[dyskusja] Piotr Bein: Witam SzPaństwa w KW Pana Grzegorza Brauna

Prof. dr hab. Artur Śliwiński: Ważne Non possumus

Andrzej Szubert: Piotr, Arytmetytka wyborcza istnieje także w żydowskim systemie okupacyjnym -tyle że bez liczenia głosów. Sprawdź wyniki fars wyborczych na prezydęta i do knessejmu z ostatnich ośmiu lat. Bez liczenia głosów zawsze było tak – kibuce PO i PiS zawsze miały zusammen do kupy 70 – 80 %. Jedynie w ostatniej farsie do “senatu” dzięki JOW-om miały 94 %.
I to jest właśnie arytmetyka wyborcza żydowskiego systemu okupacyjnego – już przed farsą wiadomo że dwa główne kibuce zgarną co najmniej 70 – 80 % głosów. Tzw. “komisje wyborcze” są po to, aby to zatwierdzić i zalegalizować.

Widzę, że do adresów dorzuciłeś agenta wpływu Michalkiewicza. Jest on jednym z tych, co Braunowi robią wodę z resztek jego mózgu. Obaj to zaślepione rusofoby. Michalkiewicz na okrągło bredzi o zimnym czekiście, WSI jako organie “ruskiej razwiedki”. A tymczasem WSI wynajazek Łągiewki wywiozła do Izraela a nie na Kreml – i to już w 2000 czy 2001 roku.
https://www.youtube.com/watch?v=LMo1ZvXbzsM

Tego, że w Polsce Mossad, CIA i NSA robią co chcą Michalkiewicz udaje, że nie widzi. I tego, że Polska jest pod żydowską okupacją. Ciągle za to bredzi o kondominium rosyjsko-niemieckim.

Na Brauna nigdy bym nie zagłosował, nawet w wolnej od żydowskiej okupacji Polsce. To osoba chora na żydo-katolicki, antyrosyjski antypolski “patriotyzm”.
Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

From: Piotr Bein
Date: February 27, 2015 8:48:57 AM PST (CA)
To: Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna <[email protected]>, Stanisław Michalkiewicz <[email protected]>, USOPAŁ Usopal <[email protected]>, Jan Grudnie <[email protected]>, Grudniech <[email protected]>, gruonet Grudniewski <[email protected]>, Eugeniusz Sendecki <[email protected]>
Cc: Pl all ===
Subject: Re: Do niszowych kandydatów i kandydatów na kandydatów na “urząd” prezydęta III Rzydopospolitej

Witam SzPaństwa w KW Pana Grzegorza Brauna

Arytmetyka jest bezlitosna, a w żydłackim systemie okupacyjnym nie istnieje, bo uny liczą głosy…
Do tego macie Państwo sprzeciw tych Polaków, którzy od początku poznali się na rusofobii uprawianej przez m.in. publicystę Grzegorza Brauna — ścieżki zgubnej, sprzecznej z Polską Racją Stanu.

Piotr Bein: Krytyka kandydackich oświadczeń Grzegorza Brauna

[dyskusja] Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Polski

Gdyby nie to i nie oszołomski religionizm uprawiany przez Kandydata na kandydata, które zaraziły najbardziej niebezpieczny dla sprawy Polaków, bo najliczniejszy element — użytecznych idiotów,

Piotr Bein: Krytyka kandydackich oświadczeń Grzegorza Brauna


to skusiłbym się poprzeć na moich blogach kandydaturę Pana Brauna za jego liczne godne podziwu i uznania cechy, choć sam nie głosuję w farsach wybiurczych od wielu lat — w Kanadzie ani w Polin.

Ostatni raz głosowałem w Konsulacie RP w Kanadzie nad akcesją Polin do UE… by wkrótce znaleźć, że referendum sfałszowano:

Referendum on Poland’s Accession to EU Invalid

Żaden prezydent nie zrobi wiele bez poparcia Sejmu (obecnie zjudaizowany KneSSejm)… bez re-edukacji milionów Polaków szabas gojów i użytecznych idiotów… bez zrównania istniejącego systemu z ziemią i odbudowania od podstaw — najlepiej globalnie, bo próby zosia samosia przez Polaków skazane są na obcą interwencję, w tym zbrojną. A tymczasem Pan Braun ani żaden inny kandydat patriotyczny nie mają po swej stronie mundurowych ani służb. I brakuje Polakom potężnego, uzbrojonego po zęby jak Rosja, sojusznika zewnętrznego. Poparcie jest — od strzelców… dla durnej rusofobii pod przywództwem Gen. Grudniewskiego:

