Prof. Majewska: Medycy przeciw terrorowi szczepień + Poruszająca przemowa przeciw terrorowi szczepień

From: Maria Majewska
Date: April 19, 2015 5:04:33 AM PDT (CA)
Subject: Opór personelu medycznego przeciw terrorowi szczepień

22 tysiące amerykańskich pielęgniarek przeciwstawia sie terrorowi przymusowych szczepien.   Wiekszosc amerykanskich lekarzy też ich  odmawia.  Skorumpowani biurokraci medyczni i kartele farmacji zgrzytaja zebami z frustracji (że tracą zyski) , ale nic nie moga na to poradzic, bo  praca pielegniarek I lekarzy jest podstawa dzialania szpitali.

http://www.theeventchronicle.com/health/more-than-22000-brave-nurses-refusing-to-submit-to-mandatory-vaccinations/

Dr. Jaskowki o nielegalnym terrorze szczepiennym  wojewody pomorskiego.

Polska prawa a folwark Wojewody Pomorskiego

++++++++++++++++

Poruszająca przemowa Laury Hayes przeciw terrorowi szczepień po polsku. Dziekujemy autorkom tego tlumaczenia.

———- Forwarded message ———-
From: Atena 7777
Date: 2015-04-19 1:28 GMT+02:00
Subject: Przemowa Laury Hayes z polskimi napisami
To: Prof. Majewska

Witam!  Chciałam się podzielić z Panią kolejnym materiałem, który zrobiłyśmy dla polskojęzycznych rodziców. Wraz z koleżanką zajmujemy się tłumaczeniem materiałów (video) anglojęzycznych i w miarę na bieżąco staramy się udostępniać je na Youtube w języku polskim, czy to materiały edukacyjne pochodzące od lekarzy, naukowców, czy zwykłych ludzi, których dzieci ucierpiały w wyniku szczepień – ludzkich tragedii, ku przestrodze innych nieświadomych rodziców. A ogrom tych tragedii jest bardzo duży, a każda taka historia jest cennym materiałem, który wzrusza sercami i sumieniami rodziców a jednocześnie jest swoistym ostrzeżeniem aby nie popełnić takiego samego błędu.

Cieszę się także niezmiernie, że Polska jest chyba jedynym krajem, który ma tyle tłumaczonych materiałów anglojezycznych na swój język, niż inne kraje. Wynika to jednak z dużego zaangażowania osób, które poświęcają swój czas na takie czasochłonne zajęcia, ale satysfakcja w postaci rodziców, którzy dzięki tej pracy zdecydowali się uchronić swoje dziecko od życiowej katastrofy, jest ogromna i rekompensuje te czasami nieprzespane noce.

Z koleżanką prowadzimy na Facebooku stronę https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-szczepie%C5%84/934066783287318

dodatkowo jeszcze prowadzę stronę http://szczepienia.manifo.com/ na której znajdują się wszystkie polskojęzyczne materiały video, te z polskiej TV czy obcojęzyczne z napisami polskimi, jednak w ostatnim okresie dużo materiałów przybyło i nie zdążyłam je jeszcze umieścić na stronie, ale w najbliższym czasie postaram się uzupełnić te braki.

Pozwoliłam sobie także umieścić Pani wypowiedź odnośnie rodziców z USA, którzy prężnie tam działają w obronie swoich praw, w opisie do przemowy Laury Hayes ponieważ bardzo dobrze pasuje do tej przemowy https://www.youtube.com/watch?v=MR4V8t8bEX0

Przemowę tę opracowałam również w formie pdf: https://app.box.com/s/21gnas50it0dnlgih6tzka5krfn8n1ed

Prosiłabym także przy okazji o dołączenie mojego maila do newslettera, który Pani wysyła. Z góry dziękuję bardzo i cieszę się, że jest Pani aktywną osobą w tym jednak bardzo niewygodnym temacie, a jednocześnie życzę dużo siły do dalszej pracy bo jest Pani ogromnym autorytetem dla polskich rodziców.

Pozdrawiam serdecznie! —  Aneta Mika

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/