Prof. Andrzej Nowak, agent wpływu

Prof. Andrzej Nowak, agent wpływu

Piotr Bein 27.3.2015

Wykorzystuj media dla propagandy i kontroluj wszystkie środki informacji publicznej, pozostając w cieniu, bez zarzutu. Systematycznie mystyfikuj, stosuj wzniosłe wyrażenia i popularne slogany […]

Maskaraduj jako polityczni, finansowi i gospodarczy doradcy, realizując nasze zadania dyplomacją, bez obawy ujawnienia tajnej władzy stojącej za sprawami państwowymi i międzynarodowymi. – Plan NWO Rotszylda z XVIII w. https://piotrbein.net/2015/03/26/dla-przypomnienia-plan-nwo-rotszylda-z-xviii-w/

A la gawędziarze Michalkiewicz/Braun, prosor nadaje rusofobiczną hasbarę. Pozornie za polską racją stanu, prosor jest, jak określiła Otylia Zigman: sługus żydobanksterii i syjonistów, wielki szkodnik Słowian i Polaków. Obejrzałem trzy filmiki prosora. Wnioskuję, że to agent wpływu: firmuje sorosowską hasbarę w okresie nagonki na Rosję Putinowską, która broni przed banksterią naród rosyjski i ludzkość. Najlepszy agent wpływu to gorliwiec, który bez prowadzącego robi dobrze  aparatowi hasbarnego prania Polaków.

Jak rozbić rosyjskie imperium?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=QErpnVSZm4k?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

 

Które kraje okupuje, najechała czy zniewoliła Rosja Putinowska?

Min. 2:51

KGB-owska elita, która stroi się w piórka chrześcijan… do szpiku kości zepsuta, nihilistyczna jak żadna elita na świecie… Na podst. gawęd? W ostatnim filmiku inny profesor dał Nowakowi odprawę – nie podjął polemiki z demagogiem, bo to poniżej etyki akademickiej.

Rosjanom „zgniła” elita nieprzeszkadza. Putin zbiera rekordową popularność i poparcie społeczne, widocznie dba o rosyjską rację stanu. W następnym filmiku prosor mówi o prymitywnych wyobrażeniach lokajów żydłackich, tj. zachodnich politykierów, o Polsce i narodach Europy Śr.-Wsch. A tu się zaliczył do tychże wobec narodu rosyjskiego, który – o ironio! prosor zapewnia nas na początku prelekcji – odróżnia od Kremla.

Czyści jak łza są CIAowskie żydo-jelity Zachodu (wielu obwieszonych krzyżykami) i krypto-żydzi Kalksztajny, pudelek mega agenta żydobanksterii BrzezinSSky’ego Zdradek SSikorSSky itd. pochowani za polskimi nazwiskami, żegnający się jak przykazał KK, a szkodzący Polakom jak przykazał Talmud? Ww. realizują zapędy imperialne globalne neokońskie z Waszyngtonu, lub na zlecenie żydo-suszp ze Wszawy w „słowiańskim” drangu nach osten, każdego koloru, tylko nie biało-czerwonego… Żeby chociaż chodziło o ‘powrót’ Polski na Kresy (które były wielonarodowe, bo żywioł rdzennie polski kończy się na Bugu)! Ale to nasie jelity 🙂

A imperia USraelskie (700 baz wojskowych na świecie, nieprzerwana seria wojen o demonkrację i „zmiany reżimu”) i izraelskie (vide mapki ludobójczej ekspansji syjo-tworu w Palestynie)? A dojczlandski: suszpy żydobanksterskie BND, Bundeswehra po raz 1-szy od II wś. spuszczona ze smyczy dla żydo-rozwałki b. Jugosławii, obecnie we WSZYSTKICH żydo-wojnach z „terrorem” i Arabami, główne narzędzie zniewalania jewropy dla żydobanksterii (Grecja, Hiszpania, Portugalia) i agresywna ekspancja „biznesowa” do Polin i dalej na wschód.

