Katolak-masochista odlatuje

Panie KK (sic)
Na razie przedstawił pan poszlaki psycho-objawów masochizmu. Zna pan tematy i wydźwięk tekstów Szuberta, a jednak zagląda do nich. Ma pan blokadę adresów, automatyczne wywalanie do spamu, guzik ‘kasuj’, a mimo to nęka się pan produkcją Szuberta itp.
Wyzbycie się masochizmu może panu pomóc z drugą dolegliwością:  wypierania się rzeczywistości na przekór faktom — z fanatyzmu, zaślepienia, wypranego mózgu, skrajnej ignorancji i/lub lenistwa zbadania kwestii. Linki na które pan tak niebezpiecznie dla siebie reaguje dotyczą:
– nagonki katolaków i żydłaków (dysponują dintojrą w Polin) na Szuberta za obronę swej wiary przed niszczeniem przez katolaków z pomocą żydłactwa
– sanktuarium pozornie Bogurodzicy w Guadalupie, de facto miejsca kontynuacji “pogańskiego” kultu tamtejszych aborygenów, którzy oparli się katoliczeniu

Nic się tam autorom nie wydaje, nie zmyślają, ani nie zapoczątkowali ww. kwestii. Wygląda raczej  na to, że źródło pana dylematów tkwi w Kościele Katolickim i jego religionistach.
Wymiotogenni panu autorzy piszą to, co wiedzą z empiryki i dowodów, które obficie przytaczają. Żeby teksty katolików były równie udokumentowane!

Samemu nawołując do nienawiści wzgl. nw. osób, insynuuje pan przestępstwa pn. nawoływanie do nienawiści przez nw. osby, nęka je za światopogląd i krytykę Kościoła oraz poniża je publicznie jako żydożerców, a nie ma na to absolutnie żadnych dowodów; są to naruszenia dóbr osobistych. Zachowuje się pan zdumiewająco podobnie jak katolik prof. Korab-Karpowicz:
[ 🙂 EWENEMENT Kandydziory na prezia pokonali 1-go “srula”] Walerian Dąbrowski i prof. Korab-Karpowicz,1-sze ofiary wybiuruf (i swej durnoty)

[ 🙂 EWENEMENT Kandydziory na prezia pokonali 1-go “srula”] Walerian Dąbrowski i prof. Korab-Karpowicz, 1-sze ofiary wybiuruf (i swej durnoty)

Zwracam uprzejmie pana uwagę, że jest to reakcja na Prawdę, typowa dla sruli LOL
Też nie jestem psycho-expertem, ale wizyta u jakiegoś niezaszkodziłaby panu. Wymioty mogą być nieprzyjemne dla otoczenia, więc dopóki nie przemoże masochizmu, może spróbuje czytać pochylony nad miską klozetową?
W każdym razie proszę zawsze kierować górny otwór do dołu, bo inaczej ryzkuje pan zaduszenie się rzygowinami. Ale skoro objawy są psychosomatyczne, Szubert nie planuje skończyć z pisaniem, widoków na wsadzenie go do pierdla nie ma i podobnych autorów coraz więcej, należałoby poradzić się tegoż specjalisty na jakieś trwałe rozwiązanie pana problemu kognitywno-trawiennego.

Zdrowia i wszystkiego najlepszego życzę z Wielkanocą
z Bogiem

Piotr Bein

…………………………………………

Andrzej Szubert: Ostatni raz wyciąnąłem ten mail ze spamu i odpowiadam: Jesteś pan KK ignorant i głupiec! Zero wiedzy z historii i psychologii społecznej. Wielka Rzeczypospolita Wielu Narodów upadła przez fanatyzm skatoliczonej szlachty, która broniła interesów kk i Watykanu zamiast interesu państwa.
Także kler bronił tylko interesów kk i Watykanu. Są dokumenty o tym, że nuncjusze przypominali biskupom katolickim (z urzędu senatorom Rzeczypospolitej), że są w pierwszym rzędzie katolikami, a dopiero potem Polakami, i że mają bronić w sejmie interesów kk. I ci tak robili.
KK i żydowska opozycja odpowiadają za upadek PRL i wydanie Polski w łapska żydostwa. KK brał ponadto udział w żydowskim spisku w Magdalence, a JPnr 2 zapędzał polactfo (nie mylić z Polakami) do jewrounii.
KK brał udział w szabrowaniu majątku narodowego w ramach tzw. komisji majątkowej.
Katolicyzm z gorliwych katoli czyni nie tylko duchowych żydów ale i wrogów polskości.

