nieracjonalnie jedzie na współczesną Rosję, ostrzega przed kondominium niemiecko-rosyjskim nad Wisłą pod zarządem sruli. Zarząd sruli mamy od dawna – a gdzie udział Rosji w tym rzekomym kondominium, panie Braun? Rosję Putinowską GB nazywa autokracją – dlaczego? Doświadczony ponoć w dokumentowaniu, wykształcony i elokwentny GB nie przedstawił jeszcze przekonywujących argumentów. W tym podobny jest do gawędziarza Michalkiewicza. Za nimi miliony Polaków (raczej polactfa) durnoty klepią, np. Gen. Grudniewski i jego szczelcy:

[dyskusja] Andrzej Szubert: Uwaga na pseudogenerała Grudniewskiego…

http://youtu.be/x0ZE6UELZF4

GB z jednej strony odstręcza Polaków od wszelkiej konfrontacji zbrojnej, a z drugiej podsyca duracką rusofobię, która nieuchronnie wiedzie do ataku z banderowszczyzną na „Rosjan”. Jak w tych sprawach będzie nam prezydentował?

 

Z wielu wypowiedzi budzących wątpliwości, zapamiętałem to: Polacy mają służyć jako rycerze Watykanu w misji obrony cywilizacji łacińskiej.

(1) Jako jeden z pół mln prawosławnych Polaków nie czuję żadnego obowiązku wobec Watykanu ani „łacińskiej” cywilizacji.

(2) Mam niskie o Watykanie mniemanie, prześledziwszy jego aprobatę inwazji żydoNATO na Jugosławię i jej rozbiorów dla NWO.

(3) Więcej Polaków i katolików wie, że Watykan jest skorumpowany i osiodłany przez kompleks jot, więc nawet gdyby, to nie ma komu służyć. Toczka.

GB trafia do religioznych oszołomów jak ten, który odpisał na me zamieszczenie materiałów wyborczych GB:

Aleksander: Witam wszystkich patriotów! Pan Bein jest znany z tego, że najpierw “wszystkich” opluje, a potem coś zaczyna – docierać. Dotychczas widzę w pisaniu pana, tylko dezaprobatę do wszystkich kandydatów. Stąd wysuwa sie logiczny wniosek- bojkot. I tu się nie zgadzamy! Na początek – doskonały był tylko Jezus! Ludzie są obarczeni – grzechem pierwotnym, więc każdy jest grzeszny. Prawda jest taka, że z zarejestrowanych kandydatów, jeden zostanie Prezydentem RP. Nam, patriotom zależy, aby to był “najmniej grzeszny” i prawy. Widząc tych kilkunastu chętnych, oceniając ich “dorobek” dla Polski, najwyżej oceniam Grzegorza Brauna. Powołaliśmy tu komitet wsparcia i będziemy działać na Jego rzecz. Na stronie;echochrystusakrola, (p. Mieczysławy), został zamieszczony przekaz od Jezusa, że wybiera właśnie Jego i z nim będzie współpracował. Jest wola Boza, a czy my Polacy zechcemy z nią – współpracować? CZY CHCEMY MIEĆ WOLNĄ, NIEPODLEGŁĄ I SAMORZADNĄ POLSKĘ?

PB: Ciekawy wniosek… tylko skąd? Zamieszczam to, co czytelnicy i korespondenci nadsyłaja. A że nie wszystko aprobuję i wytykam rażącą nieuczciwość, durnotę, agenturalność i krętactwo, to nie opluwanie tylko krytyka. A u was jak? Przyjmujecie każdy szajs, bo “Jezus” polecił? Sami katolicy skrytykowali zwodniczy krętacki blog, który polecasz na wybiury Brauna http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6101&Itemid=46

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/