Ludzie bzdury piszą…

PB: Oburzony, bo w poprzek tego, co się nauczył o Jedwabnem? Czemu nie oburzony na duracką rusofobię, którą sam uprawia? Np. Retinger to żydomason – czemu przedstawiać go jako sowieckiego agenta?! Owszem żydlactwo manipulowało i wtedy polityką globalną poprzez  swoich w srulowym “kapitalizmie” i w drugim “obozie” — żydosowieckim. W polackiej kulturze “sowiecki” jest równoznaczne z “ruski”. Podobnie dziś rusofobiczne duraki, od Michalkiewiczów po Jaworskich, kojarzą agentów żydobanksterii, pachołków bilderbergskich itp. żydłacki chłam oraz szabas-gojów z “ruską razwiedką zimnego czekisty Putina”.

Lech Marek Jaworski: Pani Małgorzato! Jeśli mi Pani jeszcze raz przyśle kłamstwo o spaleniu 1600 Żydów przez Polaków w jednej małej stodole w Jedwabnem, to nie dopuszczę do mojej skrzyni pocztowej nic z Pani gazety.
Rozgłoszę to wszem i wobec. To wstyd popierać polakożerców w niby polskiej Gazecie. To tak jak polskojęzyczna GAZETA WYBIÓRCZA.
Jako tłumacz i członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich jestem oburzony fałszowaniem historii. Moje informacje pochodzą nie z lektury artykułów lecz bezpośrednich, osobistych rozmów z moją Matką, która była oficerem AK, przyjacielem mojej rodziny – profesorem historii Tomaszem Strzemboszem, profesorem Jerzym Robertem Nowakiem i angielskim pisarzem Dawidem Irvingiem.
J.T. Gross jest co najwyżej bajkopisarzem do straszenia niegrzecznych dzieci. Więcej o nim:
Jak Gross kapował na swych „przyjaciół”:
http://lustracja.net/index.php/przed-i-po-marcu-68/184-kapusie-na-swieczniku-1
http://www.fronda.pl/blogi/prawda-o-nobliscie/jan-tomasz-gross-gloryfikuje-stepana-bandere,41668.html
http://www.freerepublic.com/focus/news/665226/posts
Powstanie w getcie warszawskim miało około 200 bojowników wyposażonych w broń przez AK.Trwało krótko i w porównaniu z Powstaniem Warszawskim 1944 roku było co najwyżej potyczką, bez ważnych rezultatów. Za to Powstanie Warszawskie wstrzymało inwazję sowiecką na resztę świata, bo Amerykanie doszli już w zimie 1944/45 do Francji i Niemiec. Jego wybuch był rezultatem oszustwa Churchilla, Stalina i przysłanego z Anglii specjalnym samolotem, sowieckiego agenta Rettingera, którzy fałszywie zapewniali dowództwo AK, że Armia Czerwona pomoże walczącej Warszawie!
Akta tej sprawy są ciągle wstydliwie utajnione w Anglii.
Nie dziwię, się, że się zdrajcy boją prawdy.
Radzę poczytać również: http://www.amazon.com/Klamstw-Jedwabnem-Zydowskich-Sasiadach-Edition/product-reviews/8387689351
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?p=44802&sid=ba8924ec2318a53e7e1b75b21cd4d64a
oraz moje popularne tłumaczenie na angielski kilku chociaż 1OO Kłamstw Grossa:
http://www.geocities.ws/jedwabne/english/100_klamstw_grossa_1.htm
Czy jest cyfrowa wersja Pani słownika. Chętnie napiszę o nim recenzję.
…………………………………..

http://www.gazetagazeta.com/2015/04/ludzie-listy-pisza-5/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.