Prof. Majewska: Niemcy dają przykład z odrą + Medialna pandemia paniki

From: Dorota Majewska
Date: February 27, 2015 5:47:31 PM PST (CA)
Subject: Niemcy dają przykład

Uczmy się od Niemców jak chronić dzieci przed chorobami oraz powikłaniami poszczepiennymi.  Nie sieją paniki, że iluś tam imigrantów zachorowało na odrę, tylko radzą rodzicom chronić małe dzieci w domach.  Taką postawę powinni przyjąć wszyscy lekarze, a przede wszystkim MZ.  Odra to nie aids czy ebola, dobrze żeby starsze dzieci ją przeszły raz w życiu i uzyskały trwałą odporność, a młodsze trzeba chronić.

„Berlińscy pediatrzy apelują, by rodzice niemowląt pozostawiali dzieci w domu i nie oddawali ich do placówek opieki. Władze miasta planują też szczepienia dla uchodźców – to właśnie w tych kręgach rozpoczęła się epidemia odry.
//<![CDATA[ var gazeta_pl = gazeta_pl || {}; gazeta_pl.Config = gazeta_pl.Config || {}; gazeta_pl.Config.Squid = {domain: ”, luid: ”, dc: ”}; //]]> Związek Niemieckich Pediatrów radzi berlińskim rodzicom, by do czasu opadnięcia fali zachorowań na odrę pozostawiali niemowlęta w domu i nie oddawali ich do placówek opieki dla najmłodszych. Specjaliści podkreślają, że choroba jest szczególnie niebezpieczna dla najmłodszych dzieci – 18 lutego br. w Berlinie na odrę zmarło 1,5-roczne dziecko. Ogółem od października ubiegłego roku w Berlinie zarejestrowano ponad 630 przypadków odry.”
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17496399,Odra_w_Berlinie_to_juz_epidemia__Wladze_radza__by.html?lokale=local#BoxNewsImg

+++++++++++++++++++

From: Dorota Majewska
Date: February 27, 2015 4:20:13 PM PST (CA)
Subject: medialna pandemia paniki

Wiele wskazuje, że szczepionka MMR – nieskuteczna w ochronie przed chorobami, ale bardzo toksyczna i okaleczająca – zostanie wkrótce wycofana z rynku z tychże powodów. Dlatego firma Merck na gwałt próbuje opróżnić swoje magazyny z tych szczepionek i uruchomiła globalną kampanię straszenia pandemią odry, choć zachorowało na nią ostatnio znacznie mniej osób niż chorowało w innych latach, i większości zachorowali zaszczepieni.

To przypomina terror straszenia nieistniejącą pandemią świńskiej grypy z r. 2009, jak również skandal Mercka z zabójczym lekiem Viooxem, który został usunięty z rynku dopiero po kilku latach, kiedy zabił (tylko w USA) ponad 50 tysięcy ludzi, a u setek tysięcy wywołał zawały serca.  Procesy sądowe ujawniły, że Merck celowo ukrywał wyniki własnych badań, które wskazywały na kardiotoksyczne działanie viooxa.

Teraz wiemy, że Merck ukrywał też wyniki badań wskazujące na neurotoksyczne działanie szczepionek MMR i brak ich skuteczności.  Miliony dzieci, które zachorowały na autyzm i zostały trwale okaleczane po tych szczepieniach jednak się nie liczą, bo ten argument jest w korporacyjnych mediach całkowicie przemilczany lub zakłamywany.  Zyski po trupach dzieci – to nadrzędne hasło szczepiennego biznesu, maskowane pozorną dbałością o tzw. zdrowie publiczne.  Społeczeństwo składa się z jednostek, a jeśli wiele z nich jest okaleczanych  przez jakiś lek czy szczepionkę, to nie może być mowy o żadnym zdrowiu publicznym, nawet teoretycznie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/