[dyskusja] Jak ‘rozumuje’ użyteczny durak

PB: Srulo-suszpy w desperacji? – ostatnio ubijają współplemiennych niby syjo w Szoa. Oni rzeczywiście myślą, że świat nie wie?

Andrzej Szubert: Od pierwszego kontaktu z Jaworskim twierdziłem, że to otumaniony i ogłupiony żydo-propagandą naiwniak.
Michalkiewicz to ewidentny agent wpływu. Co do Grudniewskiego i Brauna – ich stawiam gdzieś pomiędzy agenturą wpływu a użytecznymi idiotami.
A tak na marginesie – żydo-media wyją ws. zabójstwa Jewreja Niemcowa. A o podejrzanej śmierci trzech USraelskich dziennikarzy w lutym br. cicho sza:
“…czy choćby ostatnio tajemniczej śmierci trzech znanych reporterów w USraelu, którzy w ciągu 24 godzin (12 i 13 lutego br.) zmarli w podejrzanych okolicznościach. Wiadome jest, że wspólnie pracowali nad reportażem o zamachach z 11 września 2001 i ewentualnym udziale w nich władz USraela. Byli to reporter NBC News Ned Colt (oficjalnie zmarł na „udar mózgu”), reporter CBS Bob Simon (zginął kilka godzin po śmierci Colta w wypadku samochodowym) i David Carr z New York Times, zmarły następnego dnia (po prostu wziął i umarł) krótko po przeprowadzonym przez niego wywiadzie z Edwardem Snowdenem.
http://www.rtdeutsch.com/13291/gesellschaft/zufall-innerhalb-von-24h-sterben-drei-journalisten-sie-planten-dokumentarfilm-ueber-911/”
Zabójstwo Niemcowa i kolejna wściekła nagonka na Władimira Putina

PB: ciagle to samo neandertalskie pytanie = ja cie nie ganie, ze nie lubisz imperiow (oprocz polsko-litewskiego, ktore szowinistycznie wyjmujesz ze swej “reguły”), tylko dlatego, ze kolportujesz bezpodstawne klamstwa… i to w sytuacji narodowej, gdy sie trza wstrzymac od jazdy na Rosje Putinowska, jesli nie poprzesz ich walki z zydlactwem
chrzescijanowi to nie uchodzi dla nikgo!

ML Jaworski: Dziękuję za uznanie i ciągle czekam na odpowiedź na pytanie: za co miałbym lubić władców Rosji ostatnich 500 lat?

PB: a jednak nienawidzisz zwyklych Rosjan, bo tacy sluza w armii i byli w PRL w bazach
wyprani jak ty do celow sruli; mieli zakaz wychodzenia, bo majac bron mogliby pozabijac polskich napastnikow i nici z przyjazni polsko-radzieckiej

to po co Polin wysyla swe sily – chylkiem banderszczochom i srulojuncie kijowskiej: w pomocy wojskowej i finansowej, w najemnikach, uzbrojeniu, zaopatrzzeniu, dyplomacji, propagandzie?
gdy sruke uskutecznia wojne z Rosja wrecz, polskie sily zydoNATO pojda na pierwsza linie ognia
ruski sie nie boja nikogo – czemu maja narazac zycie swoich i Slowian dla sporaw sruli?
jestem Polakiem i wlos mi z glowy nie spadl przez ruskich, natomiast polactfo jak ty rzeczywiscie ma sie powod obawiaqc — i powinno, bo to co robicie przyniesie niessczescie nie tylko wam, ale calemu narodowi
hitlerowcy stracili iles tys., a ile wybili mln Polakow?!
jestes chojrak, idz zabijac ruskich ‘zielonych ludzikow’ do Donbasu, albo syna wyslij = od razu ci przejdzie rusofobiczna szajba jak syn w worze wroci

ML Jaworski: Polska nie ma żadnej szansy ani potrzeby zaatakowania Rosji, a tylko może się bronić tydzień lub dwa. Napady Rosji na Polskę kilka razy skończyły się kompromitacją napastnika. Szczególnie dla Iwana Niegroźnego jak napadł na Batorego. Tak jak Hołd Ruski w 1611 roku, po którym car Rosji musiał trzy razy bić głową o ziemię przed polskim królem. W 1920 roku Polacy powstrzymali bolszewików przed podbiciem całego świata. Dlatego Ruscy boją się Polaków. Hilerowcy stracili setki tysięcy żołnierzy i policjantów zabitych zza węgła przez AK, NSZ i innych patriotów.
W czasie okupacji Sowieckiej, Rosjanom nie wolno było poruszać się po Polsce w mundurach, obawiali się otwartego sezonu łowieckiego na “kacapów”. Napadli na Węgrów i Czechów, ale nie śmieli na Polaków. Niech się dalej boją.