Czy prosor piętnuje żydłacki, specyficzny rodzaj imperializmu, penetrujący wszystkie sfery życia:

 • Polityka, gospodarka, finanse, obronność = który naród na żydoZachodzie jest suwerenny pod tymi względami? Niech się spróbuje wyłamać np. spod dyktatu NATO, to poczuje tę pięść zbrojną żydobanksterii, kiedy zawiodą żydo-aparaty przemocy gospodarczo-finansowej, ‘dyplomatycznej’, suszpowej, informacyjnej…
 • Media, światopoglądy, historia i religie = czy kto zna media niezażydzone, historię niesfałszowaną na modłę srulową, religie nieskorumpowane przez sruli, izmy niewyszłe od popieprzonego żydłaka?
 • Kultura, obyczaje i moralność = nawet Chińczycy i Hindusi z najstarszymi kulturami świata wpadli w pułapki materializmu, konsumeryzmu i hollyłudu kosztem duchowości.
 • Zdrowie, oddychanie, jedzenie i picie = wymień skuteczne metody leczenia nietępione przez żydłacką wielką farmację i ich pluskwy w żondach, nazwij nieszkodliwe scypionki, GMO, czy promieniowanie radioaktywne i elektromagnetyczne…

„Aneksja” Krymu to wg prosora dowód na imperializm Rosji. Takim na pewno nie jest odebranie swego Krymu żydłactwu oliparchatemu i globalnemu po ponad 20 latach zaszczepiania Ukraińcom ludobójczej rusofobii i prześladowań Rosjan etnicznych, zakończonych zorganizowanymi przez sruli masakrami w Mariupolu i Odessie. Ludność Krymu zdecydowała odciąć się od zbrodniczej junty i oliparchatu kijowskiego i decydować o własnym losie poza srulowymi „strukturami atlantyckimi”.

Polacfto ma prawo błagać o zniewolenie w jewrobaraku i o przemiał na armatnie kotletly w NATO, a Krymianie – odgrodzić się od żydościerwa. Demokratycznie wybrany parlament autonomicznego Krymu legalnie wybrał przyłączenie do Rosji.

Nie pamiętam, by prosor oponował nielegalny i nieuzasadniony historycznie precedens z Kosowem, kolebką Serbów. Rozejm w wojnie „kosowskiej” z żydo-NATO gwarantował nienaruszalność Serbii. Albańczycy podstępnie, zbrodniczo zalali Kosowo demograficznie, w tym z pomocą syjo-Hitlera i chorwackiego masona Tito, który wysługiwał się żydo-komunie i żydo-banksterii podczas i po II wś.

Wspieranie etnicznych Rosjan w historycznie rosyjskim Donbasie przeciw żydłackiemu genocydowi to… obrona racji stanu rosyjskiego świata. Jest żydłacka racja stanu, jest islamska, jest łacinnicza, jest polska — to czemu nie rosyjska?

Wbrew hasbarze klepanej 24/7/365, Putin nie wysłał wojsk do Donbasu. A doradców i broń podsyłać z fanatycznymi najemnikami i przebranymi żydo-Natowcami, to widocznie nauczył się od USraela, imperialnej srulowej pięści info-wojennej, dyplomatycznej i suszpowej w globalnych wojnach i rjewolucjach żydo-banksterii z gojami. Celem jest zniewolenie w NWO i redukcja ludności do pół miliarda niewolników żydobanksterii i żydomasonerii. Tak wyłożył dziadzio Rotszyld w XVIII-wiecznych planach. Czujemy na własnym grzbiecie ich realizację. https://piotrbein.net/2015/03/26/dla-przypomnienia-plan-nwo-rotszylda-z-xviii-w/

To nie Ukraińcy najechali ludobójczo na Donbas, od wieków etnicznie i historycznie rosyjski, tylko żydłacka junta kijowska i “ukraińscy” oliparchowie, wysługując się wyhodowanymi przez siebie ektremistami: bandyckimi, zwydoniałymi i odurnionymi odwieczną rusofobią “niemiecką” (de facto żydłacką, bo od ok. XIX w. Niemcami rządzą srule), oraz pofajdanymi najemnikami obcymi, w tym polactfo. Poborowe wojsko ukraińskie i lud ukraiński (tak jak i Polacy, niewyprani rusofobią ani wredną żydłacką propagandą a la prosor A. Nowak) nie chcą wojny.

