KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA – CO KAŻDY RODZIC WIEDZIEĆ POWINIEN?

From: Lena Huppert <fundacja.qlt@wp.pl>
Date: 2015-03-03 8:27 GMT-05:00
Subject: KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA – CO KAŻDY RODZIC WIEDZIEĆ POWINIEN?

Szanowni Państwo,

SZCZEPIENIA TO TRUDNY TEMAT W NASZYM KRAJU, DLATEGO
zapraszam na spotkanie z Przemyslawem Cuske, przedstawicielem STOP-NOP-u, tj. organizacji, która uświadamia rodzicom zagrożenia wynikające ze szczepień i obala mity podawane przez media głównego nutru na temat szczepień.
Przyjdźcie na spotkanie, by dowiedzieć się prawdy o szczepieniach, poznać polskie prawodastwo dotyczące szczepień i dowiedzieć się, w jaki sposób zgodnie z prawem można uchronić dziecko przed niepożądanym odpczynem poszczepiennym.
http://fundacja-qlt.pl/…

CO: KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA – CO KAŻDY RODZIC WIEDZIEĆ POWINIEN?

KIEDY: 14.03.2015 GODZINA 12.30 – 15.3

GDZIE: DOM NAUKI, WARSZAWA, UL. SCHROEGERA 82

KOSZT: 30 ZŁ OD OSOBY
ZGŁOSZENIA NA ADRES: fundacja.qlt@wp.pl

Jest to spotkanie informacyjne z Przemysławem Cuske, współzałożycielem i wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach “STOP NOP”, ojcem trójki dzieci, który przedstawi cele i działania stowarzyszenia.
Poruszymy kwestie łamania praw pacjenta i praw człowieka przez urzędników sanepidu oraz personel medyczny, oraz jak się przed tym bronić i dochodzić swoich praw, lecz także o tym, które szczepienia są szczególnie toksyczne i dlaczego.
Na bazie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z grudnia 2010 r. w sprawie rozpoznawania niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich zgłaszania, ukażemy poważny problem z ich obecnym niepełnym zgłaszaniem przez lekarzy do sanepidu.
Wspólnie zastanowimy się, dlaczego w Polsce, przy najwyższym współczynniku wyszczepialności dzieci i młodzieży, nie ma żadnego systemu odszkodowań  i rekompensat dla ofiar szczepień.
Porozmawiamy również o strachu przed dziećmi nieszczepionymi, szczepionymi, nieszczepionymi dorosłymi i nieszczepionym personelem lekarskim.
Spojrzymy od drugiej strony na histerie, podgrzewane przez media, dotyczące grypy, ospy, eboli, odry czy krztuśca.

Przesłanie OSWoS “STOP NOP”:
“Utworzyliśmy je jako grono osób, które bezskutecznie poszukiwały odpowiedzi na wiele pytań dotyczących szczepień oraz innych metod profilaktyki zdrowotnej. Wielu z nas zetknęło się z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi, często nie będąc nawet uprzedzonym o możliwości ich wystąpienia. Naszym celem jest wypełnianie luki w społeczeństwie, w którym coraz częściej o szczepieniach mówi się bezkrytycznie, bez wspominania o cenie, jaką przychodzi nieraz zapłacić za wybór tej formy uodparniania. Protestujemy przeciwko przymuszaniu zdrowych obywateli do zabiegów medycznych i prowadzeniu kampanii dezinformacji odnośnie skuteczności i bezpieczeństwa szczepień. Mamy prawo do pełnej informacji o dostępnych w Polsce i za granicą preparatach szczepionkowych, o innych sposobach dbania o odporność i o metodach opieki nad osobami zapadającymi na choroby zakaźne. Domagamy się również uznania problemu niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) oraz działań mających na celu ich odpowiednie ewidencjonowanie, badanie, i pomoc osobom, które ucierpiały przez szczepienia.” www.stopnop.pl

Uprzejmie prosimy o rozsyłanie informacji o spotkaniu, by dotarła ona do jak najszerszego grona odbiorców.

serdecznie pozdrawiam,

Lena Huppert

(prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT)

___________________________________________

Szczegóły na stronie: www.fundacja-qlt.pl

Kontkat: 502085840, 22/4005652

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/