Gwarantką istnienia Państwa Polskiego jest silna Rosja

Gwarantką istnienia Państwa Polskiego jest silna Rosja

http://www.sppr.org.pl/

Współczesne pokolenie Polaków poddawane nieustannie wszechstronnej manipulacji i szprycowane ze wszystkich stron kłamstwami stało się – jak to określa znany socjolog Piotr Tymochowicz – „w całej masie pokoleniem dość debilowatym”.

Przeciętny dzisiejszy Polak nie potrafi myśleć krytycznie (jeśli w ogóle potrafi myśleć!) i z łatwością przyjmuje najbardziej bezczelne kłamstwa za oczywistą prawdę, a kłamstwa te płyną szeroką rzeką z mediów i od rządzących Polską szulerów. Przeciętny współczesny Polak nie zdaje sobie sprawy, że wszystkie znaczące media na całym świecie zostały opanowane (z niewielkimi wyjątkami) przez wielki kapitał, głównie żydowskoamerykańskiego pochodzenia.

Nic zatem dziwnego, że wierzy w bezczelne brednie dotyczące sytuacji na Ukrainie. Ba, nawet nie jest w stanie wyobrazić sobie, że tzw. majdan kijowski był zorganizowany za ponad 700 milionów dolarów przez bankierów amerykańskich, którzy wynajęli sobie paru niemoralnych typów do organizowania tej ruchawki, a ci z kolei wynajęli sobie terrorystów i zwyczajnych bandziorów do dokonania przewrotu i obalenia legalnych władz w Kijowie. Światowe media kontrolowane przez mafię bankierską przedstawiły (i nadal przedstawiają) ukraiński zamach stanu dokonany przez wynajętych przestępców jako „szlachetną walkę narodu ukraińskiego o wolność i demokrację”. Tymczasem bankierstwu amerykańskiemu chodzi wyłącznie o zdobycie jeszcze jednego bogatego kraju celem jego bezwzględnej eksploatacji – ale naiwni Ukraińcy przekonaliby się o tym dopiero za parę lat, ale wtedy byłoby już za późno aby wyzwolić się spod bankierskiego jarzma.

Ponieważ Rosja – uważająca (i słusznie!) Ukrainę za krainę od zawsze związaną z Rosją – zdemaskowała plany mafii bankierskiej dotyczące Ukrainy, stała się celem podłych ataków świata zachodniego kontrolowanego przez bankierską międzynarodówkę.

W tych atakach pierwsze skrzypce odgrywa pookrągłostołowa sitwa szulerska rządząca od 1989 roku Polską, całkowicie zależna od przestępczego tak zwanego światowego bankierstwa. Sitwa ta świadomie zmierza do zniszczenia państwa polskiego, realizując plany międzynarodówki bankierskiej.

Jedynym gwarantem istnienia Państwa Polskiego pozostaje dziś silna, mocarstwowa Rosja, stojąca na drodze amerykańsko-izraelsko-niemieckim planom podboju całego Świata. W przypadku upadku Rosji lub jej całkowitego osłabienia można mieć pewność, że Polska jako Państwo znów zniknęłaby z mapy Świata, a jej terytorium zostałoby podzielone pomiędzy Niemców (od Odry do Wisły) i Żydów (od Wisły do Bugu).

Niestety, ta prawda może dotrzeć do świadomości większości Polaków dopiero wtedy, kiedy na obronę będzie już za późno.

Zduńska Wola, 7 marca 2014 roku

Józef Michał Janowski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/