Putin czeka, aż się Ukraińcy zdefiniują jako naród, przeganiając srulstwo i banderszczochów. Przykład opołczeńców zaraził frakcje prawosieków: kilka mies. temu rozmawiali o wspólnym marszu na Kijów. Taka Ukraina to najlepszy sąsiad i partner także dla Polski. Putin nie raz dał dowód, że nie chce podziału, tylko wzmocnienia Ukrainy niezmanipulowanym żywiołem ukraińskim. W najnowszym filmie dokumentalnym, Putin wyraża to samo. https://piotrbein.net/2015/03/25/29329/

Wobec genocydu sruli na etnicznych Rosjanach na Wsch. Ukrainie i srulowych zbrodni na Rosjanach od czasów bolszewickich, Putin byłby usprawiedliwiony wysłać wojska — rosyjskie czy pokojowe bloku wsch. Wstrzymuje się od tego, bo wojna regionalna z NATO zabrałaby więcej ofiar i groziłaby konfliktem, który żydłactwo przekształciłoby w III wś. Bardziej błahe (i fałszywe!) usprawiedliwienia wojen w Jugosławii, Iraku, Afganistanie, Libii, Syrii żydłactwo podsunęło durnej gojowskiej opinii publicznej.

Min. 3:02

Bo siłą Wladimira Putina jest to, że dotychczas wygrywał… a żydłactwo pozostaje bezradne. Wygrał z oliparchami, których podporządkował rządowi Rosjan i pracują teraz dla narodu rosyjskiego a nie żydłackiego. Wygrał wybory grając na nosie Sorosowi z V kolumną. Wygrał z lotniskowcem USrael/Izrael w Gruzji. Wygrywa z psami wojny neokonów: najpierw w Syrii, teraz na Ukrainie. Wygrywa z żydobanksterią: sankcje, które wzmocniły Rosję, konsolidacja BRICS, instytucje konkurencyjne dla MFW, Banku Światowego i dolara z żydłackich drukarni…Wygrywa z żydokorporacjami: miliardowe kontrakty na dostawy ropy i gazu zawarł z Chinami i Indiami (1/3 ludności świata), a akcje niegdyś zrabowane z Rosji przez oliparchów, wykupił za bezcen, gdy srule desperacko obniżyli wartość ‘karając’ rubla za Krym. Gdyby nie pro-żydłackie politykierstfo, Polska korzystałaby na sankcjach, poszerzając rynki rosyjskie, otrzymując ropę i gaz po uprzywilejowanych cenach.

Polactfo przyczyniło się do sukcesów Putina 🙂 Wg prosora, zaczęły się one dzięki zwrotowi naczelnej wówczas kukły jewropejsctfa na Polin, wonTuSSka. On sam nie Polak, potępia patriotyzm polski, lecz wybrało go polactfo. Aż się ciepło robi w kroku i chce więcej jabłek wcinać LOL

Tu obnaża się propagandysta PiS, 1-szej odsłony srulo-farsy w Polin pn. „Demonkracja i Wielopartyjność”. Prosor mówi mianowicie z aprobatą o antyrosyjskiej (na żydłackie zamówienie) polityce śp. Kalksztajna. Czyli identycznej jak obecna srulo-banderszczana polityka PO wzgl. konfliktu „ukraińskiego” i gemitliś „polskiego” na Białorusi.

Min. 5:24

Znając militarną przewagę Rosji Putinowskiej, prosor agituje do „pokojowej” walki z domniemanym moskiewskim imperializmem: przemóc strach przed bronią Rosji LOL Pentagon przestraszył się, gdy niewidoczne na radarach myśliwce rosyjskie nadleciały w niby-ataku na okręt USraela na M. Czarnym – 12 razy, żeby było jasne. Od tego czasu Putin rozmieścił iskandery z głowicami atomowymi pod polską miedzą. Prosor na ministra obrony wojny Polin!

Min. 6:32

Prosor proponuje uniezależnić się od Rosji poprzez eksploatację łupków. Musi to być dobre dla Polin, bo już w 2010 patriotyczne słowiańskie wydawnictwa Times i Economist zalecały toto jewrounii dla zrzucenia ‘dominacji rosyjskiej’. Prosor oczywiście nie arytmetyki; szczelinowanie jest droższe niż pompowanie z Rosji . To przed zliczeniem szkód (zniszczona wieś i krajobraz, zatruta woda, choroby ludności, kontrola ziemi i zasobów pod nią przez żydokorporacje…). Jewrounia to 0,3 mld ludzi, tendencja spadkowa zaludnienia i gospodarki. Rosja zawarła umowy na dostawy ropy i gazu na rynek docelowo ponad 10 razy większy – Chiny i Indie. Do tego umowa militarna z Chinami. Więcej takich doratcuf!

Min. 7:50

Nie dowodząc (jak przystałoby na akademika), że Rosja Putinowska = Rosja srulowa, prosor sraszy historyczną srulową Rosją sowiecką, która próbowała zagarnąć kraje skandynawskie i wcieliła bałtyckie.

