PAMIETAJ Knesset w Krakowie – Zdrajcy Polski, w tym A. Duda z PIS

http://www.infoekspres.pl/2015/02/24/knesset-w-krakowie-autor-zenon-nowak-zdrajcy-polski-w-tym-andrzej-duda-z-pis-przeciwko-polsce/

Knesset w Krakowie autor Zenon Nowak – Zdrajcy Polski, w tym Andrzej Duda z PIS przeciwko Polsce!


image_pdfimage_print

gwiazda.dawida.polskaUwaga !

Materiał dowodowy dający prawo aresztowania zbrodniarzy, zdrajców i wrogów Polski – zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej i Prawem Międzynarodowym. Poszukiwania i ściganie zbrodni przeciwko narodowi polskiemu nigdy nie może być przedawnione. Każdy, kto będzie ukrywał zbiegów, udzielał pomocy finansowej i ogólnie chronił sprawców zbrodni – będzie aresztowany. Na mocy Wyroku, Egzekucji i Ekstradycji wszyscy Zbrodniarze – Zdrajcy Polski muszą mieć: skonfiskowane całe mienie, odebrane dokumenty polskie, odebrane obywatelstwo polskie. Do informacji publicznej należy podać ich prawdziwe nazwiska i pochodzenie. Kontrwywiad Deix – Dziennikarskie Biuro Śledcze (DBŚ).

Obrady obcych parlamentów w Polsce są nielegalne i zgodnie z prawem nazywać to musimy Zdradą Państwa !

Obrady Knessetu, czyli parlamentu Izraela w Polsce w dniu 27.01.2014 w Krakowie z udziałem parlamentarzystów pokazują Zdrajców Polski, którzy mają obce pochodzenie, a przed Polakami udają Polaków !

 

 

Z filmu jasno wynika, że dla „parlamentarzystów polskich” interesy Izraela w Polsce są najważniejsze !

 

Zdrajcy Polski są tak pewni swojej władzy, że myślą iż mają ją na zawsze. Uważają, że jak ich ojcowie i dziadowie wymordowali synów i córki ziemi polskiej, to Polacy się nie zjednoczą.

Zdrajcy Polski myślą, że jak zniszczyli Polskę i zrabowali, a też skrytobójczo przejęli wiele branż gospodarki, media nurtowe i władzę, to już Polski nie ma. Lekceważenie historii i ludzi w dziejach świata pokazuje, że to zawsze się żle kończy !

Polacy powstają z niebytu po 123 latach. Teraz też powstaną.

Dziś Polacy już wiedzą doskonale, kto jest ich śmiertelnymi wrogami ?!

Ci sami ludzie są za: GMO, Kolorowymi Tęczami, za Unią Europejską, Przymusowymi Szczepieniami, GENDER, urojonymi odszodowaniami dla Żydów za ich „krzywdy od Polaków”, za fałszowaniem historii, za udziałem Polski w wojnie na Ukrainie przeciwko Rosji etc.

Jeżeli nadal stawiasz na kogokolwiek, jako Polaka w Parlamencie i uważasz, że są w nim ludzie, którzy służą Polsce ? – Zobacz na filmie Andrzeja Dudę kandydata na Prezydenta z ramienia PIS – Żydo-Prawicy Polskiej udającej partię Polską !

 

 

 

Kampania Edukacyjno-Informacyjna

Polskie Media Niezależne

System Global Infoekspres – 1998-2015

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/