[dyskusja z pojebami] Gratowo-szmelcowa mentalność polactfa

PB: Chyba oczywiste, że z pojebami… Pojeb też człowiek, należy mu się odpowiedź na mozolnie przygotowany koment LOL

Andrej Szubert: Kefir k__a detektyw od siedmiu boleści. Wymyślił kiedyś, że ja  to Tomek z SS. Z kim ty dyskutujesz Piotrek? Z pojebem?

PB: Kto się gdzie wychował i jak, to oczywiste — po owocach ich poznacie…
Jak pisałem już, zwiozłem kilka ton nawozu końskiego od zaprzyjaźnionego eko-farmera, rozprowadziłem na grządki, pod drzewa i krzewy, ułożyłem resztę w pryzmę  — co mi dwie więcej szufle łajna?
Skefirzony mózg nie chwycił ‘antysemityzmem” i ‘zacofaniem’ (a sklerotyczny W. Właźliński rzekomym apetytem Beina na waadzę), to prowadzący kazał spróbować zdezelowanej dialektyki pokoleń przeciw skutecznemu Polakowi:
– szydzenie z obrządków wyznawców  Chrystusa, znienawidzonego przez motocyklistów na zdezelowanych maszynach
– poniżanie tradycyjnych wartości, stojących w poprzek planów NWO moto-rowerzystów
– wspólnota cywilizacyjna z gruchotnym traktorstwem LOL
– aklamacja gratowo-szmelcowych: new age, ezoteryki, gnozy…, zapomniał tylko wymienić talmudyzmu, ale wyraził w nienawiści do goja Beina (nie 1-szy raz).

Skefirzone wykrzywienie mych przekazów ws. niedołączania Polaków do srulowej nagonki na Rosję i Putina, nie wymaga komentu.

Ilu rzeczywistych wrogów narodu, ile kwestii stojących na drodze do suwerenności Polaków,  zdemaskowaliście, wypierdki polackiej durnoty?

Tak to ciemnogród starych i młodszych pojebów “odbuduje Polskę”… Jak trza, to wymiesza nawet autentyczny antysemityzm z semityzmem, syjonizmem i polskim patriotyzmem, aby tylko opluć Beina, skutecznego przeciw Polin.
“Z najszlachetniejszego Polaka zrobią złoczyńce tak jak zrobili z Jezusa Chrystusa.” — tylko że katolak WW nie widzi, kto z kogo robi złoczyńca.

Jak tam panowie-psychole (i panie łowi(e)ckie) przyjazd do Kanady? Moje zaproszenie wciąż aktualne LOL — truskawki kwitną od paru tygodni, dużo kwiecia na jabłonkach, wiśniach i borówkach…

Jarek Kefir: Bein nie wiem gdzie ty się wychowałeś i nie chcę wiedzieć.. Ale u mnie w mieście słowo “srul” oznaczało zdezelowany samochód, rzadziej zdezelowany motocykl, motorower, traktor. Srul = gruchot.
My, młodzi ludzie, chcemy żyć w silnym i niezależnym kraju, a nie pod kolejnym jarzmem kacapskim jak to pan i wielu prawicowych “niezależnych” (buhahahaha) proponuje.
My, młodzi, chcemy być szczęśliwi, chcemy cieszyć się życiem, a nie żyć w tych waszych średniowiecznych zakazach i nakazach z konserwatyzmu! Weźcie te swoje wartości z klasztoru wsadźcie sobie wiadomo gdzie, my mamy wyjebane na nie! To nie są żądne nieprzemijające wartości, tylko konserwatywna dulszczyzna która hamuje rozwój naszej ludzkiej rasy, naszej wspólnej cywilizacji.. Na szczęście ta ciemnota odchodzi już w zapomnienie!
Mamy też w nosie waszą chrześcijańską “duchowość” – bo interesujemy się new age, ezoteryką, gnozą, buddyzmem. Leżenie krzyżem w kościele czy tam w cerkwi (jeden czort) nas nie interesuje!
Zrozumcie to wreszcie i dajcie nam żyć!

Wojtek Właźliński: Typowy Żydzizm/Beinizm/ – synonimy, wraz z innymi – hebraizm, bolszewizm, syjonizm izraelizm, talmudyzm, żydzizm, jewishness, jewrejizm. Z najszlachetniejszego Polaka zrobią złoczyńce tak jak zrobili z Jezusa Chrystusa.
Piotr Bein to rodzaj specyficznej destruktywnej sublimacji. Konstruktywnej w dążeniu do swojego celu dostania się na stanowisko rządowe na barkach antysemityzmu i dogorywającego semityzmu razem z syjonizmem, oraz polskiego patriotyzmu.

PB: Wywaliłem gnojka z mego serca https://piotrbein.net/2015/01/27/smarkowi-kefirkowi-adieu/
ale kolejna prowokacyjna przysyłka prosi się o ripostę dla publicznej edukacji. Jarek Kefir użyteczny dureń, czy wypełnia polecenia prowadzącego, gdy Bein nie poddał się wybiurczemu praniu polactfa i dzięki temu zdemaskował kilku krypto i agentów wpływu?

Zależy, jaki słownik konsultujesz — jeśli żydłacki to na pewno nie znajdziesz LOL
“Srul” to słowo polskie, używane już przez dzieci na moim podwórku w Szczecinie: pogardliwie, poniżająco “żyd”. U mnie zdefiniowane w Słowniczku i jasne z kontekstów, że chodzi o chłam żydłacki a nie wszystkich żydów/Żydów. Podobnie odróżniam Polaków od polactfa, katolików od katolaków. Sugestie o antysemityzm Beina możesz więc kierować do Nietenjahuja.
W jęz. polskim przymiotniki tworzy się z rdzenia rzeczownika; jak chcesz, to nazywaj ich po królewsku: ‘srulewski’, albo pospolicie ‘srulny’, tylko pod publiczkę nie wmawiaj mi antysemityzmu! LOL

Troska o precyzję języka to przejaw miłości do niego, w odróżnieniu od niechlujnego (i hasbarnego!) pęczkowania wszystkich żydów/Żydów. Jak ci się podoba, gdy na Zachodzie mówią “wszyscy Polacy to pijacy i złodzieje”?

Zarzut o rzekomy “zabobonny konserwatyzm” też absurdalny — zdradza jw. duractwo lub sajanizm skefirzonego mózga = tak srule próbują zniechęcać Polaków do tradycyjnych, nieprzemijających wartości, stojących na drodze do całkowitego zniewolenia. Jak widać udało się to im z wykształciuhem Kefirem.

…………………………..

Jarek Kefir: Bein za przeproszeniem to ty bredzisz! Co to za słowo: “srulowemu”? Takiego słowa nie ma w języku polskim, sprawdzałem w kilku słownikach! Kim ty jesteś że masz czelność tak bardzo nienawidzić naszego języka i tak bardzo go plugawić? Poza tym, widać tutaj twój antysemityzm jak i zabobonny konserwatyzm. Co ci Żydzi zrobili że stale na nich najeżdżasz? Albo może to tylko gra pod publiczkę, szanowny panie Bein?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/