Bob Kordecky: “Boże, chroń nas przed przyjaciółmi”

Andrzej Szubert: Sytuacja w Polsce to sytuacja w “demoludach”. Tam też narzekają na takie same rządy. Rożnica, że w Polsce większa może świadomość nas i o nas. Większa? W Polsce jest znacznie większa durnota, odmóżdżenie i podporządkowanie żydo-zachodowi niż w Słowacji i Czechach. Sam Krzysztof bredzi o “potomkach KGB”. Dlaczego nie powie o potomkach żydo-komuchów?.
Dalej… Aby nie być gołosłownym – czy w “polskim” knessejmie odczytano coś podobnego jak wezwanie wolnych obywateli Słowacji? https://opolczykpl.wordpress.com/2013/10/20/wezwanie-wolnych-obywateli-slowacji/
To po co strzępić język, że u nas większa świadomość?
I czy którykolwiek “polski” prezydęt postawił się usraelskiemu ambasadorowi jak Zeman?

Do ostrego spięcia doszło pomiędzy prezydentem Czech Zemanem a usraelskim ambasadorem w Czechach – Schapiro. USraelita, czujący się jak protektor, skrytykował  zamiar udziału prezydenta Zemana w paradzie zwycięstwa w Moskwie. Na co Zeman odparował, że ambasador Czech w USraelu nie poucza usraelskiego prezydęta gdzie ten ma jeździć. Zakończył wypowiedź stwierdzeniem, że drzwi do jego rezydencji dla usraelskiego ambasadora są zamknięte. http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1414570,Ostry-konflikt-prezydenta-Czech-z-ambasadorem-USA
Brawo Panie Prezydencie Zeman! Tak trzymać! Tak postępuje prezydent z nachalnymi usraelitami!
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/08/rekawka-2015/

I czy w Polsce były protesty przeciwko przejazdowi kolumny bandytów z NATO/USraela?
NATOwsko-jewrounijna wolność w Czechach – więzienie za rzucanie jajkami w usraelskie czołgi. A w Polsce dożywocie za ćpanie…
Ponadto władze Czesch i Słowacji są sceptyczne wobec sankcji przeciwko Rosji. A u nas?
Więc po co pisać o większej świadomości u nas?

PB: czy ma pan zarzut użycia propagandy przez Szuberta? – pisze pan o obustronnej propagandzie
nie mam interesu po żadnej ze stron manipulujących mózgami Polaków, toteż na moich blogach demaskuję propagandę czarną (kłamstwo) i szarą (pół-prawda) z którejkolwiek strony by nie pochodziła = dowodów pełno na obu blogach
u mnie żadne teksty jeszcze nie znikły, za wyjątkiem dywersji przez młodego pojeba Polaka, Lukasza Komizelich z Brzegu…
o ojcu chrabji szukaj wyszukiwarką lokalną na moim blogu
czeskiego nie znam, auto-tłumacz nie jest profesjonalny — potrafi przekręcić znaczenie o 180 st.
z opisu pana wnioskuję, że pepiki mają swoich Michalkiewiczów i Braunów

Krzysztof: Panie Piotrze dziękuję za linki. Mam świadomość, że pisanie o polityce nie może ograniczać się do jedne strony konfliktów. Dlatego, że obie strony używają propagandy. Więcej, jak Pan wie często, najczęściej, są skonfliktowane przez ośrodek jeden i ten sam… Szatana który posługuje się ludźmi, duchownymi również, najczęściej wojskiem.
Sytuacja w Polsce to sytuacja w “demoludach”. Tam też narzekają na takie same rządy. Rożnica, że w Polsce większa może świadomość nas i o nas.
Wiadomości o Osipie Szczynukowiczu znikają ze stron Internetowych, również Wirtualnej Polonii po czesku. Czy może Pan ma coś o dziadku Komorowskiego?
Podsyłam wieści z Czech i Słowacji.  http://cesko.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?18 ,
http://cesko.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?131325 tłumaczenia
to samo albo gorzej w Czechach, Słowacji włączyć tłumaczenie… pederaści lub potomkowie KGB, wywłaszczenia, morderstwa, eutanazja i obce nacje z próbuwek

Andrzej Szubert: Boże, chroń nas przed przyjaciółmi  Równie dobrze można prosić o to gniazdko kontaktowe lub popielniczkę. My sami mamy chronić się przed narzuconymi nam przez okupanta “przyjaciółmi”.

