Pipa w laczkach

PB: Już n-ta osoba przysyła mi niewiarygodny tekst, twierdzący, że 15.5.2015 po wybiurach będzie stan wyjątkowy. Jest w nim rzekome udokumentowanie planu absurdalnego rzekomego wmieszania się suszp ABW w liczenie głosów — żeby uniemożliwić podrobienie przez Putina 🙂  i/lub braunowsko-rejtanowskie spektakle? Tymczasem komunikat prasowy nic nie mówi o liczeniu głosów przez ABW, tylko o nadzorze finalizacji felernego oprogramowania.

Zajawka twierdzi, też bez udokumentowania, że w Operacji Kraj 2015 ma być wprowadzony stan wyjątkowy z udziałem obcych mundurowych.

Motywem miałaby być obrona władzy przez łamagi polityczne — chrabjego i koparkę (niejasne, co ta ma do wybiurów prezydęckich, skoro jako szef żontu wchodzi lub wylatuje z wyborami parlamentarnymi). Ktoś skomentował trafnie:

Jan Kowalski said Kwiecień 10, 2015 at 6:04 PM

 

Prognozowany scenariusz został oparty o błędne założenie, że jak Komorowski nie wygra wyborów, to „rządzący pójdą siedzieć”. Otóż prezydent nie jest władny do tego doprowadzić. Ponadto istnieje (pseudo)opozycja, na którą można dokonać podmiany. Sondaże i scena polityczna tak są ustawione, że dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, gdy na miejsce Komorowskiego wskoczy Duda. […]

Oszołomstwo sięga zenitu, niewiarygodny tekst zamieściła katolicka GloriaTV. Jeśli zapowiedź się nie sprawdzi, zapewne powiedzą  histerycy: “A widzicie, dzięki naszemu upublicznieniu musieli zrezygnować!”

A jeśli się sprawdzi, to koniec  — uny nie liczą się już nawet z pozorami.

Uważam zajawkę za pipę w laczkach, sorka, lipę w paczkach. Bo chrabjego już same suszpy przedstawiają jako komoruskiego rusofila i żydolubca, żeby dać lepszą szansę ich lepszemu człowiekowi na nowe zadania przeciw polaczkom, A. Dudzie.

………………………………

http://gloria.tv/media/SxmCAgsTynf

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/