Andrzej Szubert: Kult Wyklętych beze mnie!

From: Andrzej Szubert
Date: March 19, 2015 12:52:03 PM PDT (CA)
To: Otylia Zigman
Cc: ===
Subject: Re: Fw: Fwd: Doniesienie przeciwko Joannie Senyszyn

Nie zapominajmy, że do “wyklętych” zalicza się także zwykłych bandytów.

https://www.youtube.com/watch?v=fpVeT5fkDww

Naturalnie większość wyklętych bandytami nie była. Byli za to szaleńcami wychowanymi w duchu chorego samobójczego “patriotyzmu”, wiedzieli że “sojusznicy” z zachodu palcem nie ruszą, rozdrażniali niepotrzebnie żydowską UB. Cierpiała przez to ludność cywilna na terenach działań wyklętych, którą dotykały represje UB, NKWD i KBW.

Przypominam, że kult wyklętych rozpętał gorliwie służący żydom podstępny żyd Kalkstein (ten z Belwederu), oraz  żydowski IPN (sfałszowane śledztwa w sprawie Jedwabnego i UB-eckiej prowokacji w Kielcach na korzyść żydów).

Każdy myślący Polak powinien zadać sobie pytanie – dlaczego Kalksteinowi i żydowskiemu IPN zależało na rozdmuchaniu kultu, wręcz histerii w sprawie wyklętych?

Ja oświadczam, że w tej żydowskiej HUTZPIE nie zamierzam uczestniczyć. To jest zresztą kolejna fałszywa barykada, na którą żydostwo zapędza polactfo (nie mylić z Polakami). Niech się polactfo żre między sobą, czy tamci byli bohaterami, czy szaleńcami. I czy zrobili coś dobrego dla Polski drażniąc żydoUB!

BEZE MNIE!!!

ANDRZEJ SZUBERT

I proszę mi więcej propagandy o wyklętych nie przysyłać. Szaleńcy chcieli iść do piachu – ich sprawa. Tyle że przez nich cierpiała jeszcze ludność cywilna, a szans na zwycięstwo nie mieli żadnych!

Tutaj proszę sobie przeczytać życiorys mądrego Polaka!
http://www.mysl-polska.pl/node/399
Był w AK, potem na ochotnika w “komunistycznym” wojsku, zdobywał Berlin. Po wojnie zamiast iść do lasu i do piachu żywy zrobił więcej dobrego!

2015-03-19 19:58 GMT+01:00 Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com>:

On Thursday, March 19, 2015 9:05 AM, Andrzej Dziąba <rs.nowapolska@gmail.com> wrote:

Tutaj też proponuję przestać gadać tylko działać. Takich spraw jest mnóstwo, ale wspólnym wysiłkiem można je rozwiązać.

Prokurator Okręgowy
w Warszawie
Ryszard Rogatko

Na podstawie art. 90 par. 1, 2 i 3 kpk zgłaszam udział stowarzyszenia zwykłego Ruch Społeczny “NOWA POLSKA” w postępowaniu przygotowawczym przeciwko Joannie Senyszyn. W załączeniu przekazuję scan zgłoszenia do ewidencji oraz oryginał regulaminu Stowarzyszenia.

Informacje n.t. złożonego doniesienia uzyskałem na portalu NEon24.pl  W załączeniu linki do zamieszczonych artykułów.

Korespondencję w sprawie zgłoszonego udziału oraz toczącego się postępowania proszę kierować na adres 42 – 500 Będzin ul. Cynkowa 13.

Z poważaniem.

Ruch Społeczny “NOWA POLSKA”

PREZES

mgr inż. Andrzej Dziąba

http://carcinka.neon24.pl/post/120173,ja-tez-donioslam-na-senyszyn

http://carcinka.neon24.pl/post/120210,2-lata-dla-senyszyn

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/