Patriotycznie nastawieni przedstawiciele polskich warstw przywódczych zostali fizycznie wyeliminowani przez obydwa totalitarne reżimy:  nazistowski i sowiecki.  
Co do patriotyzmu owych elit – mam duże wątpliwości. Większość z nich była prozachodnia, prosanacyjna (sanacja była antypolskim bandytyzmem), ślepo rusofobiczna. Co do owych  totalitaryzmów – należy pisać o żydo-nazistowskim i żydo-bolszewickim pod wodzą Gruzina.

Stalin z definicji nie ufał Polakom i posługiwał się polskimi Żydami komunistami oraz agentami-matrioszkami
Bzdura – żadnymi “matrioszkami” a żydo-bolszewikami i żydo-komunistami. Ponadto Stalin nie ufał nikomu. Nawet żydowskich szefów NKWD wykańczał (Jagoda, Jeżow).

zapanowania nad narodem, w stosunku do którego prowadził długofalową politykę podboju.
O jakim długofalowym podboju mowa? Stalin dzięki Armii Czerwonej przejął Polskę w ciągu kilku miesięcy a nie “podbijał ją długofalowo.

Wielu spośród współczesnych przywódców politycznych Polski wywodzi się właśnie z tych stalinowskich rodów
Z tych żydowskich rodów. Tyle, że pod koniec PRL odrzucili oni zbędną im w tym momencie ideologię realnego socjalizum i stali się piewacam żydo-kapitalizmu, prywatyzacji i “wolnego rynku”. Oraz zaczęli gorliwie służyć żydo-banksterom i Izraelowi.

reprezentujący środowiska byłych PRL-owskich wojskowych służb specjalnych.
Które po 1989 roku przeszły na gorliwą służbę żydowskich interesów.
https://www.youtube.com/watch?v=LMo1ZvXbzsM

Komorowski – kandydat postkomunistycznych służb WSI
Cuchnie mi to propagandą agenta Michalkiewicza. Koniecznie należy zaznaczać, że WSI od tzw. żydowskiej “transformacji” służyły interesom żydowskim. Tylko idiota może uważać, że bandyckie NATO przyjęło do swojego grona armię, której służby zdominowane były przez wrogie kremlowskie GRU.

https://www.youtube.com/watch?v=5Np-6vlvL7Y
Należy do jasnej cholery przestać bredzić o “stalinowskich dzieciach/wnukach”. To są żydowskie wtyki służące żydo-kapitalizmowi, żydo-banksterom i Izraelowi a nie “stalinowskie postkomuchy”.

odegrał Generał Wojciech Jaruzelski
On rozwalił żydo-watykańskiego konia trojańskiego Solidurność – i dobrze zrobił. Tyle, że w 1985 roku z Kremla powiały nowe wiatry. Gorbi – agent żydo-banksterów – doszedł do władzy i narzucił Jaruzelowi “odwilż”. Przypominam – w marcu 1985 Rockefeller i Kissinger odwiedzili Gorbiego na Kremlu i zaproponowali mu “liberalizację” w Polsce i dopuszczenie do sejmu 1/3 opozycji. I tyle miejsc”wytargowała” 3 lata później żydo-Solidarność w Magdalence. Jaruzelski nie miał wyboru. Miał przeciwko sobie Solidarność (ślepo prozachodnią, ślepo antyrosyjską i ślepo antysocjalistyczną), kk, Watykan, żydo-zachód, żydowską opozycję w PZPR i SB. Gdyby po 1985 roku postawił się Moskwie skończyłby jak Ceaușescu lub Honecker.
To Solidurność i kk, a zwłaszcza aktor JP nr 2 ponoszą główną winę za obecną sytuację Polski.
Santo subito JP nr 2 – pupilek CIA

Jaruzelski pokazał swoje prawdziwe oblicze, ogłaszając stan wojenny
I bardzo dobrze zrobił. Wtedy sam go przeklinałem, wylądowałem w obozie internowanych, jeszcze później żona wylądowała w areszcie i przed sądem (druk i kolportaż), ale dzisiaj oboje uważamy, że Jaruzelski postąpił słusznie wprowadzając stan wiojenny.

Cezary Rozwadowski w swoim artykule pt.  Smutna zabawa w klocki historyczne
Rozwadowski pisze stek ahistorycznych bredni.

