SPUTNIK ŚNI SIĘ SCHETYNIE PO NOCACH

SPUTNIK ŚNI SIĘ SCHETYNIE PO NOCACH
25.02.2015
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11594&Itemid=56
Na Judaszu czapka gore. Na Ukraińca Schetynę, tak jak i na całą kastę polityczną w Polsce padł strach, że zwiększy się odbiór przez Polaków polskojęzycznego radia nadawanego przez Rosjan, przekazujący inny punkt widzenia aniżeli przekazują zachodnie media agenturalne zainstalowane w Polsce. Wielu Polaków nie zdaje sobie nawet sprawy, że gro stacji telewizyjnych czy radiowych jest własnością zachodnich korporacji, w których propaganda jest zgodna z zachodnimi interesami, które to interesy są odwrotnością Polskiej Racji Stanu. Nie byłoby może większego problemu z agenturalnymi mediami zachodu gdyby polskie media były obiektywne i przekazywały prawdę, zamiast uskuteczniać wrogą Polsce propagandę rodem z Waszyngtonu,  Wall Streat, Tell Awiwu i Brukseli.

Panie Schetyna, uruchomienie Sputnika to kropla w morzu potrzeb. Polacy mają jednak nadzieje, że nie jest to ostatnie słowo Sputnika na polu medialnym. Aż prosi się, co najmniej jeden kanał telewizyjny dostępny na terenie całej Polski. Media w Polsce zabarykadowały się przed prawdą oraz opinią publiczną przeciętnego Polaka. Jak bardzo różni się opinia Polaków na bieżące sprawy społeczne, polityczne, gospodarcze i finansowe w Polsce, Europie i świecie od tej oficjalnej, podawanej przez gadające głowy i bredzących pseudo polityków i pseudo dziennikarzy widać na różnych forach internetowych.

Kłamstwa i manipulacje, jakimi karmi się polskie społeczeństwo w polskojęzycznych, agenturalnych mediach ma zasadniczy wpływ na wyrobienie sobie przez wiele osób poglądu na rzeczywistość. Żyją oni w świecie całkowicie zakłamanym i prowadzeni są w kierunku przepaści. Zmanipulowane społeczeństwo porusza się jak ślepiec, w dodatku bez laski i bez psa przewodnika. Duża część polskiego społeczeństwa doskonale zdaje sobie sprawę, że tak załganych mediów nie było nawet za tzw. komuny a mimo to wielu z nich w kwestii ukraińskiej przyjmuje przekaz medialny za prawdę objawioną. A wystarczy przypomnieć ile kłamstw i manipulacji podawano z Marszów Niepodległości. Te media się nie zmieniły, tylko temat się zmienił a dla rusofobów to jak woda na młyn.

Jeden z najbardziej złośliwych psów na smyczy zachodu (nie wspominając neo banderowca Schetyny), niejaki (nijaki) Kowal, udzielając wywiadu na temat przekazu medialnego sam zagonił się do budy majacząc o „opowiadanej historyjce”, co pasuje jak ulał do mediów w Polsce. Oni nie tylko opowiadają historyjki, ale nawet bajeczki dla małych dzieci myśląc, że są odbierani z wiarygodnością przez całe społeczeństwo.

Przyszedł czas, aby Polacy zrozumieli, że cała kasta polityczna wraz z wrogimi mediami są głównymi przeciwnikami Polaków, którzy mają jedno zasadnicze zadanie w momencie zwiększenia zagrożenia. Tym zadaniem jest likwidacja całej kasty politycznej oraz wszystkich antypolskich mediów. Jest to jedyny sposób na ocalenie Polski przed zagładą.

Należy sobie zdać sprawę, że jesteśmy w stanie wojny wywołanej przez zachód z przewodnią siłą znajdującą się w USA, której celem jest zniszczenie Rosji i zawładnięcie całego świata. Gdy im pozostanie jedyny przeciwnik – Chiny, będzie to oznaczało zwycięstwo nad światem wschodu a jednocześnie całkowite zniewolenie ludzkości. Dlatego, za wszelką cenę należy wyeliminować marionetki zachodu i przyłączyć się do atakowanego wschodu. Jakby to nie zabrzmiało, jest to jedyną szansą dla Polski. Ameryka musi upaść dla dobra ludzkości, dla dobra jednostki. Ten imperialistyczny twór zbudowany na ludobójstwie nie ma prawa dłużej istnieć.

Polska Armia Podziemna

Za: USOPAŁ

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/