[+koment Szuberta] Informacja o żonie Andrzeja Dudy i samym Dudzie

Andrzej Szubert: Czy może kogokolwiek dziwić to, że żydo-PiS i Kalkstein na kandydata na prezydęta wybrali Dudę? Nie ma żadnych informacji nt. jego rodziców. Jeśli nie ma i on żydowskich korzeni, to uni podsunęli mu Żydówkę, która dba o to, aby służył on żydowskim interesom. To stara jak judaizm metoda “na Abrahama” – ten wyssany z palca patriarcha i protoplasta “narodu wybranego” podsunął żonkę faraonowi i na jej dupie dorobił się majątku.
Inna rzecz – teścia Dudy za antypolonizm powinno postawić się przed trybunałem ludowym:

“Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.„

Owi “dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach” byli najczęściej Żydami. Jak Salomon Morel – żydowski zbrodniarz, który po żydowskiej tzw, “transformacji” schronił się w Izraelu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Morel

W obozach po wojnie żydowscy oprawcy mordowali głównie Polaków, a nie polscy “chłopcy z orzełkami” żydówskie dziewczyny. Za to obżydliwe kłamstwo teść Dudy powinien pójść do kamieniołomów.

Ale i sam tekts na neonie jest załgany. “Cywilizaja łacińska”, której w tytule broni Janusz Górzyński przez długie wieki była ludobójczym, zbrodniczym totalitaryzmem. Do tego była tworem żydogennym – jej fundamentem była żydowska biblia, jej “bogiem” żydowski psychol ludobójca Jahwe
Biblia – księga zbrodni (2)
https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/12/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
i jego domniemany synalek wraz z żydowską mamuśką (rzekomo “królową Polski”). Po co Polsce Żydówka jako “królowa” wiedzą tylko katole.
Brednią jest stwierdzenie:

“…ŻE ÓW NIE TYLKO ZNIEWAŻAŁ (…) ALE TAKŻE KATOLICKI NARÓD POLSKI”

Ja jestem Polakiem, ale nie katolikiem. Naród polski wcale nie jest w swej masie katolicki. Na jahwistyczne gusła zwane “mszą św” chodzi niecałe 30 % Polaków (dane prawdziwe). A w symbolicznym kanibalizmie zwanym “komunią św.” udział bierze podczas tych guseł jeszcze mniej Polaków. To po co bredzić o “katolickim narodzie”.
Pisanie prawdy o zaczadzonych, zahipnotyzowanych odmóżdżonych katolakach nie jest znieważaniem narodu.

Profesora celowo włączyłem do adresatów. Pisał on niedawno, że katolicy polscy nigdy nie byli antysemitami (profesor tego bzdurnego słowa nie wziął nawet w cudzysłów. Nie wie pewnie, że Arabowie i Palestyńczycy to też semici i że większość współczesnych Żydów ma pochodzenie chazarskie a nie semickie. Nie można więc mówić o “antysemityzmie” a o żydofobii czy antyżydzizmie).
Tymczasem w tekście tępogłowego katola Górzyńskiego szczególnej sympatii do Żydów nie widać, a wręcz przeciwnie. Tyle że w idiotyczny sposób nie cierpi on Żydów z fundamentalistyczno-katolickiego punktu widzenia – Żydzi naigrywają się z bzdurnych teologicznych wymysłów katolickjich, jak np. z tzw. “trójcy świętej” i to wywołuje wściekłość tępogłowego katolactfa. Tak naprawdę katolactfo nienawidzi Żydów za to, że ci nie dali się “nawrócić” i że “odrzucili” obrzezanego cieślę i “trójcę św”. A oni to zrobili, bo wiedzieli, że chrześcijaństwo to podrzucone przez nich gojom oszustwo.

Durny katolak Górzyński natomiast całkowicie ignoruje zagrożenie ze strony żydo-banksterów. To mu nie przeszkadza. Broni tylko ślepo żydo-katolicyzmu, kk i zbrodniczej “cywilizacji łacińskiej.” Która na wszystkich zamieszkałych kontynentach przez wieki uprawiała ludobójstwo, mordowała dziesiątkami milionów pogan, “innowierców” i “heretyków”. KK uciskał i wyzyskiwał ludność pasożytując na niej i na państwach, które zdominował. Niestety tępactwo katolickie tego nie dostrzega.

……………………………

Informacja o żonie Andrzeja Dudy i samym Dudzie

http://janusz.neon24.pl/post/119490,maz-kobiety-kon

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/