Nie da się tego zrozumieć bez uwzględnienia informacji,  że interesy grupy amerykańsko-żydowskiej były kluczowe dla polskiej transformacji i generalnie to ich rozstrzygnięcia stoją za tym, czym Polska jest dzisiaj.
No i właśnie – po jaką cholerę pisać o “stalinowcach” rządzących Polską, co sugeruje ich związki z Rosją, skoro wszyscy oni gorliwie służą żydo-zachodowi?.

u szabrujących ją międzynarodówek
Nie “międzynarodówek” a żydostwa. Wspieranego m.in. przez kk, który w ramach tzw. komisji majątkowej także brał udział w szabrowaniu majątku narodowego.

podkreślaniu sowieckich zbrodni (jeszcze niedawno wyciszanych),
Bzdura – jakie  “niedawno”. One były nagłaśnianie już w czasach Solidurności. I nie zbrodnie sowieckie a żydo-bolszewickie i żydo-komunistyczne.

Skoro Moskwa nie czuje się na siłach podbić Ukrainy,
Brednie! Hasbarskie brednie! Moskwa gdyby chciała mogłaby podbić Ukrainę w ciągu kilku dni. Tylko – po co?

to tym bardziej nie zaatakuje Polski,
Po co miałaby to robić?

Kto miałby im dać jeść, przenocować, wskazać drogę, ostrzec przed polskim wojskiem?
Ja!!!

Prowadzenie wojny tego typu jak w Noworosji wymaga aktywnego współdziałania ludności cywilnej, czyli licznej mniejszości narodowej wspomagającej agresora.
Jakiego k__a “agresora”? Co za brednie!!! Rosja nie wprowadziła do Noworosji żadnych wojsk. Tam walczy ludowa armia Doniecka i Ługańska. A nie “agresor”. Jedynym agresorem jest tam banderowska wataha zbrodniarzy, podległa kijowskiej juncie.

Braun: Warszawskie rządy milcząco uznały żydowskie roszczenia wobec Polski
Przy “warszawskie żondy” należy wyraźnie zaznaczać, że “patryjotyczny” PiS także uznaje żydowskie roszczenia. Cała banda czworga i jej odpryski to żydowska agentura. No i po jaką cholerą cytować agenta wpływu Brauna, zaślepionego rusofoba?

Wkrótce Polacy, zdradzeni przez zachodnich sojuszników w we wrześniu 1939 roku oraz sprzedani przez Anglosasów Stalinowi w 1944 roku mogli się przekonać o słuszności tej opinii.
Zdradzeni zostaliśmy jeszcze przed wojną. Dla żydo-zachodu zawsze byliśmy niczym.
Abbeville’1939 a wojna obronna II RP – zdrada, czy realizm?
Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

żyjemy między Niemcami a Rosją i z tymi krajami przede wszystkim powinniśmy układać sobie poprawne stosunki.
Niemcy są jak Polska pod żydowską okupacją. Jedynie w oparciu o Rosję możemy uwolnić się na zawsze od żydowskiej zależności.

naszych elit politycznych
One nie są “nasze” – to agentura okupanta.

as (Pforzheim)
https://opolczykpl.wordpress.com/

…………………………….

“Boże, chroń nas przed przyjaciółmi”

Niedawno pisaliśmy o fatalnym wpływie ludzi o podwójnej lojalności,  którzy zdominowali polskie współczesne elity poityczne.  Nasz kraj ciągle musi znosić brzemię historycznej wymiany elit, jaka nastąpiła u nas w rezultacie wojny. Patriotycznie nastawieni przedstawiciele polskich warstw przywódczych zostali fizycznie wyeliminowani przez obydwa totalitarne reżimy:  nazistowski i sowiecki.
Stalin z definicji nie ufał Polakom i posługiwał się polskimi Żydami komunistami oraz agentami-matrioszkami w celu przejęcia przywództwa i zapanowania nad narodem, w stosunku do którego prowadził długofalową politykę podboju.   Wielu spośród współczesnych przywódców politycznych Polski wywodzi się właśnie z tych stalinowskich rodów. Jednym z nich jest były Prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski, ale również obecny Prezydent Bronisław Komorowski, reprezentujący środowiska byłych PRL-owskich wojskowych służb specjalnych.

Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego
http://niepoprawni.pl/blog/2218/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego
Komorowski – kandydat postkomunistycznych służb WSI

Komorowski – kandydat postkomunistycznych służb WSI


Żydowski Rząd Polski.

https://www.youtube.com/watch?v=5Np-6vlvL7Y

Prof. Wolniewicz o pachołkach Żydów którzy zdradzili Polskę

https://www.youtube.com/watch?v=21-i6P_oQ-c

Władysław Gomułka walczy z żydowskim antypolonizmem
https://www.youtube.com/watch?v=HIXJBBnzd0E

Szczególną rolę w utrzymaniu wpływów przedstawicieli elit politycznych, wywodzących się ze wspomnianych powyżej środowisk, odegrał Generał Wojciech Jaruzelski, uważany przez niektórych autorów za byłego agenta NKWD – sowiecką „matrioszkę.” ś
http://prawica.net/forum/38481

Jaruzelski pokazał swoje prawdziwe oblicze, ogłaszając stan wojenny oraz przygotowując grunt do rozmów w Magdalence. Cezary Rozwadowski w swoim artykule pt.  Smutna zabawa w klocki historyczne  przedstawił scenariusz, według którego gen. Jaruzelski przygotował rozmowy okrągłego stołu, wykorzystując stan wojenny do wyeliminowania z gry działaczy Solidarności Polaków-patriotów i podzielił się władzą ze starannie dobranymi, głównie według kryterium etnicznego, działaczami tzw. opozycji demokratycznej pochodzenia żydowskiego oraz Polakami, na których miał teczki świadczące o ich współpracy z komunistycznymi służbami specialnymi, nie licząc kilku polskich tzw. “użytecznych idiotów”, którzy jedynie uwiarygodnili calą akcję.
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1388&Itemid=56

Misja specjalna – Oszustwo Magdalenki i okrągłego stołu

Z powyższych wywodów można byłoby wyciągnać wiosek, że przedstawiciele tych elit reprezentują tzw. „razwiedkę,” czyli wpływy rosyjskie w Polsce.  Jak więc wytłumaczyć nieustanne ataki propagandowe naszych mediów na Rosję Putina oraz zaangażowanie przedstawicieli naszych elit, niezależnie od opcji politycznej, w bezwarunkowe poparcie dla Ukrainy,  ignorujących  równocześnie wpływy neonazistów-banderowców w tym kraju.
http://www.prawica.net/40997

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/865977,skrzypczak-ze-mnie-dupa-nie-polityk-odwoluje-wszystko-co-mowilem-o-ukrainie.html

Nie da się tego zrozumieć bez uwzględnienia informacji,  że interesy grupy amerykańsko-żydowskiej były kluczowe dla polskiej transformacji i generalnie to ich rozstrzygnięcia stoją za tym, czym Polska jest dzisiaj. To one decydowały o tym, jak z Polską i Polakami postępować i na czym opierać techniki manipulacyjne. Polacy byli w tamtych czasach â a mówię tu o szerzej pojętych elitach â całkowitymi idiotami, zupełnie niezdającymi sobie sprawy z mechanizmów politycznych, gospodarczych, nieświadomymi powszechnie używanych metod rozgrywania; słowem, Polska była bezbronna jak masło pod nożem, mentalnie upośledzona, co wręcz wywoływało gorączkę złota u szabrujących ją międzynarodówek.
http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Zapis-rabowania-Polski

Dzisiaj szuka się nowych sposobów oddziaływania , jak na przykład specyficznie ukierunkowane uczucia patriotyczne i narodowe. Na nich można oprzeć mobilizację społeczną na potrzeby interwencji na Ukrainie i związanych z nią “wyrzeczeń”; na podpompowywaniu i wzmacnianiu tradycyjnych polskich lęków przed Rosją, odwoływaniu się do starych klisz antysowieckich, podkreślaniu sowieckich zbrodni (jeszcze niedawno wyciszanych), budować można akceptację prowadzonej dziś nad Polską polityki amerykańskiej i żydowskiej wobec Rosji Putina.
Wielu ludzi dziwi, dlaczego na Ukrainie tak łatwo udało się złączyć żydostwo z banderyzmem, gdy przecież nacjonaliści ukraińscy mają na koncie masowe morderstwa Żydów w latach wojny? Otóż, ideologia banderowska została wskazana jako jedyne nośne pasmo do antyrosyjskiej mobilizacji części zaangażowanej młodzieży. Ukraiński banderyzm jest kontrolowany i finansowany przez Żydów, co nie powinno też dziwić, jeśli zdamy sobie sprawę, jak silne są związki Ukraińców z Izraelem, dokąd wyjechało 600 tys. osób, często o silnym ukraińskim lub mieszanym poczuciu tożsamości. To dzisiaj owocuje interesującą współpracą, wpływami i dostępem do informacji na terytorium republiki.
http://www.goniec.net/goniec/teksty/andrzej-kumor/jak-hartowa%C5%82a-si%C4%99-stal.html

Żydowska Rada Ukrainy
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11793&Itemid=56

Skoro Moskwa nie czuje się na siłach podbić Ukrainy, to tym bardziej nie zaatakuje Polski, będącej członkiem NATO i UE. Polska nie znajduje się w rosyjskiej przestrzeni geopolitycznej, sformułowanej w doktrynie Miedwiediewa: ani nie była w składzie ZSRR, ani nie ma tu rosyjskiej mniejszości. Nie da się prowadzić u nas żadnej wojny hybrydowej, gdyż żadni przywiezieni z Rosji „separatyści” nie są zdolni prowadzić działań partyzanckich przy zerowym wsparciu ludności cywilnej.

