[dyskusja] Gen. Grudniewski i Dr Sendecki — Nieuleczalni

Ambroży Mejer: Opowiedziana historia Krymu jest prawdą, a komentarz wokół ich przedmiotu słuszny – abstrahując od opinii kierowanych do adwersarzy do których się nie przyłączam. Polityczny kontekst jest prawidłowy.

From: Piotr Bein
Date: March 21, 2015 1:22:01 PM PDT (CA)
To: Grudniewski Grudniewski <prug@onet.pl>, Eugeniusz Sendecki <endecki@wp.pl>
Cc: Pl all, Mark Jaworski <latarnik@mac.com>
Subject: Re: Generał Grudniewska popiera karę chłosty, komentarz polityczny.

Panie Generale

Podzielam pana oburzenie, że rolnicy zostali sami w Zielonym Miasteczku. Ilu z pana drużyn szczeleckich towarzyszy im codziennie?

Proszę się wstrzymać od komentów na tematy, o których pojęcia pan nie ma:

– Bezpieczeństwo żywnościowe jest NAJWAZNIEJSZE, bo nawet przy okupacji przez najeźdźcę, naród się wyżywi i przetrwa = vide okupacja hitlerowska.

– Kwestia kary śmierci rozplakatowana przez JKM (Ozjasz Gpoldberg) to odwracanie uwagi od ludobójstwa i zdrady narodowej przez największych zbrodniarzy, tych u władzy, co posyłają Polaków na śmierć w wojnach za srulowe interesa… wciskają narodowi ludobójcze scypionki, leki, żywność, energię A… niszczą obronność, gospodarkę i rolnictwo — podstawy suwerenności narodu… doprowadzają miliony do desperacji wyjazdu z Polin na zawsze, nędzę, bezdomność, beznadzieję życia… Pana zachwyt tym krupto-srulem zdumiewa: JOWy nie mają szans polepszenia losu Polaków (są od dawna w USraelu), a jego konik – prywatyzacja to klasyczna metoda podbijania gojów i przejmowania ich majątku narodowego; prace na które się JKM w tym powołuje zostały ostro skrytykowane, to podstawa kapitalizmu rabunkowego, rujnującego w tej chwili Zachód i Polin. Putiniowi udało się obronić Rosję od tego.
Niejeden patriota już dawno widział i przewidział co się święci, np. Bein, Szubert :))) a z kandydatów na prezydenta: Zdzisław Jankowski.

Jeśli chcesz głosować — Kandydat na prezydenta RP, Zdzisław Jankowski


Ale “dzięki” użytecznym durakom jak pan i Sendecki, ich głosów nie słychać.

– Czyś pan na głowę upadł polecać też głosować na innego agenta wpływu — banderszczocha Dudę!

– Pana idea uwłaszczania Polaków (ryzykując przejęcie przez srulokorporacje, co np. nastąpiło w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie w ramach srulo-prywatyzacji, po czym zatrzymałem na pamątkę mój “udział” tj. świstek opiewający na jakieś 100 dolców, obecnie nie wart nawet podtarcie się, bo za sztywny) zamiast zatrzymania majątku narodowego w rękach państwa-suwerena otrzymała już należytą odprawę:

[dyskusja] Andrzej Szubert: Uwaga na pseudogenerała Grudniewskiego…

[dyskusja] Rozpowszechniać wśród górników i rolników: Samouwłaszczenie

– Kara chłosty nie wyleczy młodych z ‘choroby’ ich wieku. Na pewno nie da im szansy życiowej w Polin,kraju bez perspektyw, staczających się w status folwarku niewolniczego, laboratorium doświadczalnego dla gobalnych planów NWO. Młodzież kształtuje się wychowaniem, edukacją i przykładem z góry — rodzice, otoczenie, władze, a to wszystko jest w stanie opłakanym w Polin. Zdaje się chłosty najbardziej porzebna panu Generałowi i panu Drowi (ma doktorat czy jest li tylko lekrzem?) Sendeckiemi, żeby przestali propagować brednie i rozwadniać i tak już nadto ogłupione mózgi Polaków.

– Krymu Rosja nie zabrała Ukrainie, tylko taka była wola ludności Krymu. Czemu pan hasbarzy?

