Braun i Michalkiewicz w Radio Wnet

PB: Naczelni Gawędziarze Polin, Kandydzior na Prezydęta Braun z Klakierem Michalkiewiczem usiedli przy mikrofonach Wnet na rocznicę 10 IV, największej manipulacji scyropolsko-religioznej — na pewno nie ruskiej! — od czasów Solidurności, by pogrozić palcem w bucie wciąż niezindyfikowanym wrogom Polski. Kandydzior powtórzył frazesy o:

  • waadzy wszawskiej niepolskiej (jakby tam mało było Polaków-szabas gojów!),
  • musie przynależności do cywilizacji łacińskiej (szowinistyczna koncepcja Koneczy’ego, czym różna od srulowego wybraństwa i pogardy dla in. kultur/cywilizacji)
  • nierozłączności religii od państwa (jakby to mało szkód Polakom przyniosło przez wieki)…

Cisza nadal nt. jak konkretnie Kandydzior Braun zamierza, choćby nawet w ciągu 2 kadencji —  poprowadzić rewolucję i obalenie zgniłego systemu odwiecznej symbiozy żydobanksterii z szabas gojami w Polin. Sam proces re-edukacji Polaków (raczej polactfa), oduczenia bzdet wciskanych gawędami przez już dziesiątki lat od pieriestrojki, wymagałby okresu co najmniej jednego pokolenia (ok. 20 lat), zakładając oczywiście, że srule nie przeskadzaliby. A na to nie ma żadnych widoków bez rewolucji globalnej, przy ich globalnym zaraczeniu i stronieniu przez takich jak Braun od sojuszu z jedynym obecnie skutecznym mocarstwem przeciw żydo-banksterii — Rosją.

Przebąkuje co prawda Braun o sojuszach podwórkowych z Turcją, Szwecją, nawet Chinami (czemu więc nie do BRICS?) i o frymarczeniu z USraelem w zamian za usługi w wojnach żydobanksterskich (moralność katolika!). Ale to ta sama jego ignorancja geostrategiczna co rzekome zagrożenie dla Polin od Rosji. Ankara, Sztokholm nawet Pekin mogą tera tylko tyle, na ile pozwoli żydobanksteria. Turcja lawiruje udając czasem przeciwnika Izraela i USraela, ale jak przychodzi co do czego, to tranzytuje broń dla bandytów w Syrii, wykonuje prowokacje zadane przez srulo-CIA i mosiad.

Chyba SzPan Kandydzior nie spodziewa się, że Moskwa będzie negocjować układ sił w Eurazji z pachołkiem folwarcznym żydobanksterii — Polin?!

Są jednak zmiany na lepsze. Braun już zaczyna kwalifikować “kondominium niemiecko-ruskie”:

“pod żydowskim zarządem”.

Rewelacja! Srule gniotą nas od wieków za pomocą wszelkich możliwych w danych czasach mocarstw i pozarządowych aparatów ujarzmiania gojów (lichwa, alkohol, merdia, kontrola handlu, jerwropejsacja…), a Braun dopiero zauważył. Ale chwalę ten jego postęp mentalny!

Wciąż czekam na dowody (także od Pana Redaktora Klakiera) na ruskie panowanie w Polin, nie mówiąc już o gospodarce. Gdyby Rosja miała w Polin biznesy na skalę taką jak pudelek żydobanksterii od czasów co najmniej Bismarcka, Niemcy, to by dostali rewanż za jabłka, nie bój nic! Jewropejsaci nie popuściliby…

Braun cieszy się, że ma komórkę w technice niepozwalającej służyć jej za mikrofon podsłuchowy. Jako prezio Polin miałby nie tylko podsłuch 24/7/365, ale i możliwą zdalną kontrolę mózgu, przy której jego obecne gawędzy będziemy wspominać z łezką w oku:

[1996 wciąż REWELACJA] Techniki kontroli mózgu przez NSA (USA)

……………………………..

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=to3AHtp1y1Q?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/