[dyskusja] Andrzej Szubert: Uwaga na pseudogenerała Grudniewskiego…

http://youtu.be/x0ZE6UELZF4

no i oczywiście od srulo-suszp i szabas-gojów:

Bełkot żydosuszp i szabas gojów w Polin nt. propagandy Rosji

Gratulacje Panie Braun (i Michalkiewicz)! Pomogliście srulom wyrządzić ogromną szkodę Polskiej Racji Stanu: zrusofobienie milionów Polaków.

Pan Braun musiałby rejtanowsko wystąpić w setkach jeśli nie tysiącach urzędów, ministerstw, zjudaizowanych instytucji w Polin i poza… żeby ci co powinni, usunęli się i nigdy nie wrócili w klonach.

Tak jak napisał Wam mój “zwierzchnik”, Gjenerał GRU na jewropę, Andriej Andriejewicz Szubertow, nie ma co się spierać, tylko poczekać do wybiuruf. Po raz kolejny naród wpadnie w dołek przygnębienia i beznadzieji wobec patriotycznej porażki. Lepiej byłoby, gdyby kandydaci organizowali miliony 🙂 swych zwolenników do wspólnej akcji dziś: protest rolników przeobrażony w protest milionów ze wszystlich frakcji, zawodów, wyznań itd. złączonych zamiast religionizmu i rusofobii wspólnym interesem narodowym: obrona ziemi rolnej przed przejmowaniem przez wroga i obrona własnego życia przed bio-bronią pn. GMO.

Powodzenia życzę KW i Panu Braunowi…. szkoda że zmarnował szansę życiową ww. poważnymi mankamentami politycznymi.

Piotr Bein, PhD PEng
niezależny badacz ludobójstwa, Kanada i Polska
Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

About me / O mnie

On 27-Feb-15, at 1:30 AM, Andrzej Szubert wrote:

Od komitetu wyborczego Brauna otrzymałem odpowiedź:

Komitet Wyborczy Grzegorza Brauna
Witam
Dziękujemy za ten “optymistyczny” elaborat. Sztab Pana Grzegorza Brauna nie walczy o ułamek procenta. My idziemy dalej.
Pozdrawiamy
Sztab Wyborczy Grzegorza Brauna

Odpowiedziałem tak:

Witam, Zobaczycie że ten “elaborat” potwierdzi się 10 maja.
“My idziemy dalej” Brniecie dalej ślepą uliczką.
Ale nie ma się czemu dziwić – Braun to użyteczny idiota. W jego komitecie dobrał sobie jeszcze większych idiotów, którzy go podziwiają.
Pozdrawiam. — as
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/27/do-niszowych-kandydatow-i-kandydatow-na-kandydatow-na-urzad-prezydeta-iii-rzydopospolitej/

2015-02-27 2:11 GMT+01:00 Andrzej Szubert:
Do niszowych kandydatów i kandydatów na kandydatów na “urząd” prezydęta III Rzydopospolitej

Panowie!
Na Słowiańskich Bogów Swarożyca, Mokosz i Świętowita! Larum grają! Nasza słowiańska kraina ginie. Okupant od 25 lat niszczy wszystko co może.
Zniszczył wiele gałęzi gospodarki i przemysłu, zniszczył służbę zdrowia, niszczy oświatę. Niszczy do spółki z kk wiedzę o Słowiańszczyźnie i słowiańską tożsamość. Szczuje nas na słowiańską Rosję w służbie żydo-banksteryzmu i Izraela. Niszczył i niszczy rolnictwo. Próbował przehandlować lasy. Obecnie podnosi rękę na podstawy biologicznej egzystencji Polaków – zalegalizował trujące GMO a od przyszłego roku rozpocznie wyprzedaż polskiej ziemi uprawnej obcym. Wyczuli to rolnicy/chłopi i masowo protestują w całym kraju.

http://www.polskieradio.pl/42/3166/Artykul/1383368,Protesty-rolnikow-w-Warszawie-beda-trwac-co-najmniej-do-10-marca

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1368482,Protesty-rolnikow-przybieraja-na-sile-Kolejne-drogi-zablokowane

