[+koment PB] Smoleńsk powraca furą szajsu z dojcz-suszp i hasbary

PB: Z czym do ludu, Herren? Jeśli BND miało takie info to: (1) żont Mierkielowej wiedział o tym, (2)  suszpy sojusznika Polin w jewrounii i NATO, BND miało obowiązek przekazać info suszpom Polin. Grand-manipulacji ciąg dalszy…

Dziennikarzyna udaje uczciwego, a jest oczywistym agentem hasbary. Mówiąc o potrzebie uczciwości  dziennikarskiej, ta presstytutka bezczelnie kłamie o “agresji” Rosji na Ukrainie i wciska zbrodnię MH17 jako putinowską, wg skryptu żydo-suszp od początku. Dorzuca do tych bredni morderstwo Niemcowa.  Biorą gojów za skończonych idiotów. Z ludzi inteligentnych, już tylko żydo-suszpy wierzą w te bzdety. Liczą na rzesze zrusofobionych użytecznych durniów.

“Nie potrafią” winy MH17 ustalić; ślectfo przez żydo-suszpy srulo-Zachodu i Ukrainy przeciąga się w nieskończoność, mimo że dowodów zabrali z pola donbaskiego dość. Ociągają się od początku, a opołczeńcy wykazali więcej dobrej woli, zabezpieczając miejsce katastrofy, ratując rozkładające się trupy od upałów. Publicznie dostępne dowody wskazują na zbrodnię wykonaną przez aparat “ukraiński”: srulo junta kijowska + oliparchat Kołomojskiego + prowadzenie przez żydoCIA.

Polskojęzyczna dziennikurwa jest równie obżydła: nie reaguje na to nawijanie.

Mętne tłumaczenie rzekomego zwrotu wonTuSSka rzekomo sprzyjającego Putinowi, w jego wroga, jak i Nie wiem dlaczego tej dojczlandskiej dziennikurwy, to kit. W tamtym czasie kukła żydobanksterii, Donald wykonywał instrukcje CIA ocieplenia stosunków z Putinem (dla zmyłki przed uderzeniami pn. Syria i Ukraina?). Wykonuje również teraz: nagonka na Putina przez srulo-banksterię, bezsilną wobec jego skutecznej walki z żydochałastrą po puczu w Kijowie i natychmiastowej ich próbie zachachmęcenia Krymu.

Niewątpię, że jednym z celów jest zrobienie kefiru z mózgów polactfu przed wybiurami. Prowadząc takiego banderszczocha Dudę do prezydętóry (z agentem wpływu Braunem na boku — bez szans, tylko dla pozorów demonkracji), na Donalda i chrabjego mogą rozpuszczać co chcą, Ci mają zapewnione synekurki w żydo-systemie za swe zasługi.

cdn

………………………..

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JUr0EWQnS6I?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JUr0EWQnS6I?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/