[+koment Szuberta] Zażydzenie (Judaization) of Poland: An Influential Jewish Perspective

Andrzej Szubert: Zarówno recenzja jak i książka zawierają ten sam fundamentalny błąd. Piszą o “judeizacji” kk. A przecież kk od fundamentów jest żydogennny. Wychowuje (nie tylko Polaków) na duchowych żydów. Nie można zjudaizować czegoś, co i tak jest żydogenne, żydowskie! Co najwyżej “nawróceni” żydzi będą nie tylko duchowymi żydami, ale i etnicznymi żydami-katolikami.
Nie ma czegoś takkiego jak “polski kościół” jest polskojęzyczny żydogenny kosmopolityczny kościół z centralą w Watykanie i “ziemią świętą” nad Jordanem. Polskojęzyczny kler jest agenturą Watykanu, służy jego interesom a nie polskiej racji stanu. Tak więc zażydzenie go przechrztami i tak niczego nie zmieni. Bo kk i tak z natury jest niepolski, a Polskę traktuje jedynie jako jedną z prowincji kościelnych, z której należy ściągać haracz na Watykan. I utrzymać ją w podległości pod Watykan.
Kolejna sprawa.
Endecy tak naprawdę byli pesudopatriotami. A to właśnie przez to, że chcieli Polski żydo-katolickiej przybitej do rzymskiej szubieniy, podległej pod Watykan.

To co to za “patriotyzm”?

………………………….

From: “Peczkis, Jan”
Date: March 26, 2015 5:28:21 PM PDT (CA)
To: Piotr Bein
Subject: Zazydzenie (Judaization): An Influential Jewish Perspective

Piotr,​

This famous writer tacitly validated Endek concerns about Jewish assimilation and Jews acting as Poles:

http://www.amazon.com/review/R3PMOECBA6WR3A/ref=cm_srch_res_rtr_alt_1

JP

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/