[dyskusja] Po co wielkiej farmacji rozgłos ws. EllaOne

Andrzej Szubert: Stosowanie tych trujących preparatów to oczywiście zbrodnia.
Ale nazywanie kilkudniowych zapłodnionych komórek jajowych “dzieckiem” to oczywista i niepoważna propaganda. Dopiero od wykształcenia mózgu, systemu nerwowego i narządów możemy mówić o dziecku.
Przerywanie ciąży znane było już w starożytności. I ja nie widzę w tym nic zdrożnego. Lepsze to, niż dziesiątki milionów niechcianych dzieci. Np. tych żyjących na ulicy w katolickiej Brazylii.
http://www.maitri.pl/gazetka/my_02/html/brazylia.htm

“Klasyczna” antykoncepcja np. spirale czy prezerwatywy są jak najbardziej OK (tyle że fanatyczny kk je potępia). I rozsądna edukacja seksualna (dopiero w wieku pokwitania a nie w przedszkolu). Ale i to jest przez kk potępiane jako “demoralizacja”.

Przy sprawie antykoncepcji ignoranci pomijają fakt, że u wielu kobiet nawet po zapłodnieniu komórki jajowej nie zawsze dochodzi do jej zagnieżdżenia w macicy i wypływa ona razem z krwawieniem miesięcznym. Zdarza się to zwłaszcza u kobiet poddanych silnemu stresowi, niedożywionych, przemęczonych czy chorych. Organizm sam broni się wtedy przed ciążą i zapłodnioną komórkę jajową odrzuca. Czy można nazwać to odrzuceniem “dziecka” przez organizm matki?

Co się tyczy antykoncepcji i przerywania ciąży dodam jeszcze – w PRL były one legalne! A jednak wtedy rodziło się prawie trzy razy więcej dzieci niż obecnie. Należy wypędzić okupanta, stworzyć dogodne warunki do rozwoju rodziny, do życia i pracy i aborcja będzie zjawiskiem marginalnym.  Antykoncepcja niechemiczna powinna być natomiast nadal propagowana. I wychowywanie młodzieży w duchu odpowiedzialności, także w sprawie kontaktów seksualnych.

A tworzenie fundacji to powielanie metody żydo-banksterskiej. To oni wymyślili “fundacje”. Tutaj Piotr ma całkowitą rację.
PS  A tak na marginesie – z okazji słowiańskich Jarych Godów “pomyślności, smacznego jajka, mokrego pogańskiego Dyngusa i dużo Słońca…”
Jare Gody – prastare słowiańskie święto solarne.

PB: KE nie narzucila, tylko dala kazdemu barakowi w jewrounii wolnosc wyboru:
http://natemat.pl/130563,faq-tabletka-piec-dni-po-i-skorumpowana-unia-czyli-o-co-chodzi-w-awanturze-o-ellaone

Jesli ktos nie rozumie smiercionosnej koncepcji antykoncepcji, to nie powinien zyc plciowo…
Pigula EllaOne itp. ‘awaryjne’ srodki antykoncepcyjne sa w serii technik eugenicznych zydlackiej wielkiej farmacji przeciw gojom: scypionki, ‘leki’, GMO i smieciozarcie, trujace dodatki do wody i powietrza, radiacja z izotopow, promieniowanie elektromagnetyczne = nauka i Swiatowa Org. Zdrowia wiedza o zgubnych skutkach, a milcza dla interesow srulo-korporacji i planow zydlackich nic=szczenia gojow az w NWO pozostanie ichok. poł mln.

Nie rozumiem, czemu trzeba do uswiadamiania zalozyc fundacje (wymysl zydlacki) – ja i wielu innych dzialaczy robimy dla dobra Polakow i ludzkosci bezinteresownie od lat.

Zdzisław do PB: Jakie jest panskie zdanie

On Friday, March 13, 2015 5:47 PM, Anna Kiljan <pomagam@stopaborcji.pl> wrote:
Szanowni Panstwo,
W wyniku decyzji Komisji Europejskiej, preparat Ellaone, który zabija dzieci i rujnuje zdrowie kobiet, będzie w Polsce dostępny bez recepty. W związku z tym kilkudniowe dzieci będą całkowicie pozbawione ochrony prawnej, a kobiety, oszukane przez koncerny farmaceutyczne i urzędników, nieświadome działania pigułek, będą skazywały na śmierć własne dzieci. Nie możemy do tego dopuścić!
Urzędnicy są na usługach firm farmaceutycznych, a Ministerstwo Zdrowia jak widać nie ma żadnego interesu w tym, żeby chronić bezbronne, dopiero poczęte dzieci. Dlatego to my musimy działać.
Musimy dotrzeć bezpośrednio do wszystkich kobiet, które nie mają wystarczającej wiedzy na temat pigułek śmierci. Musimy pokazać im, z czym wiąże się przyjmowanie tego preparatu. Każda kobieta w Polsce musi wiedzieć, że biorąc pigułkę „po”, być może zabija swoje dziecko, a na pewno rujnuje własne zdrowie.
Działamy i prosimy Pana o wsparcie naszej pracy!
W ramach projektu „Nie dla pigułki śmierci” przygotujemy interaktywne prezentacje, grafiki informacyjne, animacje i materiały wideo dotyczące działania Ellaone i będziemy je umieszczać wszędzie gdzie się da. Wyślemy też do Premier Ewy Kopacz petycję z wezwaniem do powstrzymania wejścia w życie pozwolenia na sprzedaż pigułek śmierci bez recepty. Jeśli chce Pan uzyskać więcej informacji na temat projektu, zapraszamy na naszą stronę internetową.
Do przeprowadzenia tego projektu potrzebujemy wsparcia finansowego. Musimy opłacić serwery i domeny, na których będziemy umieszczać materiały edukacyjne oraz pracę specjalistów, którzy przygotowują te materiały od strony merytorycznej i technicznej.
Pomagając nam, ratuje Pan życie bezbronnych dzieci i zdrowie wielu kobiet!

Serdecznie Pana pozdrawiam
Anna Kiljan
Fundacja Pro – Prawo do życia

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/