Kto miałby im dać jeść, przenocować, wskazać drogę, ostrzec przed polskim wojskiem? No kto? Mieszkańcy podrzeszowskich, lubelskich czy białostockich wsi? Prowadzenie wojny tego typu jak w Noworosji wymaga aktywnego współdziałania ludności cywilnej, czyli licznej mniejszości narodowej wspomagającej agresora.

Czemu służy więc to straszenie Polaków groźbą rosyjskiej agresji? Politycy i „niezależne” media raczej przygotowują nas na agresywne działania państw zachodnich przeciwko Rosji, tak aby przedstawić je jako uprawnioną samoobronę. To klasyczna sytuacja, gdy agresor przedstawia się jako ofiara, aby zmobilizować opinię publiczną po swojej stronie. Medialna wrzawa sugeruje, że ktoś szykuje się do zwarcia z Moskwą. I bardziej boję się Waszyngtonu i Berlina niż tejże Moskwy.

http://www.prawica.net/41006

Skoro Rosja, rzekomo nasz największy wróg, nie wysuwa pod adresem Polski żadnych roszczeń terytorialnych lub majątkowych, to co można powiedzieć o naszych największych „przyjaciołach i sprzymierzeńcach,â ś takich jak rząd USA i różne środowiska żydowskie,  które od lat prowadzą  antypolską kampanię zniesławiania Polski w mediach światowych oraz żądają astronomicznych  odszkodowań od Polski za mienie utracone w wyniku II wojny światowej?

http://www.biztok.pl/biznes/jerusalem-post-zamiescil-wezwanie-do-zwrotu-zydom-170-tys-nieruchomosci-w-polsce_a20842?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2

Braun: Warszawskie rządy milcząco uznały żydowskie roszczenia wobec Polski

Braun: Warszawskie rządy milcząco uznały żydowskie roszczenia wobec Polski (wideo)


W tej antypolskiej propagandzie stosuje się nawet tak ochydne, śliskie triki jak nazywanie nazistowskich obozów śmierci „polskim obozami koncentracyjnymi,” w czym wziął nawet udział obeny Prezydent Stanów Zjednoczonych Barak Obama.  Warto rownież przypomnieć, że aktualna kandydatka Demokratów na to stanowisko Hilary Clinton wsławiła się kiedyś wysłaniem listu do ówczesnego Premiera  Polski Jarosława Kaczyńskiego, w którym oskarżała wraz z innymi sygnatariuszami Polskę o zwłokę w wypłaceniu Żydom odszkodowań.

http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=artykuly&id=1532

http://niepoprawni.pl/blog/2218/stany-zjednoczone-ze-swiatowym-kongresem-zydow-w-bojkocie-polski-z-67-miliardami-dolarow-0

Powyższe fakty przywodzą na myśl stare, polskie przysłowie, które mówi:  „Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie dam radę.”

Na tym miejscu warto chyba przypomnieć poglądy przemilczanego polskiego przedwojennego politologa Jana Emila Skiwskiego, który już wówczas przestrzegał Polaków przed Anglosasami. Wkrótce Polacy, zdradzeni przez zachodnich sojuszników w we wrześniu 1939 roku oraz sprzedani przez Anglosasów Stalinowi w 1944 roku mogli się przekonać o słuszności tej opinii.

Autor pisze, że my Polacy zachowujemy się tak, jakbyśmy żyli między Ameryką a Anglią. Prawdą jest jednak i pozostanie nią na wieki, że żyjemy między Niemcami a Rosją i z tymi krajami przede wszystkim powinniśmy układać sobie poprawne stosunki.

http://www.prawica.net/40996

Niestety, ale zachowanie naszych elit politycznych, które tak mocno zaangażowały się w wygrażanie pięścią Rosji i bezmyślne poparcie dla Ukrainy, przywodzi na myśl inne polskie powiedzenie, że „Polak zarówno przed szkodą, jak i po szkodzie, jednakowo głupi.

Bob Kordecky (Chicago)
bkordecky8@gmail.com

Komorowski a UPA

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/