Podejrzana rezygnacja Korab-Karpowicza na rzecz kandydata JKM

Andrzej Szubert: Mnie profesor od początku się nie podobał. Ten jego patryjotyzm był b.
podejrzany. A teraz głosuje na żydowskiego proroka prywatyzacji. Który był i za wprowadzeniem GMO i za prywatyzacją lasów. Taki z Goldberga patryjota – Polaków wybić trującą GMO a ich majątek
narodowy przejąć na własność.


I na tego żydowskiego oszusta Goldberga proffesor głosuje! Ciekawi mnie, czy profesor jest taki durny, czy też któryś jego przodek był żydowskim przechrztą na katolicyzm. I za to dostał herb….

…………………………….

Dopiero wczoraj dowiedziałem się całkiem przypadkowo, czytając Wiki o Korab-Karpowiczu (K-K), że on zrezygnował z własnej kampanii i poparł kandydata na kandydata na prezydenta (k/k/p),  Korwin-Mikke (JKM).

JKM to krypto-Żyd Ozjasz Goldberg:

Lista żydów w zniewalanej Polsce

Wracam dziś do portalu kampanii K-K i wciąż nic nie widzę o tym b. ważnym dla wyborców fakcie — patrz wklejka na dole, zrobiona dziś, 29.3.2015 (niedziela) ok. 9:55 czasu Vancouver, Kanada (9 godz. wcześniej niż w Polsce). Pod zakładką “Media” jest tylko filmik YouTube ze stycznia br. z wywiadem K-K dla NiezależnejTV.

Formularz do zbierania podpisów poparcia k/k/p K-K wciąż wisi na portalu jego kampanii, pięć dni po oficjalnej zajawce PAP o rezygnacji K-K na rzecz  JKM:

[…] rezygnuje z dalszego kandydowania na urząd Prezydenta RP na rzecz Janusza Korwina-Mikkego, który jego zdaniem ma realne szanse na wygraną w wyborach. Wyraził tym samym nadzieję, że Pan Korwin-Mikke jako przyszły Prezydent, nie dopuści do wplątania Polski w konflikt wojenny oraz, że jako ojciec i Polak, będzie stał na straży takich podstawowych wartości społecznych, jak rodzina, zdrowie i praca.

Na koniec prof. Korab-Karpowicz podziękował członkom swojego Komitetu Wyborczego, popierającym go osobom oraz swoim wyborcom. Stwierdził, że włożony wkład pracy nie został zmarnowany. Zapowiedział, że zamierza ponownie kandydować na urząd Prezydenta RP. Dodał, że najlepszy nawet kandydat nie może wygrać wyborów prezydenckich bez szerokiego wsparcia i dlatego poświeci się teraz budowaniu silnego zaplecza politycznego. Najważniejszą sprawą jest, aby Polska dalej trwała, skutecznie broniła swoich interesów i uniezależniła się od wpływu obcych sił nacisku. — http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/26219,25,nie-dac-sie-wciagnac-w-wojne

W uprzednich wybiurach Michalkiewicz, idol scyropolskich religioznych, lansował JKM. Obecnie również popiera JKM Gen. drużyn strzeleckich Grudniewski, nie bardzo wiedząc czemu, poza skłonnością do wymachiwania bronią przed kamerami.

Nawet gdyby chciał, to Goldberg – prezio Polin miałby guzik do gadania w tak ważkiej dla srulstwa sprawie jak wojna z Rosją. Co do rodziny etc. — owszem, JKM dba o swoją, a potencjalną pracę dla Polaków oddałby żydokorporacjom wedle swego konika – prywatyzacja i dziki, eksploatacyjny kapitalizm.  Czy tak widzi wdrożenie swego szczytnego hasła już niebyły k/k/p, prof. Korab-Karpowicz?

K-K, dotąd sumiennie przysyłający mi mejle o swej kampanii (choć się nie zapisałem na żadną jego prywatną e-listę, ani nie prenumerowałem nowinek jego kampanii), nie powiadomił mnie (a inne osoby na tejże e-liście?) i tej niezwykle ważnej zmianie w kampanii K-K.

Czy to znaczyłoby, że nadal niepoinformowani podpisują listy poparcia K-K, a licznik bije dla JKM?

Czy ktoś wie, czy prawo wybiurcze dopuszcza taką sztuczkę?

Niespodziany zwrot K-K na korzyść Ozjasza Goldberga, uważanego z szeregu względów za agenta wpływu, tłumaczyłby nieracjonalne poniżenie mnie przez K-K, przed mediami zrównoważanego i statecznego, wybitnego akademika:

[…] Trzeba sobie sobie cos jasno powiedzieć. Pan Piotr Bein nie jest Polakiem – jest Żydem.[ 🙂 EWENEMENT Kandydziory na prezia pokonali 1-go “srula”] Walerian Dąbrowski i prof. Korab-Karpowicz, 1-sze ofiary wybiuruf (i swej durnoty) https://piotrbein.net/2015/03/28/walerian-dabrowski1-sza-ofiara-wybiuruf-i-swej-durnoty/

Odstręczam Polaków od głosowania na krypto-Żyda JKM, to trza mi zamknąć dziób. A jak njet rzeczowego argumentu, to sięga się do prymitywu. Czy profesor mógłby rzucić światło na ten jego własny dylemat?

Drugie pytanie do K-K… W ww. oświadczeniu zrzeczeniowym czytamy:

[…] zamierza ponownie kandydować na urząd Prezydenta RP. Dodał, że najlepszy nawet kandydat nie może wygrać wyborów prezydenckich bez szerokiego wsparcia i dlatego poświeci się teraz budowaniu silnego zaplecza politycznego.

Jeśli prosor podobnie do Michalkiewicza poparł kolesia z loży Polin, to ta zapowiedź martwi. Inaczej może bym dołączył do grona poparcia w przyszłości, jeśli urząd prezydenta nabierze zębów.

Panie Korab-Karpowicz: Jest pan masonem czy nie?

Piotr Bein

…………………………………………………….

http://przyszlapolska.pl/


Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP
Włodzimierza Juliana Korab-Karpowicza “Przyszła Polska”

Polska silna i prawdziwie wolna! Dołącz się do nas!

Nasz kandydat na Prezydenta RP: prof. Włodzimierz Korab-Karpowicz

 

Kandydat na prezydenta RP, Włodzimierz Korab-Karpowicz

Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz, filozof polityki, politolog, dyplomata, doktor Uniwersytetu Oksfordzkiego, doktor habilitowany Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, były wiceprezydent Miasta Gdańska i ekspert Komisji Europejskiej, autor wielu prac naukowych i książek, wykładowca na wielu zagranicznych uczelniach, profesor Uczelni Łazarskiego w Warszawie.Program Życiorys Manifest Media Lista
podpisów
Kontakt

. . .

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/