Dyrektor FBI James B. Comey zniesławia Polskę!

Andrzej Szubert: Dlaczego milczą polskojęzyczne żydo-media? Dlaczego milczy MSZ?
Petycji tej żydowskiej organizacji nie podpisuję. Bo sama szkalowała Polaków, udając, że ich broni.PB: Taki dyrektor, a taki durny!!! Co mu srule powiedzieli w Hokozdmuzeum to dlań święte. Dobre kilka lat temu w Nowym Jorku w takimże muzeum przewodniczka grupie osób nawijała: “Obozy śmierci były w Polsce, z powodu antysemityzmu Polaków.” Poprawiłem żydowicę stanowczo i głośno przed całą grupą. Niektórzy z grupy widać było zaczęli sceptycznie patrzeć na całe muzeum, może i Holokozd. Przy wyjściu wpisałem swe oburzenie do książki gości.
 …………………………………………..
Warszawa, dn. 18.04.2015

BIULETYN INFORMACYJNY

REDUTY DOBREGO IMIENIA

POLSKIEJ LIGI PRZECIW ZNIESŁAWIENIOM

Otrzymujesz ten Biuletyn ponieważ  zapisałeś/zapisałaś się do otrzymywania newslettera lub też podpisując którąś z petycji Reduty Dobrego Imienia  zgodziłeś/zgodziłaś się na otrzymywanie informacji od Reduty Dobrego Imienia – Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom.Mail ten jest także skierowany do tych członków Reduty, którzy nie abonują Biuletynu,  ponieważ informacje dziś przekazywane dotyczą ich bezpośrednio, a nie chcemy dwukrotnie wysyłać wielu tysięcy maili.
Szanowni Państwo,Dyrektor FBI, James B. Comey,  jeden z najważniejszych ludzi w administracji USA podczas przemówienia w Muzeum Holocaustu powiedział, że to Polacy są winni Holocaustowi. Że “Naziści” pomogli Polakom wymordować Żydów.List protestacyjny w tej sprawie do Ambasadora USA w Polsce Stephena Mulla i do dyrektora FBI przygotowujemy i będziemy go wysyłać systemem petycyjnym CitizenGo. Tymczasem proszę tych z Państwa, którzy korzystają z Twittera o wpisywanie na profilu https://twitter.com/FBI  protestów pod hashtagiem #ComeyApologizeOprócz wpisów z protestem prosimy o wpisywanie wraz z tym hashtagiem informacji o prawdziwej sytuacji w Polsce pod okupacją niemiecką np: o karze śmierci za ukrywanie Żydów itd.Informację o zamieszczeniu listów wyślemy osobnym mailem z linkiem do podpisywania.

 

Maciej Świrski

Prezes Reduty dobrego Imienia – Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom

 

Wesprzyj Redutę

Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom utrzymuje się z dobrowolnych datków swoich członków i sympatyków. Jest to przysłowiowy “wdowi grosz”, który pozwala nam działać.

Darowizny na działalność Reduty  można wpłacać na konto (z dopiskiem “Darowizna na cele statutowe” w tytule przelewu):

Bank BZ WBK

dla wpłat w złotych:

87 1090 1883 0000 0001 2254 5117

dla wpłat w euro

33 1090 1883 0000 0001 2254 5119

Odbiorca:

Fundacja Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom

ul. M Kopernika 30 lok. 537

00=950 Warszawa

 

Adnotacja tytułem: “Darowizna na cele statutowe”  + adres email nadawcy

 

Można też wpłacić darowiznę za pomocą serwisu PayPal klikając w poniższy obrazek i nastąpi przekierowanie na stronę PayPal

_______________________________________***____________________________________

Fundacja Dobrego Imienia/Polish League Against Defamationul. M. Kopernika 30 lok. 53700-950 WarszawaPolandT:. +48 502 733 189, E:kontakt@reduta-dobrego-imienia.pl,

W: http://reduta-dobrego-imienia.pl

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/