…………………..

Jak ‘rozumuje’ użyteczny durak

Piotr Bein 1.3.2015

Namiętnie jak nawiedzony oszołom, Jaworski przysyla mi poniższy szajs michalkiewiczowsko-braunowski w wydaniu Grudniewskiego już chyba czwarty raz… i to znając moją opinię o tej fałszywce hasbarskiej

[dyskusja] Andrzej Szubert: Uwaga na pseudogenerała Grudniewskiego…

Ani on ani jeden z drugim gawędziarze narodowi ani ich durne papugi jak Grudniewski nie podali źródeł, dokumentacji swych twierdzeń, a ich “oficerowie”, “podwładni” mielą te i pochodne żydłackie wymysły na okrągło:
https://www.youtube.com/watch?v=x0ZE6UELZF4&feature=player_embedded

Bełkot żydosuszp i szabas gojów w Polin nt. propagandy Rosji

Ale wydało się w przypadku Jaworskiego, dlaczego  — ze ślepej nienawiści do reżimu rosyjskiego, przedmiotu odwiecznej zemsty koczowników za wypędzenie z Rusi Kijowskiej (ojczyzna Rosjan później moskiewskich). Dostaję prawie nic od takich jak Jaworski o reżimie USraelskim, bruxelskim, berlińskim czy kijowskim… tylko o putinowskim — jedynym mocarstwie otwarcie i skutecznie zwalczającym srulo-banksterię i ich kompleks jot. Rosja, a Rosja Putinowska szczególnie,   jest od lat na celowniku durackich bezmyślnych rusofobów, jak zaprogramowali spece of info-wojny:

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Jaworski przeruchal x Rosjanek i uważa, że wie o co chodzi i że kocha Rosjan! Przeleć kilkadziesiąt mosiadzianek, to może się coś dowiesz LOL
Jak nisko pod sufitem można się stoczyć!

Panowie Michalkiewicz, Braun i Grudniewski:
Doprowadzicie naród polski do wojennej tragedii…patrzcie, co robicie z mózgów polactfa…
Podacie podkładki dokumentalne, albo:

[dyskusja] Polska Armia Podziemna: ZA NAWOŁYWANIE DO WOJNY I DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU – KULA W ŁEB !!!

Ważne Non possumus

pozdravP

Begin forwarded message:

From: Piotr Bein
Date: February 28, 2015 8:24:00 PM PST (CA)
To: Mark Lech L Jaworski <latarnik@icloud.com>
Subject: Re: Zdradzieckie układy II.doc

takiego debila dawno nie widzialem
nie chodzi o to co lubisz czy nie lubisz… namietnie kolportujesz wyssane z palca bzdety!
tak jak podobni tobie o Beinie-“zydzie”
p
On 28-Feb-15, at 8:02 PM, Mark Lech L Jaworski wrote:

Kim to ja znowu jeszcze jestem?
W słowniku nie znalazłem słowa „hasbarny” co to znaczy?
„duracki” to po rusku, „szajs” to po żydowsku, też znasz?
Polski jest dużo bogatszy od tych języków, nie bój się go.

Piotrze, nie używaj argumentów a hominem, bo poniżasz się sam.
Jeszcze mi nie odpowiedziałeś za co ja miałbym władców (czy właścicieli) Rosji: kochać, lubić, szanować lub chociaż tolerować i wybaczyć im?
Nie mówię o zwykłych Rosjanach, a szczególnie Rosjankach, bo oni dają się lubić. Byłem w Rosji, na Ukrainie i w Gruzji, wiem coś o tym.
Lech Marek Jaworski
latarnik@me.com

On Feb 28, 2015, at 14:22, Piotr Bein <wrote:

czemu mi ten szajs wpychasz na chama, duracki rusofobie hasbarny?
p

On 28-Feb-15, at 8:41 AM, MARK LECH JAWORSKI wrote:

Ciekawe

<Zdradzieckie układy II.doc>

L M J
Sent from my iPhone

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.