“Nocne Wilki” a suwerenność Polski

Andrzej Szubert: Pod “okupacją sowiecką” w przeciwieństwie do wcześniejszej niemieckiej odzyskaliśmy co nieco. W nazwie państwa była Polska a nie Generalna Gubernia. Urzędowym językiem był polski a nie niemiecki. Powróciła biało czerwona flaga. I orzeł – tyle że bez mycki. No i nie groziło wszystkim Polakom wywiezienie ich pod Ural jako rezerwuar niewolniczej siły roboczej rasy panów.

Stalin nie był marionetką żydo-banksterów. Oni ZSRR chcieli za wszelką cenę zniszczyć. Po to wypromowali Hitlera. Tyle że Adolf nie był idiotą i zanim ruszył na Stalina, zabezpieczył sobie tyły (podbój Francji, Beneluksu, Danii i Norwegii), aby nie dostać nożem w plecy, gdy Wehrmacht będzie się wykrwawiał pod Moskwą i na stepach pod Uralem i Kaukazem. To po ataku na Francję i próbie inwazji na Wyspy Rotszylda banksterzy zmienili pierwotne plany, uznając, że Hitler jest w tym momencie groźniejszy niż Stalin. I poszli na układ ze Stalinem, a rozwalenie ZSRR odłożyli na później.

Rajd Nocnych Wilków popieram z całego serca.

Popieram Rajd Zwycięstwa Nocnych Wilków ku upamiętnieniu zwycięstwa ZSRR (głównie dzięki ofiarności rosyjskich żołnierzy) nad III Rzeszą. Gdyby nie to zwycięstwo, nas mogłoby już nie być…
Rajd zwycięstwa i kolejna zadyma durnego polactfa (nie mylić z Polakami) wymierzona w Rosję…

Odpowiadając p. Walerianowi – z suwerennością ma to tyle wspólnego, że bez sojuszu z Rosją nie uda się Polsce na trwałe uwolnić spod żydowskiej niewoli. Bandycki zachód nigdy nie zaakceptuje suwerennej neutralnej Polski. I dlatego sojusz z Rosją jest konieczny.
Chory fałszywy szkodliwy antypolski „patriotyzm”…

No i dlatego powinniśmy z radością powitać Nocne Wilki.

Grzegorz Niedźwiecki: Jestem za, wczoraj byłem w Warszawie, na pałacu Stalina. Wprawdzie moja mama urodziła się w Brodach, ale dzięki ZSRR mamy Jelenią Górę i morze od Świnoujścia do Helu… oraz „polskie” nkwd gorsze jak za Stalina…

    …………………………….

From: Andrzej Dziąba
Date: April 21, 2015 8:45:52 AM PDT (CA)
To: ===
Subject: “Nocne Wilki” a suwerenność Polski

Witam!

Należy serdecznie przywitać motocyklowy rajd upamiętniający pokonanie hitlerowskich Niemiec. Co prawda utraciliśmy suwerenność państwową i znaleźliśmy się pod okupacją sowiecką, ale obecna sytuacja, w jakiej się znajdujemy potwierdza, że Stalin był tylko marionetką w rękach globalistów. Brak suwerennego Państwa Polskiego aktualnie to potwierdza.

Trzeba wspólnie z braćmi Słowianami odzyskiwać to, co do nas należało od zawsze, a tylko wskutek kłamstwa, oszustwa i zdrady utraciliśmy. Nie dajmy się sprowokować wrogom Polski i Polaków przeciwko Rosji i Rosjanom. Mamy wspólny interes, aby budować lepszy świat.

Czeka nas długa i mozolna praca nad odzyskiwaniem, a następnie budowaniem nowej państwowości. To zadanie jest trudniejsze od tego, co czekało II RP. Jesteśmy zdezorientowani, rozproszeni, rozbici i obserwowani przez zewnętrznych, a szczególnie wewnętrznych wrogów. Sami nie poradzimy sobie z Imperium Zła.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,130496,title,Polscy-motocyklisci-za-wpuszczeniem-Nocnych-Wilkow-Putina-do-Polski,wid,17448332,wiadomosc.html?ticaid=114afc&_ticrsn=5
http://trzcinska.neon24.pl/post/121265,rewolucja-narodowa-poprzedzona-bojkotem-wyborow
https://opolczykpl.wordpress.com

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/