[dyskusja] Antypolonizm i sprawa żydowska w Polsce

Andrzej Szubert: Co za brednie…

Świadczy to o ogromnej tolerancji religijnej i narodowej na Ziemiach Korony Polskiej.
A udział Piastów w krucjacie połabskiej wymierzonej przeciwko pogańskim Słowianom? A udział  w “nawracaniu” ogniem i mieczem pogańskich ludów Prusów i Jaćwingów do spółki z krzyżakami?
Też mi katolicka “tolerancja”…

I jeszcze kara śmierci za “odstępstwo” od katolicyzmu!
To był szczyt katolickiej tolerancji. I kierowanie się miłością bliźniego…

jako katolicy nie byliśmy nigdy antysemitami

Szkoda tylko, że Żydzi nie odpłacali podobną tolerancją. Dla nich goje byli najczęściej nieczystymi nieobrzezanymi wieprzami. Pasożytowali na państwie troszcząc się tylko o swoje intweresy – kosztem ludności i państwa. Należało ich pognać na cztery wiatry i tyle. A przynajmniej odmówić im jakichkolwiek “przywilejów”. A nie bawić się w tolerastów.

A co do katolicyzmu – kk zawsze dbał tylko o swoje interesy. Los państwa miał w dupie.

„Pierwej Kościoła i dusz ludzkich bronić aniźli ojczyzny. Pierwej o chwałę Bożą zastawić się niźli o cześć świecką. Pierwej wiecznej ojczyzny nabywać niż doczesnej…jeśli zginie doczesna, przy wiecznej się ostoim.“ — Agent Watykanu Piotr Skarga

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić” — Agent Watykanu ksiądz Kazimierz Lutosławski (autor preambuły konstytucji z 1921 roku).

Kler – agenturę Watykanu należy z Polski wypędzić!

Żądamy od rządzących ich genealogii i jawnych wyborów.
Z tą genelaogią to chyba żarty – już w szlacheckiej Rzeczypospolitej biskupi bogatych Żydów za “nawrócenie” nagradzali nobilitacją i herbem. Nie jeden “szlachcic” to był zwykły “nawrócony” Żyd. Zdarzało się też, ze zubożały szlachcic brał za żonę dla syna córkę  bogategio żydowskiego arendarza. On przestawał być biedny, a Żydówka stawała się herbową szlachcianką. O patriotyzmie nie świadczy genealogia a postępowanie na co dzień. Jeśli ktoś szkodzi Polsce, choćby głoszeniem głupot – najlepsza genealogia nie czyni go patriotą, pożytecznym człowiekiem i dobrym Polakiem.
Niestety, Polską po 1944 roku żądzą ramię w ramię polscy i żydowscy bolszewicy
Bardzo przepraszam – od 1989 roku mamy żydo-kapitalizm a nie żydo-bolszewizm. To kapitalizm zniszczył i rozgrabił majątek narodowy wypracowany w latach 1944 – 1989. To kapitalizm zniszczył stocznie, huty, kopalnie. A to, co nie zniszczył sprywatyzował. Aby zyski lądowały w kieszeniach żydowskich cwaniaków.
Skończ pan bredzić bo wystawia się pan coraz bardziej na pośmiewisko, panie Korab – Karpowicz – kandydacie na prezydęta.
Z góry oświadczam ponadto, że są uczciwi, porządni i zasymilowani Żydzi, którzy Polsce nie szkodzą – w przeciwieństwie do milionów Polaków biorących udział w wyborczych farsach i głosujących na żydowskie kibuce bandy czworga.
Ludzi ocenia się po czynach i postępowaniu a nie po genealogii czy “korzeniach”.

Jako Wenedowie, Sarmaci, Lachowie, Polacy a przede wszystkim jako katolicy nie byliśmy nigdy antysemitami.

Wenetowie, Sarmaci Lechici byli POGANAMI, a nie katolikami – duchowymi żydami.

“Czas przyszły wyjaśni tę prawdę, że od wczesnego polania nas wodą zaczęły się zmywać wszystkie cechy nas znamionujące, osłabiał w wielu naszych stronach duch niepodległy i kształcąc się na wzór obcy, staliśmy się na koniec sobie samym cudzymi.” — Zorian Dołęga Chodakowski; 1784–1825) – etnograf, archeolog i badacz Słowiańszczyzny.
http://pl.wikiquote.org/wiki/Zorian_Do%C5%82%C4%99ga-Chodakowski

Katolicyzm zrabował Polakom tożsamość, kulturę i uczynił ich duchowymi żydami – rabami żydowskich bożków, kk i Watykanu.

PB: moim zdaniem nie zrobiloby roznicy, gdyby wladcy Polski nie przyjeli onegdaj Zydow;
wystarczy popatrzyc na wiele mlodsze panstwo, USA…

Otylia Zigman:  ODNOS. DO WPROWADZENIA: TA NAIWNA TOLERANCJA ZYDOW PRZEZ POLAKOW w HISTORII NIC DOBREGO NASZEMU NARODOWI NIE PRZYNIOSLA TO CO DZISIAJ MAMY w POLSCE: NIEWOLNICTWO, JEST EFEKTEM TEJ KATOLICKIEJ NAIWNOSCI i TOLERANCJI.

………………………………

From: “Prof. W. Julian Korab-Karpowicz” [e-adres skasowany na żądanie Prof. Korab-Karpowicza]
Date: March 19, 2015 4:45:26 AM PDT (CA)
To: ===
Subject: Antypolonizm i sprawa żydowska w Polsce: Materiały Sejmu Walnego

Szanowni Państwo,

Polecam wystąpienie pt. “Antypolonizm” nagrane w postaci filmu na YouTube przez TV Sejm Walny.
Sejm Walny, jako próba do powrotu do rdzennie polskich tradycji samorządanosciowych jest obecnie jedną z najważniejszych inicjatyw politycznych w Polsce.

Z uszanowaniem,

dr hab. Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
Profesor Uczelni Łazarskiego
Kandydat na Prezydenta RP

Wprowadzenie:
Już w 1264 roku Statutami Kaliskimi Bolesław Pobożny – książe Wielkopolski – maximus triumphator de Theutonicis – uregulował stosunki pomiędzy katolikami a Żydami w na terenie swojego księstwa. Świadczy to o ogromnej tolerancji religijnej i narodowej na Ziemiach Korony Polskiej. Jako Wenedowie, Sarmaci, Lachowie, Polacy a przede wszystkim jako katolicy nie byliśmy nigdy antysemitami. Nie było u nas berlińskiej “kryształowej nocy” z 1938 roku, gdy władze partyjne i państwowe Niemiec zezwoliły, a nawet zainicjowały pogrom Żydów w całych Niemczech z 9 na 10 listopada 1938 roku. Wyraźnie widać szukanie przez “obcych” antysemityzmu u Polaków. Polak-katolik z definicji nie był, nie jest i nie będzie antysemitą. Antysemitami mogą być neofici. Jednocześnie od wieków a szczególnie po 1944 roku widać w Europie i nie tylko kreowany antypolonizm. Niestety, Polską po 1944 roku żądzą ramię w ramię polscy i żydowscy bolszewicy, często połączeni więzami rodzinnymi. Polacy nie chcą by nimi rządzili tacy ludzie. To nie są nasi przedstawiciele! Żądamy od rządzących ich genealogii i jawnych wyborów. Dość oszustw wyborczych legalizujących obce rządy w Najj. Rzeczypospolitej! Polskość to normalność!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/