Min. 8:09

Czechy, Słowacja, Węgry drżą przed Rosją, zwróciły się ku niej, bo… Bo zrozumiały, czym śmierdzi jewrounia. Wg prosora, Polska ma być w regionie zwornikiem bezpieczeństwa tych krajów. Być może, ale wpierw musi wyjść z UE i NATO, tzn. odżydzić się i odrusofobić, a srule konkurencji gojów polskich w Europie niepotrzebują. Prosor tępy czy o drogę pyta?

Min. 9:01

Putin podobno planuje ekspansję na Litwę, Łotwę, Estonię. Na razie udokumentowano tworzenie tam przyczółków neo-nazioli i NATO, a la Ukraina. Ale jeśli prosor ma tajne dane od Zdradka, to prosimy pokazać LOL

Min. 9:22

Imperium nikomu w dłuższej perspektywie nie przynosi korzyści, poza wąską elitą rządzących. Wiedzą o tym Polacy: z krótkiego międzywojnia rozkwitu narodowego, wpadli pod okupację żydohitlerowską na zachodzie i srulosowiecką na wschodzie, zakończoną jarzmem żydokomuny na pół wieku, po którym prototyp zmanipulowanej kolorowej rjewoljucji, solidurność wjechała motorówką Lejby Kone w żydo-neoliberalizm i kalksztajnową jewrounię (wszyćko wg planu rotszyldziaka z XVIII w.!). Nijak tera z niej wyjść, z prosorami nawijającymi jak robi to A. Nowak.

Min. 9:58

Putin sfałszował swe wybory 🙂 Dowody od obserwatorów zachodnich na miejscu nic takiego nie pokazują. Prof. A. Nowak = V kolumna SSoroSSowSSka.

Pod koniec

Prosor jeszcze raz pokazuje, że słaby w arytmetyce. Chciałby obalić Putina wspierając jego oponentów wewn. Ich jest do 20%, tj. za Putinem jest 80% Rosjan, tj. SSoroSSowcy nie mają szans… Chyba że włączą się drużyny szczeleckie Gen. Grudniewskiego 🙂

 

Jak Zachód sprzedał Europę Wschodnią Rosji?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=yfQ7rpq_irA?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

Znów tytuł bzdeta, nawet wzgl. historycznych zdrad narodowych racji stanu narodów Europy Śr.-Wsch. Żydobanksteria grała w szachy w kolejnej, II globalnej wojnie sruli przeciw gojom. Zaczęło się, po sformułowaniu planów Rotszylda w XVIII w., od rjewoljucji francuskiej, która obaliła monarchię i porządek typowo europejski na rzecz demonkracji. Dziś widzimy czym takie nie-rządy śmierdzą:

 • fałszowanie wyborów na całym żydoZachodzie,
 • osiodłanie KongreSSu USraela i KneSSejmu,
 • agenturyzacja władz i instytucji ludu,
 • przepychanie ludobójczych ustaw,
 • dominacja żydo-finansów, żydościerwomediów i żydokorporacji,
 • terror państwowy i inwigilacja pokrywające 100% społeczeństwa ludobójczymi metodami… https://piotrbein.net/2015/03/22/1996-ale-wciaz-rewelacja-techniki-kontroli-mozgu-przez-nsa-usrael/

Okres I wś. zmienił porządek światowy pod dalsze plany żydłackie. Padły Austro-Węgry, imperium ottomańskie, carat… w spiskach zaplanowanych na wstawienie państw narodowych w miejsce imperiów, zorganizowanych i przeprowadzonych przez żydłactwo rękoma gojów, omamionych hasłami narodowymi i proletariackimi. Zaś II wś. uformowała dialektykę kapitalizm-komunizm i dwa „obozy” do kontroli nad gojami, prowadzącej do rabunku i zniewalania narodów: na Zachodzie przez żydo-korporacje i -banki, a na Wschodzie scalanie majątków narodowych do rozgrabienia po przyszłej ”transformacji ustrojowej”.

Obecnie srule dobijają państwa narodowe, planując „unie” w reszcie świata. Tak srule wyemilinowali konkurencję dla ich panowania. Tylko Izrael pozostaje pod specjalną ochroną. Tam można, nawet trza być narodowcem i ekstremistą.

