[dyskusja] Polska Armia Podziemna: ZA NAWOŁYWANIE DO WOJNY I DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU – KULA W ŁEB !!!

Prof. dr hab. Artur Śliwiński: Ważne Non possumus

PB: Andrzej, jak się uporamy z wrogiem, weźmiemy się za szabas-gojów i użytecznych idiotów jak WolnaPluskwa.

Jerzy Truchlewski: Najwidoczniej jakieś przeoczenie lub link znajdował się obok tego linku, który miał być wrzucony. Z pewnością nie celowo. Ręcze za to.

Andrzej Szubert: Polska Armia Podziemna umieściła w jej odezwie link z “wolnejpluskwy”.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczny-plan-wladzy-swiatowej-2015-02
A ta  wczoraj opublikowała kolejną żydowską agitkę wymierzoną Rosję i Putina:
“W związku z zaostrzeniem sytuacji międzynarodowej wywołanym aneksją Krymu przez Rosję…”
“Iran boryka się już wiele lat, a Rosja kilka ostatnich miesięcy, wydaje się naturalne, że oba kraje, które system światowy umieszcza w rzędzie krajów zbójeckich…”
“Oprócz powyższych przesłanek historycznych jest jeszcze jeden aspekt tej przyjaźni: osobista przyjaźń Władimira Putina i Bibi Netanjahu.”

Co stoi na przeszkodzie rzeczywistego partnerstwa Rosji i Iranu?


Trudno mi jest pojąć, dlaczego Polska Armia Podziemna w tak ważnej odezwie umieszcza linki użytecznego idioty Tomka – admina “wolnej pluskwy”.

PB: Zgadzam się z Andrzejem. Zamiast kuli w łeb pozbawienie własności i wszelkich praw w Polsce, dla delikwenta i rodziny, na zawsze, bez prawa wyjazdu.

Andrzej Szubert: U mnie już wisi: https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/28/za-nawolywanie-do-wojny-i-dzialania-w-tym-kierunku-kula-w-leb/
Dodałem własny komentarz:
“Mam do powyższego apelu kilka zastrzeżeń.
Usunąłem z tekstu apelu link ze strony „wolnejpluskwy”, która permamentnie kolportuje antyrosyjską i antyputinowską propagandę. Mam też zastrzeżenia do Maxa Kolonko, którego wielokrotnie przyłapałem na kolportowaniu dezinformacji.
„Ameryka” – USrael nie jest „nazistowska” a żydo-banksterska. Nie ma też sensu pisać o żydo-masonach. Należy pisać o żydo-banksterach. Masonerią oni się wysługują. Ale to nie masoni a żydo-banksterzy rządzą żydo-zachodem – USraelem, bandyckim NATO i bilderbergowską jewrounią.
Nie nawołuję do samosądów, choć sam uważam, że całą agenturę okupanta oraz presstytutki medialne i blogerów (także tych pseudosłowiańskich jak Białczyński) szczujących nas na Rosję i na prezydenta Putina należy postawić przed trybunałami ludowymi. Najbardziej zaangażowani w pchanie nas do wojny powinni otrzymać „czapę”. Tyle, że przez powieszenie. Na kulę w łeb te kanalie nie zasługują. Reszta albo kamieniołomy, albo deportacja bez prawa powrotu.”

……………………….

