[dyskusja] Powitać rosyjski rajd chlebem i solą

Andrzej Szubert: Przejechać przejadą, ale i tak polskojęzyczne duractfo urządzać będzie zadymy. Może dojść do skandalicznych incydentów.

PB: Nie bądźcie zachłanni, niech tylko na początek uda się przejazd braci Słowian rosyjskich przez Polin i dojczlandię.

Andrzej Szubert: Nieprawda. Osadnictwo słowiańskie sięgało po Łabę. Tzw. plemiona germańskie wywodziły się z żywiołu słowiańskiego. Dopiero potem wymieszały się z Celtami i Teutonami, tworząc odrębną kulturę.
Bez względu jednak na prehistorię Niemców i Francuzów należy wziąć za pysk. Aby nie podskakiwali i nie służyli globalnej sitwie.

Elżbieta Makowiecka: Nie, gdyż słowiańskie ziemie sięgają po Łabę.

Andrzej Szubert: A czemu tylko do Berlina? Protestuję. Aż do Renu powinni Rosjanie i Polacy dojść!
Przynajmniej do RENU!!! A najlepiej aż po Atlantyk…

PB: To jest pomysł godny Polaka! Który kandzydzior powita rajd chlebem i solą, dołączy doń?

Elżbieta Makowiecka: Powitać ich chlebem i solą oraz biało-czerwonymi kwiatami i flagami by ZADEMONSTROWAĆ POLSKOŚĆ. Dołączyć do nich i razem Słowianie na Berlin. Na trasie przejazdu pokazać się z naszymi flagami. Będą pamiętali nas całe życie i opowiadali dzieciom i wnukom jak jechali “razem na Berlin”  z Polakami w rocznicę zwycięstwa nad Niemcami. Zabezpieczmy im bezpieczeństwo. Mamy przecież wspólnego wroga. który od lat pije krew słowiańską. Niech Niemcy i żydzi wiedzą, że pamiętamy i pamiętać będziemy.

……………………………………………………

On 4/19/2015 4:14 AM, Goska wrote:
Rosyjski rajd samochodowy rusza w kierunku Polski
Z Moskwy wyrusza dziś rajd samochodowy do Niemiec. Rosyjscy kierowcy przejadą między innymi przez Polskę. Jak zapowiadają, chcą odwiedzić Warszawę.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjski-rajd-samochodowy-rusza-w-kierunku-polski/f0mwhc

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/