Prosor wymienia „brytyjskiego” politykiera żydobanksterii, Balfoura, jako jednego z tych, co sprzedali Polskę Rosji. Jako sekretarz spraw zagr. oficjalnie zobowiązał się (1917) Rotszyldowi, że żydostwo otrzyma ojczyznę w ottomańskiej Palestynie – konik rotszyldziaków, część planu globalnej rozwałki gojów. Ws. Polski, Balfour brał instrukcje z tegoż źródła. Nazywać więc go politykiem zachodnim obraża tychże. A spodziewać się ustępstw dla polskich gojów to kpina hasbarnika. I jęczą potem, że ich sojusznicy zawiedli 1.9.1939!

Podobnie nt. Chamberlaina. Kogo miał poprzeć jak nie Hitlera, lokaja żydobanksterii i globalnych syjonistów?! Kogo mieli podobni lokaje zadowolić jak nie „Rosję” żydobolszewicką i potem żydosowiecką?!

Min. 18:10

Udział żydosowietów w obradach parlamentu brytyjskiego w 1920 r. A kto miał być – wymordowane elity rosyjskie? Jak to się ma do Rosji Putinowskiej!? Czysta przejrzysta wredna kłamliwa propaganda. Panie Nowak, zamiast czytać organa bilderbergów, zajrzyj pan tu:https://piotrbein.net/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

Zwróć pan uwagę na pod-rozdział Oportunistyczna nienawiść.

Zajrzałem do statystyk za 2012. Niech się prosor nie wygłupia. Udział Rosji w obrotach handlowych Polski: import 14%, eksport 5,3%. Czechy 3,7 i 6,3%. Import z Rosji to surowce energetyczne. Struktura obrotów wskazuje, że Rosja kupuje maszyny i urządzenia z Polski, a Czechy nie chcą tego, bo robią lepsze. Układy unijne pozwalają Polsce na handel taki, jakiego chce okupant: eksport surowców i towarów o dużym nakładzie taniej siły roboczej, import niemal wszystkiego z EU, gdzie chroni się rynki Niemiec, Francji, W. Brytanii… Przekierowanie jabłek na Białoruś to de facto eksport do Rosji 🙂 Z czym do ludu, prosorze? Skoro jewrounia ani USrael nie chcą odrzutów z narzuconych przez nich sankcji przeciw Rosji, Polin może spróbować Am. Łacińską, ale tam dochodzą większe koszty transportu i niechęć do żydłactwa.

Rosja to potencjał (150 mln osób, klimat mniej sprzyjający rolnictwu) dla eksportu z Polski, a co zaoferujemy Czechom? Rosja poza gazem i ropą ma co sprzedać – ciężarówki, ciężki i elektryczny sprzęt, samoloty, zbrojeniówka, drewno, metale, chemikalia, astronautyka, leczenie nie-chemiczne… Czy Polin będzie handlować z Rosją czy nie, różnicy nie zrobi piątej największej gospodarce świata (bazującej na 9-ej najliczniejszej ludności w świecie, co świadczy o sile gospodarczej Rosji); lukę natychmiast wypełnią pobliskie Turcja czy Chiny.

Odpowiedzi na pytania od publiki

Z braku dowodów na zagrożenia od Rosji Putinowskiej dla Polski, prosor odlatuje w paranoję. Spekuluje o zapotrzebowaniu Putina na polskie mięso armatnie w rozwiązywaniu konfliktu demograficznego wobec przyrostu muzułmańskiego czy chińskiego w Rosji. Tym tokiem bójmy się Mongołów, bo ich przodkowie popełnili największe notowane ludobójstwo w Europie: najazdy hord mongolskich. To dopiero imperializm! Bójmy się Amerykanów, bo eksterminowali Indian i bizony, a dziś służą za mięcho armatnie żydłackiego imperializmu globalnie…

Zostawiłbym problemy Rosji Putinowi, znającemu arytmetykę i organiczną rusofobię polactfa lepiej niż Nowak. Putin świetnie sobie radzi z wieloetniczną i wielowyznaniową masą rosyjską, a ona nie narzeka. Natomiast przesraszeni przez hasbarę islamem i kitajcami, polactfo trzęsie gaciami. Zalew islamem szkodzi jewrounii i USraelowi (wg planów srulowej Szkoły Frankfurckiej), podczas gdy w Rosji tego nie ma, aż srulo-suszpy zrobią tam fałszywą flagę. W Donbasie po stronie opołczeńców walczą muzułmanie z Rosji.