ZA NAWOŁYWANIE DO WOJNY I DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU – KULA W ŁEB !!!
To, co wyprawiają partie wojny musi być osądzone przez Naród Polski. Psy wojny przechodzą samych siebie w propagandzie pro wojennej, pro banderowskiej, pro faszystowskiej i rusofobicznej. Ogłupiała część społeczeństwa  polskiego goebbelsowską propagandą nie zastanawia się, że to nie są już tylko zaczepki skierowane przeciwko Putinowi, przeciwko Rosjanom. Są to działania wojenne w pełnym tego słowa znaczeniu. Marionetkowe władze polski angażując się jako psy wojny, z polecenia zakulisowych i oficjalnych sił USA, stworzyły całkiem realne zagrożenie dla istnienia Narodu Polskiego. Ci wszyscy, którzy stają po stronie agresora, którym bez wątpienia jest imperialistyczna Ameryka muszą wiedzieć, że działają przeciwko pokojowi na świecie, przeciwko wolności i suwerenności narodów. Brak odpowiednio silnej reakcji społeczeństwa polskiego na działania psów wojny powoduje, że ścierwa administrujące Polską nie mają zamiaru zatrzymać się w destrukcyjnych działaniach. Zaatakowana Rosja ma prawo i obowiązek bronić się, używając adekwatnych środków do zaistniałej sytuacji. Ukraińcy są tylko mięsem armatnim, które było szprycowane wrogą propagandą od rozpadu ZSRR.  Aby lepiej to zrozumieć należy spojrzeć na wszystkie wojny toczone przez nazistowską Amerykę, włącznie z II wojną światową. Nazistowski żandarm wykorzystuje inne narody i ich terytoria do prowadzenia swoich wojen. Działania na Majdanie, zorganizowanym i finansowanym przez nazistów amerykańskich to czyszczenie przedpola do ostatecznego ataku na Rosję. Ukraina i Ukraińcy najmniej się liczą w tej grze zachodu. Tu chodzi o Rosję, o jej zniszczenie gospodarcze, militarne i podział na wiele państewek. Zagarnięcie wielkiego bogactwa Rosji i otwarcie drogi do ostatecznego panowania nad światem to główny cel psychopatów międzynarodowego syjonizmu. Rosja, Chiny i Iran są tego przeszkodą.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczny-plan-wladzy-swiatowej-2015-02 [link do agenturalnej witryny]
Kraje UE od samego początku zawieruchy ukraińskiej, są naciskane przez światowego żandarma do działań zmierzających w kierunku unicestwienia Rosji. Specyficzna rola przypadła dla psa prowadzącego, czyli Polski, z uwagi na wyjątkowo antynarodowy charakter miernot politycznych. Szczeka najgłośniej i bez zastanowienia. Problem jest jeszcze jeden, że nie jest to szczekanie psa rasowego a zaledwie marnego kundla, który zdolny jest jedynie do podkulenia zapyziałego ogona, gdy odezwie się lub tupnie jakiekolwiek inne zwierzę, że o niedźwiedziu nie wspomnę. Dla wyjaśnienia dodam, że to nie Polska jest tym kundlem a jej skundlona kasta polityczna, ścierwomedia i paru zmanipulowanych rusofobów. Pomijając wszelkie inne aspekty z tym związane jak gospodarka, handel i współpraca w różnych dziedzinach życia społecznego, które wszystkie są ważne, ale najważniejsze pozostaje bezpieczeństwo i możliwość przetrwania narodu. Otóż ta banda kundli na smyczy amerykańskiej jest gotowa poświęcić istnienie Narodu Polskiego dla celów syjonistycznych bandytów. ABW powinna już dzisiaj rozpocząć aresztowania psów wojny. Jeśli tego nie zrobi, to niech się nie zdziwią jak te psy będą wieszani w biały dzień na drzewach czy latarniach za zdradę Narodu Polskiego.https://www.youtube.com/watch?v=YbNJt6wqXyE

Powyższe linki obrazują bardzo mały wycinek tragedii, jaką zgotowali tym ludziom nazistowskie władze Ukrainy, pociągane za krótką smycz przez żydomasoński zachód. W tych tragediach udział mają kundle z Polski, których łapy są całe we krwi. Za tą krew należy się im kula w łeb. Nie może być żadnego usprawiedliwienia dla tych ludobójców zarówno z zachodu, z Polski jak i z Kijowa. To są działania z premedytacją, to są działania na zlecenie wąskiej grupy psychopatów chcących zapanować nad światem, to są działania przeciwko Ukrainie, przeciwko Polsce, przeciwko Rosji, przeciwko Słowiańszczyźnie. Ameryka wraz z zachodem wywołując wojnę domową na Ukrainie obwinia Rosję, stosując propagandę, która przewyższa Goebbelsa o lata świetlne. Największą bezczelnością w tej nieludzkiej propagandzie jest to, że wmawiają opinii publicznej, że to sami bojownicy – „terroryści” – ze wschodu Ukrainy zabijają swoich. Czy ci, którzy w to wierzą są normalni? Bo ci, którzy w ten sposób manipulują, to nie ludzie, to cyborgi hodowane na ludzkiej krwi. Nie jest to nic nowego. Są to te same metody jak w przypadku Jugosławii, Serbii, Libii, Iraku i w wielu innych przypadkach, gdzie ludobójstwo było nazywane walką „o wolność i demokrację”, „walką o pokój”, walką z terroryzmem.  A czy ktokolwiek zna chociażby jedną napaść obcego państwa na Amerykę? Skąd zatem te oszczerstwa? To tylko wroga propaganda i próba oddalenia od siebie winy ludobójstwa. Wina jednak pozostaje bez względu na to, jaka by nie była prowadzona propaganda. Zbrodniarze pozostają zbrodniarzami. Pozostaje tylko wymierzenie i wykonanie kary na zbrodniarzach – współczesnych nazistach z Ameryki i Europy. Kara może być tylko jedna – kula w łeb lub sznur – dla wszystkich psów wojny. To samo dotyczy nieukaranych do dzisiaj winnych napaści, na niczemu nie winne kraje świata, przez zbrodnicze Stany Zjednoczone, Izrael i ich marionetki. To jest banda zbrodniarzy i oszustów żerująca na ludzkości i niszcząca ludzkość. Kto wykonuje zadania narzucone przez amerykańskich zbrodniarzy staje się takim samym zbrodniarzem. Do takich należą niemal wszyscy politycy będący od 1989 r. u władzy. Są również zbrodniarzami dlatego, że działają na szkodę Narodu i państwa polskiego.
Polską rządzą zbrodnicze, syjonistyczne kanalie!
Nie pomoże wam ukrycie się w Waszyngtonie, Tell Awiwie, Londynie, Berlinie czy Brukseli. Znajdziemy was!
Polska Armia Podziemna

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/