[dyskusja] Pisdzielskie brednie na rocznicę 10 IV

Krzysztof Cierpisz: Pokazując foto 115  statecznika powtórzmy jeszcze raz;

dobrze zachowana i mało uszkodzona konstrukcja statecznika przeczy tezie o uderzeniu ogonem w ziemie – lot na plecach. Bo gdyby tak było cały ten statecznik zostałby starty w proch i przepadł bez śladu.
Uwaga druga, ślady błota na powierzani maja charakter narzutowy okrągły i zamknięty. Czyli jest to dowód na to, ze statecznik spoczywał nieruchomo,  kiedy
Spadły nań odbryzgi błota spowodowane eksplozją.
Gdyby bowiem statecznik nie był podłożony przez robotników ( a leciał) to spadając z samolotem lub osobno  musiałby powalać się błotem na okrągło, a wiec byłyby całkowicie zabłocony,  a ślady błota miałyby formę strug podłużnych –  a co wynika z projekcji wektora prędkości na te powierzchnie.

 http://zamach.eu/100821%20Oszustwo%20katastrofy%20smolenskiej/Oszustwo.htm

 

image001-1

Tu widać nastrzelania błota na powierzchni wewn. kadłuba, czyli w momencie nastrzelenia kadłub leżał już – wypatroszony – w błocie.  I fala uderzeniowa (ładunku naziemnego) porwała to błoto (z kamieniami) i rzuciła je na pow. wewn. kadłuba.
Nastrzelenia te dają ślady okrągłe a nie podłużne, czyli wrak leżał  w spoczynku i nie „leciał” bo wtedy ślady błota byłyby podłużne a nie okrągłe.  Czyli wniosek: najpierw rozrzucono części wraku na ziemi, a potem to wysadzono w powietrze.

Szuladzinski z Macierewiczem ukradli te wątki wybuchowe z http://zamach.eu/  I przerobili na swoje łgarstwa dla lemingów smoleńskich.

A teraz to już nawet dodali modyfikacje:
Po wybuchach w powietrzu nastąpił kolejny wybuch – wybuch w chwili uderzenia o ziemię.
No i wszystko się zgadza.

Kiedy oni zaczną mi płacić za te plagiaty? — K. Cierpisz
Andrzej Szubert: Rosja nie miała żadnego interesu. Wiedziała, że to oznaczałoby nagonkę na nią bez końca. Zresztą te gnidy w Tupolewie niczym jej nie zagrażały. Czy mamut obawiać się ma kilku komarów? Na rękę katastrofa była tym, którzy szczują na Rosję.

Ambroży: L. Kaczyńskiego sprzątnęli służby ponad narodowe z Bne’i Breth’e od Mosadu po obu stronach z inicjatywy ze strony polskiej w powiązaniu z Izraelem. Była stamtąd informacja ostrzegającą, Jarek się zatrzymał, a Lech z ignorował i poleciał. Był on za głupi dla obu stron, – tak, b. przewidywalny pyszałek i nie do dogadania się z nikim, ale podporządkowany “zorganizowanym”, lecz ze swym charakterem przeszkadzał Tuskowi na którego postawili wyżej którym on ślepo podlegał. Ale nie tylko o Lecha też chodziło. Ta “katastrofa” pomogła dla wywołania napastliwej relacji do Rosji przez ciągłe napuszczanie na nią Polaków przez ogniste podjudzanie przez takich jak A. Macierewicz i nie tylko, jest tu takich wielu. I oto chodzi, pasuje do obecnego stanu na czasie bieżących rozgrywek teraz na wschodzie.

PB: z prawa nie skorzystalem, tekst zrozumialem: Tak więc, czy tylko Rosji zależało na zabójstwie L. Kaczyńskiego?
Rosja nie miala ZADNEJ korzysci z katastrofy w takich okolicznosciach, wrecz przeciwnie — ‘korzysc’ taka sama jak zestrzelic MH17 nad Donbasem! kaczora Rosja mogla sprzatnac po cichu tuzinem in. metod
poza tym, kto powiedzial, ze chodzilo o kalksztajna? — byl dosc nieszkodliwym na miare Rosji: durny i przewidywalny; srule dopieliby swego i bez kalksztajna — vide sytuacja dzisiaj wokol “Ukrainy”
chodziloby raczej o likwidacje wierchuszki sil zbrojnych Polin i byc moze o Skrzypka, oraz o wytworzenie zalazka histerii scyropolsko-religioznej, za pomoca ktorej zydlactwo do dzis manipuluje Polakami by ich dobic jako narod; wg Krztsztofa Cierpisza, 10 IV zapoczatkowal koniec konca Polski:

Smoleńsk 2015 – pięć lat żydokłamstw


pytac trza BrzezinSSky’ego — katastrofy i mega-manipulacje narodami to jego specjalnosc
sugestie, ze jakis POlityk w Polin dal inicjatywe zamachu zakrawa na kpine = takich decyzji NIE WOLNO robic podwladnym… suszpy zydobanksterii oczekuja wykonywania rozkazow, a jak nie to delikwent idzie do piachu — dlatego tak wszystko sie srulom udaje i na scenie pozostaja sami srule, szabas-goje i uzyteczni idioci
jesli rzeczywiscie sprawca lub tylko pol-sprawca bylaby Rosja, to bylyby slectfa: natowskie, jewrounijne, internacjonalistycznej komisji lotnictfa i co tam jeszcze…
ps. foto-symulacja idiotyczna, skoro nie bylo sledztwa z prawdziwego zdarzenia

Eudajmonista: Ma Pan prawo nie rozumieć tekstu

PB: a czy ja napisalem ze pan tak napisal? rozsyla pan pol-hasbare

Eudajmonista: A czy ja napisałem, że Rosja wykończyła niewygodnego sobie przywódcę?

PB: gdyby Rosja miala tak wykanczac niewygodnych jej przywodcow, to by nie bylo konca katastrofom

Andrzej Szubert: Po co Pani rozsyła pisdzielskie brednie kolportowane przez idiotę eudajmonistę? U mnie jego chłam ląduje w spamie.

Otylia Zigman: KTOS TAKI MA WADE WRODZONA………….

……………………………..
Dnia 10 kwietnia 2015 21:35 eudajmonista napisał(a):

“Na śmierci polskiej elity skorzystała Rosja” – Czy tylko Rosja? Jeżeli zamachu dokonano na zlecenie polskiego POlityka (jak podaje Jürgen Roth), to czy mogło to się odbyć bez zgody UE i NATO? PO-lska tkwi w tych strukturach, więc siłą rzeczy istnieją powiązania pomiędzy politykami polskimi i innych krajów, zarówno tych z PO jak też i PiS, bo politykę prowadzi się w wymiarze dalekosiężnym a nie tylko doraźnym. To czy D. Tusk mógłby podjąć taką decyzję samodzielnie?
Na pewno nie, bo przecież jest “na smyczy” u A. Merkel. Ponadto w Smoleńsku zginęło kilkoro jednych z najwyższych dowódców NATO, toteż NATO niejako z automatu powinno wszcząć własne śledztwo. Także w swojej książce Jürgen Roth podaje, że niemiecki wywiad jest w posiadaniu informacji o zamachu. Jednak szef niemieckiego wywiadu temu zaprzecza, bo ma świadomość komu by się naraził. Tak więc, czy tylko Rosji zależało na zabójstwie L. Kaczyńskiego?

Zobacz też: http://niezalezna.pl/65929-niemieckie-media-powtarzaja-klamstwa-smolenskie-ksiazke-jurgena-rotha-probuja-przemilczec

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/