Polacy muszą domagać się prawdy o Katyniu i 10 IV. Putin powiedział już, że Katyń to zbrodnia żydłacka. Jak żaden jeszcze pszywutca Polin, powiedział też, kto to bolszewicy i NKWD. Do Michalkiewicza, Brauna i Nowaka takie rzeczy niedocierają. Polacy muszą mieć dostęp do archiwów ich spraw, nie tylko w Rosji. Bez tego nie będzie unormowania stosunków z Zachodem ani ze Wschodem.

Mam dalsze kontry do ocen Putina przez nadwornych rusofobów. Jeśli 10 IV było żydłackim szczurem dla dyskredytacji Putina (wydarzenia późniejsze wskazywałyby na to), to nie spodziewajmy się ujawnienia prawdy, dopóki Polin jest w jewrounii. Putin może to trzymać na rozgrywki z żydobanksterią, być może z korzyścią dla Polski odrodzonej, niezakłócanej przez żydłacki imperializm. Podobnie Putin chowa atut dowodów ws. MH17 (wstępne Rosja podała precyzyjnie) — oczekując ostatecznych wyników śledztwa? Być może aktualny, zdumiewający zwrot polityki USraela przeciw Izraelowi wynika z podobnego „szantażu” przez Rosję ws. grzechów USraela o globalnych konsekwencjach: 11 IX, „wojny z terrorem” i wdrażanie światowej sieci zdalnej, masowej kontroli umysłów.

Min 1:42:07

Mówić z aprobatą o ludobójczym oliparchu Kołomojskim, to ostateczny dowód na ideologiczną koligację prof. Andrzeja Nowaka. Dla ścisłości, to odrażające żydzisko chazarsko-lubawiczerskie nie uchroniło obwodu Dniepropietrowsk przed jakąkolwiek działalnościa separatystów, jak nazywa prosor suwerenów Donbasu, bo ‘zielone ludziki Putina’ wykonały tam wiele operacji dywersyjnych i razwiedkowo-karnych przeciw połączonym siłom srulo-junty kijowskiej i zwyrodniałych najemników Kołomojskiego. Detale na moich blogach.

Na koniec

Prosor mówi, że nie ma danych na dominację kapitału żydobanksterskiego na Ukrainie 🙂

 

Zobacz jak prof. Nowak znokautował Hartmana

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=pJ2UeDCQ5dc?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

Krytyk słusznie mówi, że:

 • Jelity manipulują więzi społeczne 🙂 w Polsce mitologizacją i symbolizacją prawdy historycznej.
 • Masowe wykształcenie średnie jest niemożliwe, bo większość jest przeciętnie inteligentna lub poniżej. Matura jest więc fikcją i hipokryzją. Natomiast masowe szkoły i sensowne nauczanie w nich – jak najbardziej

 

Na to sarkazm Nowaka: większość do łopat, do obsługi autostrad, przecinających Polskę z Rosji do Niemiec…. Na edukację minimum tożsamości europejskiej, znajomość martyrologii, owszem ale Holokaustu

Drogi przez Polin biegną na Białoruś i Ukrainę, a nie do Rosji (nie słyszałem o szosie Wszawa-Kaliningrad). Stamtąd — zależy od narodu i jego sąsiadów. Sieć dróg szybkiego ruchu nie faworyzuje kierunku „Rosja”. Prosor bezczelnie zmyśla, jak z imperializmem, zagrożeniem i handlem rosyjskim . A że za mało ruchu z polskim eksportem do Rosji i na Białoruś, to trza wziąć na dywanik śp. Kalksztajna, PiS, ich doratcuf jak prof. A. Nowak oraz SSikorSSkych i żydomasonerię Bani Brith oddział Polin.

Polactfo (większość, przeciętna inteligencja i poniżej) pokazuje, jak rozumie martyrologię (nie eksploatacja dla celów obcych, tylko „Bóg Honor Ojczyzna”) i Holokaust (genocyd Niemców na Żydach z pomocą Polaków, zamiast genocyd sruli na współplemieńcach).

To zindoktrynowana większość zapewnia zniewolenie narodu, podejmując decyzje polityczne na podst. propagandy, na którą jest podatniejsza od tych inteligentniejszych. Na tym polegało genialne wprowadzenie demonkracji przez sruli, prosorze. Masowe wykształcenie przez system zniewalania perpetuuje socjomanipulkę. Z tego bierze się niemiły prosorowi wybiur wonTuSSka na płemieła i (miły mu) kult krypto-żydów Kalksztajnów, pachołków srulobanksterii na Polin i jewropę wsch.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/