Protesty rolników w całej Polsce – walka o Polską Ziemię

Nieszczęściem Polski jest to, że Polacy są totalnie rozbici, skłóceni, zajmowani przez mass media i internet pierdołami, że zatracili poczucie wspólnoty oraz solidarność międzyludzką. W ostatnim ćwierćwieczu wielokrotnie miały miejsce strajki, protesty, manifestacje. Ale zawsze były one robione tylko przez pojedyncze grupy zawodowe czy społeczne. Korzystał na tym okupant i wszystkie te grupy zbywał z niczym, lub z pozornymi ustępstwami. Ale pomimo tych pozornych ustępstw  niszczenie i okupacja kraju trwa nadal.

Obecnie mają miejsce masowe protesty rolników i związków rolniczych. Chłopi/rolnicy to jedna z najgorzej traktowanych przez okupanta grup społeczno-zawodowych. Ponadto to najtrzeźwiej myśląca grupa. Kieruje się chłopskim rozumem a nie drymdałami wciskanymi mieszczuchom i tzw. “inteligencji” do łepetyn. Chłopi twardo stąpają po ziemi i nie zatracili poczucia realizmu. Oni widzą jakie zagrożenie dla biologicznego bytu narodu niosą GMO, niszczenie rolnictwa i zbliżająca się spekulacja ziemią  i wyprzedaż gruntów rolnych obcym. Nasi chłopi nie chcą siać trującego GMO. Obcy zrobią to bez wahania, dostając na to dodatkowo dotacje z bandyckiej banksterskiej jewrounii. Ponadto utracimy ziemię i staniemy się wywłaszczoną ze wszystkiego, także z ziemi, niewolniczą siłą roboczą we własnym niegdyś kraju.

Polska ginie a wy panowie czym się zajmujecie?

Od miesięcy głównie a często  jedynie żałosnymi kampaniami przed farsą wyborczą na tytularnego nadzorcę naszego zniewolonego i rozszabrowanego jewrobaraku. Polska nie posiada bowiem prezydenta. Prawo naszego niegdyś kraju podporządkowane zostało przepisom jewrounii, militarnie jesteśmy wasalem bandyckich NATO i USraela, finansowo podlegamy pod światową lichwę, gospodarczo jesteśmy białym murzynem w jewrounii, a cała prawie gospodarka jest w obcych łapskach. Urzędy takie jak prezydent czy premier są w III Rzydopospolitej fikcją. Wy jednak tego nie dostrzegacie i dajecie wciągać się w wyborczą farsę. Choć nie macie najmniejszych szans. Arytmetyka tej farsy wygląda mniej więcej tak – agenturalne marionetki Komorowski i Duda dostaną wspólnie 70-75 % głosów. 15-20% przypadnie na pomniejszą agenturę okupanta (PSL, SLD, Palikot, JKM/Goldberg, Grodzka, Zawisza i kilku innych). Dla was – niszowych kandydatów (adresami kilku niszowców nie dysponuję) pozostanie ok. 10 % głosów (na ok. 20 kandydatów). A że programy i obietnice macie podobne wyrywać sobie będziecie nawzajem ułamki procenta poparcia bydełka wyborczego.
Tak więc udział w wyborczej farsie jest oczywistą stratą czasu. Jedyne co osiągniecie to nieco poprawicie okupantowi frekwencję w wyborczej farsie. Ale tylko nieznacznie.

Panowie!

Byt biologiczny Polaków jest rzeczywiście zagrożony – bardziej niż kiedykolwiek od czasu zakończenia II wojny światowej. Rolnicy/chłopi strajkują i protestują.

Nie zapominajcie, że chłopi byli od wieków żywicielami narodu. Nawet wtedy, gdy w Rzeczypospolitej szlacheckiej przez szlachtę i kler traktowani byli jak podludzie, jak bydło robocze. Niekiedy zrywali się do buntów.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ch%C5%82opskie_w_l%C4%85dzkich_dobrach_cysters%C3%B3w_%281651%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ch%C5%82opskie_pod_wodz%C4%85_Kostki-Napierskiego_w_1651
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ch%C5%82opskie_na_Podhalu_%281669-1670%29