– Krymu Rosja nie oddała Ukrainie w zamian za zrzeczenie się broni A. Negocjowało żydłactwo, chytrze planując aneksję dla oliparchów “ukraińskich”, co nie udało się rok temu. (Podobny los czeka polskie ziemie po PGRach.) Rosyjskie elementy patriotyczne wywalczyły umową miedzynarodową obecność ok. 20 tys. wojsk rosyjskich na Krymie i bazy wojskowe. Już ten fakt wskazuje, że Rosji trza Krymu w celach strategicznych a nie na kanikuły, zwłaszcza prominentom, których stać pojechać na wakacje dokąd chcą: wybrzeże adriatyckie Czarnogóry i Chorwacji, Cypr i jeszcze droższe i bardziej luksusowe: język rosyjskich turystów słyszałem niemal wszędzie, gdzie byłem na wakacjach: Wybrzeże Lazurowe i Prowansja, Wodospady Niagara, Góry Skaliste, Vancouver i okolice, Toskania, Sycylia, Alpy, Austria, Szwajcaria, Grecja, Turcja, Egipt, Hiszpania, Włochy, Japonia…

– Na styku cywilizacji i kultur, na Kaukazie i jego perle Krymie, od wieków mieszają się i konkurują różne narody i mocarstwa. Podobnie jak na Bałkanach.
Historycznie Krym zajmowali: koczowniczy perscy Scytowie i indoeuropejscy Kimerowie, Grecy, Rzymianie, germańscy Gotowie, azjatyckiego pochodzenia Prabułgarzy i Hunowie, Chazarowie, Rusini Kijowscy (przodkowie Rosjan Moskiewskich), Imperium Bizantyjskie, koczownicy Kipczacy i mongolska Złota Orda. Części Krymu w XIII w. należały do Republik Weneckiej i Genui.
http://en.wikipedia.org/wiki/Crimea

Zjudaizowane pl.Wiki wynosi kwestię “Tatarów Krymskich” do zagadnienia a la Holokozd. Hasbarsko pokazuje statystyki ludności począwszy od XVIII w., kiedy po wojnie z Rosją, przestał istnieć okupacyjny Chanat Krymski, z jego ludnością tatarską i turecką. To chanowie krymscy urządzali tatarskie najazdy na Polskę.  Pl.Wiki lamentuje nad nieszczęściem Tatarów Krymskich, a słowem nie wspomni, kogo oni okupowali, sturczyli, wyparli (jeśli nie wymordowali, jak na Bałkanach).
http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C3%B3%C5%82wysep_Krymski

Z przyległości do narodu (Rosja, Noworosja z większością Rosjan etnicznych) i wrogości “ukraińskiej” do wszystkiego, co rosyjskie, Krym powinien pozostać z Rosją, w sferze Słowian, którzy poza zjudaizowanymi Chorwacją i Czarnogórą, nie mają dostępu do krainy o klimacie śródziemnomorskim. Mieszkając w Polin, wolałbym wycieczkę na Krym niż do neo-ustaszowskiej Chorwacji adriatyckiej.

Sycząc na rosyjską “aneksję” Krymu, służy pan, Generale, srulom. To oni od wieków czyhają na tę perłę Europy Wsch., przysięgli zemstę na Rusinach Kijowskich, przodkach Rosjan, za rozpizdrzenie Chararii i w tym celu zasiali rusofobię wśród Słowian i skłócają nas od paru wieków, napuszczają słowiańskich (?) banderszczochów i neo-ustaszy na nas.

Na wyleczenie, panie Generale, proponuję wspólną wycieczkę poznawczą na Krym z Beinem i Szubertem następnego lata 🙂

pozdravP

…………………………………………….
On 21-Mar-15, at 3:33 AM, Grudniewski wrote:

Drodzy Przyjaciele
Zapraszam Was do wysłuchania wywiadu-komentarza Jana Grudniewskiego na temat bieżącej sytuacji politycznej w Polsce nagranej przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ dr Eugeniusza Sendeckiego
Pod miasteczkiem protestu rolników w Warszawie ,pod tytułem Generał Grudniewski popiera karę chłosty:

Proszę o sensowne komentarze

<Zarządzenie Prezydenta Sokolnickiego.docx> [plik pusty – PB]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/