Prof. Majewska: Odszczepienne epidemie odry + Szczepienna medialna histeria + Polacy będą musieli spotykać się w katakumbach po prawdę o scypieniach

From: Dorota Majewska
Date: March 10, 2015 12:04:34 AM PDT (CA)
Subject: Odszczepienne epidemie odry

Szczepienia MMR są dziś głównym źródłem epidemii odry czy różyczki – wskazują nowe badania.  Osoby świeżo zaszczepione rozsiewają wirusy odry przez wiele tygodni i zarażają inne osoby zaszczepione oraz nieszczepione.  Korpomedia tego nie podają, że szczepy wirusów odry, które znaleziono u zarażonych dzieci w ostatnich ogniskach tej choroby, są pochodzenia odszczepiennego.  Prawdopodobnie dlatego karami zmusza się dziś polskich rodziców do szczepienia wszystkich dzieci, żeby więcej osób zachorowało.  Kiedy zaszczepione dziecko zachoruje na odrę, nazywa się tę chorobę niespecyficzną wysypką i udaje, że nie ma problemu.  Podobnie jak każdy przypadek poszczepiennej śmierci niemowlęcia nazywa się „zbiegiem okoliczności”.  http://www.naturalnews.com/048914_measles_vaccine_strain_genetic_testing.html, https://www.youtube.com/watch?v=7Kp7oUvEYGQ&feature=youtu.be

W wielomiliardowym biznesie szczepiennym chodzi głównie o wielkie pieniądze i o to, by jak najwięcej dzieci zachorowało na autyzm oraz inne postaci encefalopatii, bo potem są one stałymi klientami karteli farmacji.   Chodzi też o to, by nie było dzieci nieszczepionych, bo wtedy nie można porównać stanu ich zdrowia do  szczepionych, a różnice między tymi grupami są kolosalne.  Niemieckie badanie wykazało, że praktycznie wszystkie choroby chroniczne i formy upośledzenia umysłowego występują znacznie częściej u szczepieńców niż nieszczepieńców.  https://childhealthsafety.wordpress.com/2011/08/26/new-survey-shows-unvaccinated-children-vastly-healthier-far-lower-rates-of-chronic-conditions-and-autism/

Faszyzm i terror szczepienny WHO, UNICEF oraz karteli farmacji osiągnął już skalę światową i coraz więcej dzieci szczepi się (i masowo okalecza oraz zabija) pod lupami karabinów.  Jak długo ludzkość będzie tolerować te zbrodnie popełnianie na dzieciach dla zysków farma-oligarchów?  Każdy wie, że żadnej organizacji i żadnej korporacji nie zależy na zdrowiu cudzych dzieci. Jeśli dziś akceptujemy szczepienną tyranię wobec dzieci, przygotujmy się na to samo w stosunku do wszystkich dorosłych.  Tylko czekać, kiedy w Polsce pojawią się łapanki organizowane przez szczepienne gestapo.  Rodzicom, którzy chcą chronić swe dzieci, a nie potrafią walczyć ze szczepiennym terrorem w Polsce, być może nie pozostaje nic innego jak uciekać z dziećmi do wolnych od tego terroru krajów (Europa zachodnia czy Rosja).

Children Around the World Vaccinated at Gunpoint

KENYA AFRICA: Dr. Ngare Exposes WHO & UNICEF Tyranny on Developing World

……………………………

From: Maria Majewska
Date: March 9, 2015 12:16:47 PM PDT (CA)
Subject: warto przeczytac

dotyczy szczepiennej medialnej histerii

http://wolnemedia.net/zdrowie/dlaczego-ludzie-wybieraja-aby-nie-szczepic/

http://wolnemedia.net/zdrowie/szczepionkowy-zawrot-glowy-a-fakty-faktami/

………………………………….

From: Maria Majewska
Date: March 9, 2015 12:30:12 PM PDT (CA)
Subject: Fwd: ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA – KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA – CO KAŻDY WIEDZIEĆ POWINIEN?

Wazna informacja.

Niedlugo, zeby zdobyc rzetelne dane  nt. szczepien, Polacy beda musieli spotykac sie w katakumbach.  Ale, jesli historia jest nauczycielka zycia, to mozemy miec pewnosc, ze dzisiejsze przesladowania osob, ktore chca poznac prawde o szczepieniach, zaowocuja swiatowym oporem przeciw szczepiennemu terrorowi.