Ale nadal byli żywicielami narodu, w tym ich gnębicieli. Którzy tylko siebie uważali za “naród”. Także w okresie zaborów żywili naród. Do powstań nie pchali się. Bo nawet ewentualne zwycięstwo powstania nie zmieniłoby ich losu. Skatoliczona arogancka szlachta nawet w XIX wieku, wieku niewoli, szykując powstania nie pomyślała o poprawie chłopskiego losu. Znosili więc chłopi niszczenie podczas powstań ziem, na których harowali na panów i kler od świtu do nocy. I nadal żywili naród. Także w II RP, zwłaszcza za sanacji nie mieli lekko. W ogromnej większości byli chłopstwem mało- lub bezrolnym. I urządzali strajki i powstania (w okresie 1932-38 zginąło z rąk sanacyjnej policji i wojska ponad 100 chłopów).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powszechny_strajk_rolny_w_Wielkopolsce_%281922%29
http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_leskie
http://mhprl.pl/edukacja/wypozyczalnia/proponowane-wystawy/wielki-strajk-chlopski-1937-r-w-70-rocznice.html

Ale i wtedy byli żywicielami narodu. W czasach PRL, a zwłaszcza do 1956 roku za żydo-komuny też nie mieli łatwego życia. Ale przynajmniej dostali ziemię. Tę ziemię, do której tęsknili od wieków. “Zła” komuna w ciągu jednego pokolenia zlikwidowała na wsi analfabetyzm. I choć ich praca była znojna i ciężka obrabiali ich pola. I nadal byli żywicielami narodu.

Od 25 lat wieś jest brutalnie niszczona. Rolnicy/chłopi nadal chcą być żywicielami narodu. Ale okupant postanowił polską wieś całkowicie zniszczyć, grunty rolne krok po kroku oddać w obce łapska i truć nas przy pomocy GMO. I przeciwko temu protestują Żywiciele narodu!

A wy panowie co robicie w tym czasie? Bawicie się w jakiś okupacyjne farsy wyborcze z wynikiem już dawno ustalonym.

Jeśli jest w was choć 1 % patriotyzmu, którym tak się obnosicie, machnijcie ręką na farsę wyborczą i ze wszystkich sił wesprzyjcie protesty rolników. Rzućcie im na pomoc wasze sztaby i komitety wyborcze. Pomóżcie im!

Pamiętajcie – okupant ustąpi tylko przed siłą. Kiedyś ustąpił w sprawie ACTA
http://wiadomosci.onet.pl/kielce/protesty-przeciw-acta-tlumy-na-ulicach-polecialy-kamienie/l9f6r

Ale wtedy wyległy na ulice setki tysięcy ludzi. I protestowali aż do SKUTKU!

Teraz sprawa jest o wiele ważniejsza niż ACTA. A wy co robicie?

Obudźcie się, skończcie wasze żałosne swary, “kampanie” przedwyborcze i wyrywanie sobie nawzajem ułamka procent poparcia w farsie, w której i tak przegracie. Wszyscy razem do kupy wzięci nie przelicytujecie nikogo z dwóch głównych marionetek politycznych startujących w tej farsie. Nawet do nich się nie zbliżycie.

Pamiętajcie – w protestach rolników stawką jest biologiczny byt narodu! Wesprzyjcie żywicieli narodu w ich walce o polskość ziemi rolnej i o zakaz trującego GMO.

Andrzej Szubert

Powyższy apel otrzymują:

Adam Jagła – Poznań <[email protected]>

Walerian Dąbrowski – Nowy Jork <[email protected]>

Graniwid Sikorski – Kraków <[email protected]pl>

Zdzisław Jankowski – Konin <[email protected]>

Sławomir Ziembiński – Gdańsk <[email protected]>

Jacek Kwiatkowski – Szczecin <[email protected]>

W. Julian Korab-Karpowicz – Bielsko – Biała <[email protected]>

Tadeusz Cichocki – Piastów <[email protected]>

Dariusz Kosiur – Otwock <[email protected]>

Dariusz Łaska – Łódź <[email protected]>

Kazimierz Józef Styrna – Kęty <[email protected]>
Paweł Kukiz – Wrocław <[email protected]>

Jan Kowalski – Lublin <[email protected]>

Grzegorz Braun – <[email protected]>

Janusz Sanocki – Nysa <[email protected]>

Do niszowych kandydatów i kandydatów na kandydatów na „urząd” prezydęta III Rzydopospolitej

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/