[dyskusja] Dzieci Prezydenta Komorowskiego są Żydami

Andrzej Szubert: Ktoś ma spóźniony zapłon. W 2010 pisałem:
Wybór chrabjego na lokatora Belwederu ma kilka ważnych konsekwencji. Jak wiemy, zgodnie z judaistyczną zasadą mówiącą, że Żydem jest ten, kogo urodzi Żydówka, całe liczne potomstwo chrabjego to w myśl judaizmu po prostu Żydzi. I do tego Żydzi HERBOWI. A nie jakaś tam żydowska drobnica. Komorowscy to będzie herbowa, żydowska szlachta. Jeśli jeszcze fortuna się poszczęści i pieniążków przybędzie, mogą być nawet w przyszłości dobrą partią dla baronów z klanu Rothschilda.
Aj waj, Polska to taka dziwna kraj

PB: Jasne, ze agenturalny osiodlany przez sruli Springer Verlag lansuje Dude kosztem drugiej marionetki srulo-banksterii, chrabji.
Podobnie rozegrali swe marionetki: wonTuSSku contra Kalksztajn, przy okazji mordujac pozytecznych Polakow i caly sztab sil Polin w 10 IV (ciekawe po co?) oraz przygotowujac grunt pod nowy rozdzial socjo-manipulacji Polakami poprzez podzialy.
Z perspektywy obecnej wojny zydlacko-rosyjskiej o “Ukraine” wydaje sie, ze BrzezinSSky (przylecial namascic Komora i mogl skrycie spotkac sie z wonTuSSku)  poinstruowal jakis appeasement nowego nierzadu w Polin w stos. do Rosji Putinowskiej. W tymze czasie pozorny zwrot nastapil z Waszyngtonu w strone Rosji. Byc moze chodzilo o to, by zmylic Putina przed planowanym atakiem na Kreml, sprzezony ze srulo-wojna w Syrii, wypuszczeniem z klatki wscieklych psow zydo-banksterii, ISIS, oraz srulo-posrajdanem w Kijowie.
pozdravP

………………………….

From: “POL CONTRA” Date: March 25, 2015 10:52:44 AM PDT (CA)
Subject: Dzieci Prezydenta Komorowskiego są Żydami… wg kryteriów “Newsweeka”

Dzieci Prezydenta Komorowskiego są Żydami… wg kryteriów “Newsweeka”

Nr 12/2015 organu Tomasza Lisa “Newsweeka” przynosi liczne “rewelki”!

Nigdy bym się nie poważył grzebać w genealogiach Prezydenta Komorowskiego, tak jak nie robiłem tego w stosunku do Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego!

A tu proszę! – niemiecki, konserwatywny (eufemizm) wydawca “Newsweeka”, nadzorowany od chwili założenia “Axel Springer Verlag” (dzisiaj Ringier Axel Springer) przez BND, dał zielone światło do rozpoczęcie antysemickiego dyskursu!!!

Podręczni Tomasza Lisa wywlekają, iż teść dr Andrzeja Dudy miał ojca Żyda! Teść dr Andrzeja Dudy jest profesorem slawistyki na UJ, wybitnym naukowcem i dobrym poetą. Prezydent Bronisław Komorowski i Prezydent Aleksander Kwaśniewski chcieli by mieć takiego teścia – nareszcie mogli by się teściem pochwalić.

Co na to wszystko obowiązujące PRAWO MOJŻESZOWE???!!!

Zgodnie z wykładnią Prawa Mojżeszowego – teść dr Andrzeja Dudy Żydem mnie jest, gdyż żona jego ojca była Polką! Koniec. Kropka. I tyle w tej sprawie. Ale ciągnąc ten śliski temat wywleczony przez ludzi Tomasza Lisa to: dzieci Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego są Żydami i maja każdej chwili prawo do izraelskich paszportów.

Dziadkowie Anny Komorowskie (mata dzieci Pana Prezydenta RP) to Wolf i Ester Rojer z Warszawy (dokumenty nie płoną). Matka Pani Prezydentowej Hanna zmieniała w czasie okupacji kilka razy papiery – co jest zrozumiałe – dzięki pomocy Polaków i Amerykanów przeżyła. Po mężu przyjęła nazwisko Dziadzia vel Dembowska. (razem z mężem do czystki antysemickiej w 1968 roku rodzice Pani Prezydentowej byli wyższymi funkcjoinariuszami MSW)

Tak wiec Anna Komorowska jest Żydówką, tak jak i jej dzieci, które są dziećmi Pan Prezydenta RP.

Od zawsze, a od pięciu lat szczególnie nigdzie w polskich mediach nie ukazały się zdjęcia dzieci Pana Prezydenta – jest to dziwne, gdyż w Europie jak i nawet na Jamajce zdjęcia dzieci głowy państwa to podstawa życia mediów.

Oczekuję w ramach kampanii prezydenckiej od “Vivy”, “Divwy”, “Gali” i Rafalalii dużych fotorelacji o codziennym życiu rodziny Głowy Naszego Państwa.

Remigiusz Włast-Matuszak

http://www.prawica.net/40894#comment-653164

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/