Nie róbcie z nas głupków, panie Junker — Farage o armii jewrounii

Nie róbcie z nas głupków, panie Junker czyli Nigel Farage o Armii Europejskiej
27.03.2015
Nigel Farage: Armia UE? Kogo pan bierze za głupków, panie Juncker? Nawet nasza Legia Cudzoziemska primo voto Wojsko Polskie dostała rozwolnienia i będzie kupować Tomahawki. Tyle nam one pomogą naszym czerwonoskórym ile pomogły amerykańskim.

Tony Blair miał rację. Powiedział on: “Unia Europejska nie jest projektem dla pokoju, to jest projekt, w którym chodzi o władzę.”
Armia europejska to poroniony pomysł. Może służyć do ubezwłasnowolnienia państw narodowych pozbawionych możliwości samodzielnej obrony i skazanych na łaskę i niełaskę decydentów NWO.

Czy ktoś sobie wyobraża Anglika, Włocha czy Greka składającego swe życie w obronie Polski?

Posłuchajcie co mówi na ten temat Nigel Farage:

Polskie napisy kliknij “CC” w dolnej ramce po prawej stronie video.

To czego możemy w najlepszym przypadku oczekiwać, to śmieszna demonstracja siły, taka jaką widzieliśmy ostatnio. Obce wojska przemkną w paradzie po Polsce jak Biała Dama w ruinach zamku.

Jeden z komentatorów tego wideo ma rację pisząc;

” Armia UE będzie służyła przywoływaniu do porządku krajów, które będą chciały wystąpić z UE, albo nie będą stosować się do zaleceń/rozkazów płynących z UE. Przecież to jasne jak Słońce.”

Aby usprawiedliwić taki idiotyczny jak Armia Europejska pomysł, wywołano konflikt ukraiński. Teraz straszy się wszystkich Rosją jak niegrzeczne dziecko niedźwiedziem.

PS. Tak się zastanawiam, bo historia lubi się powtarzać. Gdy w Lizbonie trzeba było sprzedać Polskę dopuszczono do władzy bliźnięta. Teraz szykuje się kolejny etap demontażu Polski. Znowu wygląda na to że dopuszczą do władzy pseudo opozycję aby wyciszyła prawdziwych oponentów tłumacząc że żadne referendum w żadnej sprawie nie jest potrzebne , bo ludzie to matoły i tylko oni -politycy, wiedzą co jest dla nas dobre.

http://www.mpolska24.pl/post/8418/nie-robcie-z-nas-glupkow-panie-junker-czyli-nigel-farage-o-armii-europejskiej

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/