“JAKO KATOLIK RZYMSKI POLSKĘ MOGĘ POŚWIĘCIĆ, BOWIEM NARODOWOŚĆ JEST KWESTIĄ INCYDENTALNĄ, ALE NA ROZRZEDZENIE KATOLICYZMU RZYMSKIEGO MOJEJ ZGODY BYĆ NIE MOŻE.” — Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik “Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — “Myśli Polskiej”).
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

Tyle że jest pan zbyt głupi i zbyt wielki ignorant aby to zrozumieć. A poniewż chesz pan pozostać głupcem i ignorantem, przeto od teraz na zawsze lądujesz u mnie w spamie.
Z głupcami i ignorantami nie jest mi po drodze.

Spadaj głupku na zawsze do spamu.

On 28-Mar-15, at 3:57 PM, Krzysztof K wrote:

Co mnie obchodzi opinia o mojej osobie kogoś na leczeniu w psychiatryku ? Pisz pan swoje obrzydliwe dyrdymały do tych , którzy ten bełkot nienawiści chcą jeszcze czytać . ALE TYLKO DO NICH ! MNIE BEŁKOT ŻYDOŻERCÓW NIE INTERESUJE !!! ODPIERDOL SIĘ WRESZCIE ZE SWOIM BEJNEM , JAWORSKIMI I INNYMI ŻYDOŻERCAMI , KTÓRYM W SZPITALU , DLA TERAPII UDOSTĘPNIONO DOSTĘP DO INTERNETU ! Jak tego nie pojmiesz , poinformuję szpital i zabiorą wam tą zabawkę . I co wtedy ? Znowu będziecie przypięci w pasach patrzeć w sufit . Więc jak ? PANIATNO ?!

Krzysztof Kornatowicz
e-mail [email protected]
502-42-13-32

W dniu 28 marca 2015 22:51 użytkownik Andrzej Szubert:
Od teraz jest pan dla mnie spamem.
A do wariatkowa kwalifikują się tacy jak pan – niezrównoważeni furiaci – którzy innych do wariatkowa chcieliby wysłać.

as

2015-03-28 21:10 GMT+01:00 Krzysztof K:
Panie Szubert , po co wysyła Pan mi tą swoją nienawistną publicystykę ? Przecież ja nie jestem żadnym specjalistą od obłędu . A Pana obłęd sięgną zenitu , czego dowodzi  każdy jeden Pana maila . I co , oczekuje Pan , że będę ten bełkot nienawiści studiował ?! A odpierdol sie człowieku chory i wyłącz mnie ze swoich chorych przekazów . Siedź samotnie , gdzieś w wariatkowie i pisz , ale nie do mnie , bo rzygam już tymi wariatami , którym sie wydaje …

Krzysztof Kornatowicz
e-mail [email protected]
502-42-13-32

W dniu 26 marca 2015 12:34 użytkownik Andrzej Szubert napisał:
Ślectfo ślężańsko-sulistrowickie – parodia „prawa”…

2015-03-25 19:09 GMT+01:00 Andrzej Szubert:
> Oczywiście że będę atakował a nie bronił się.
>
> Dzisiaj znów dokopałem katolom i santo subito:
>
> https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/25/paczamama-sanktuarium-matki-ziemi-w-guadalupe-tomasz-zielinski/
>
> as
>
> 2015-03-25 17:31 GMT+01:00 Piotr Bein:
>> powiedz dojczpolicji, ze chcesz zlozyc pozew za:
>> – katolacka obraze uczuc religijnych “pogan” polabskich, z ktorych sie
>> wywodzisz
>> – naruszenie dobr osobistych (wolnosc wyznania i swiatopogladu)
>> dobry mecenas znalazlby wiecej powodow
>> p
>>
>> On 25-Mar-15, at 4:04 AM, Andrzej Szubert wrote:
>>
>> https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/25/msciwe-katolactfo-i-prokuratura-wroclawska-nie-odpuszczaja/
>> as
>>
>>

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/