———- Forwarded message ———-
From: Lena Huppert <fundacja.qlt@wp.pl>
Date: 2015-03-08 18:26 GMT-04:00
Subject: ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA – KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA – CO KAŻDY WIEDZIEĆ POWINIEN?
To: lenahuppert <lenahuppert@wp.pl>

Szanowni Państwo,

jako że w ostatniej chwili wypowiedziano nam salę, na której miało się odbyć spotkanie na temat szczepień, gdyż uznano je za ‘nieprawomyślne’, zapraszamy Państwa do Naturalnego Centrum Zdrowia przy ul. Grażyny 15 w Warszawie (Mokotów). Data i godzina nie ulega zmianie.

Serdecznie pozdrawiam,

Lena Huppert

SZCZEPIENIA TO TRUDNY TEMAT W NASZYM KRAJU,

dlatego zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem STOP-NOP-u, tj. organizacji, która uświadamia zagrożenia wynikające ze szczepień i obala mity podawane przez media głównego nutru na temat szczepień.
Przyjdźcie na spotkanie, by dowiedzieć się prawdy o szczepieniach, poznać polskie prawodawstwo dotyczące szczepień i dowiedzieć się, w jaki sposób zgodnie z prawem można uchronić siebie i dziecko przed niepożądanym odpczynem poszczepiennym.

KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA – CO KAŻDY WIEDZIEĆ POWINIEN?

… to spotkanie informacyjne z Przemysławem Cuske, współzałożycielem i wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach “STOP NOP”, ojcem trójki dzieci, który przedstawi cele i działania stowarzyszenia.

Poruszymy kwestie łamania praw pacjenta i praw człowieka przez urzędników sanepidu oraz personel medyczny, oraz jak się przed tym bronić i dochodzić swoich praw, lecz także o tym, które szczepienia są szczególnie toksyczne i dlaczego.
Na bazie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z grudnia 2010 r. w sprawie rozpoznawania niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich zgłaszania, ukażemy poważny problem z ich obecnym niepełnym zgłaszaniem przez lekarzy do sanepidu.
Wspólnie zastanowimy się, dlaczego w Polsce, przy najwyższym współczynniku wyszczepialności dzieci i młodzieży, nie ma żadnego systemu odszkodowań  i rekompensat dla ofiar szczepień.
Porozmawiamy również o strachu przed dziećmi nieszczepionymi, szczepionymi, nieszczepionymi dorosłymi i nieszczepionym personelem lekarskim.
Spojrzymy od drugiej strony na histerie, podgrzewane przez media, dotyczące grypy, ospy, eboli, odry czy krztuśca.

KIEDY: 14.03.2015 GODZINA 12.30 – 15.30

GDZIE: Naturalne Centrum Zdrowia, Warszawa, ul. Grażyny 15

KOSZT: 30 ZŁ OD OSOBY
ZGŁOSZENIA NA ADRES: fundacja.qlt@wp.pl

Przesłanie OSWoS “STOP NOP”:
“Utworzyliśmy je jako grono osób, które bezskutecznie poszukiwały odpowiedzi na wiele pytań dotyczących szczepień oraz innych metod profilaktyki zdrowotnej. Wielu z nas zetknęło się z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi, często nie będąc nawet uprzedzonym o możliwości ich wystąpienia. Naszym celem jest wypełnianie luki w społeczeństwie, w którym coraz częściej o szczepieniach mówi się bezkrytycznie, bez wspominania o cenie, jaką przychodzi nieraz zapłacić za wybór tej formy uodparniania. Protestujemy przeciwko przymuszaniu zdrowych obywateli do zabiegów medycznych i prowadzeniu kampanii dezinformacji odnośnie skuteczności i bezpieczeństwa szczepień. Mamy prawo do pełnej informacji o dostępnych w Polsce i za granicą preparatach szczepionkowych, o innych sposobach dbania o odporność i o metodach opieki nad osobami zapadającymi na choroby zakaźne. Domagamy się również uznania problemu niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) oraz działań mających na celu ich odpowiednie ewidencjonowanie, badanie, i pomoc osobom, które ucierpiały przez szczepienia.” www.stopnop.pl

Uprzejmie prosimy o rozsyłanie informacji o spotkaniu, by dotarła ona do jak najszerszego grona odbiorców.

___________________________________________________________

Organizator: Lena Huppert – Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT)

Szczegóły na stronie: www.fundacja-qlt.pl

Kontkat: 502085840, 22/4005652

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/