Antypolonizm żydłacki na grzbiecie Białego Domu i sajan w Polin

PB: W kolejnej chucpie Przedsiębiorstwa Holokozd, chodzi nie tylko o pogrążenie Polski przed atakiem na nią, najprawdopodobniej finansowo-ekonomicznym (lichwiarski “dług” a la Cypr i Grecja, polskie lasy i ziemie po PGRach…), a być może w postaci wymuszenia udziału w ataku zbrojnym na Rosję:

Jews can’t wait for goy war: Ex-NATO Chief Calls for Holy Crusade Against Russia in the Name of “Democracy”

Najważniejszy pierwotny cel w dalszym ciągu obowiązuje sruli: zamącić o prawdziwym sprawstwie Holokaustu (ludobójstwo syjo-hitlerowców na ponad 20 grupach, z których Slowianie byli naliczniejsi) i Szoa (wymordowanie nadal nieznanej liczby milionów współplemieńców z planów żydobanksterii i syjonistów). Czytaj tutaj o obu ‘rewelacjach’ (no bo gdyby takie niebyły, to by więcej o tym pisano, mimo sraszaka pn. “antysemityzm”):

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Ziewogenny cel: uzasadniać istnienie zbrodniczego, nielegalnego państwa Izrael oraz przykrywać ludobójstwo na Bliskim Wsch. dla jego “obrony”.

No i niezawodny cel: odwrócić uwagę goji od żydłackich bieżących zbrodni (Ukraina, Jemen…) , przez ścierwomedialną mantrę nt. ich  “męczennictwa”.

Czy choć jedno merdium w Polin zapytało: A co Żydzi zrobili dla Polaków w jarzmie syjohitlerowsko-żydosowieckim? Polaków pod groźbą kary śmierci ratujących siebie i Żydów tropionych z planu żydobanksterii i syjonistów.

Co Żydzi zrobili dla Polaków w jatce żydokomuny Bermana?

Co zrobili w najnowszych holokaustach na narodzie polskim:

  • ludobójcze żydoscypionki (z Izraela dostaliśmy, organizatoirzy ogólnokrajowej akcji przeciw przymusowym scypionkom  na H1N1, zapytanie co robić przeciw żydofarmacji po uszkodzeniu dziecka osoby pytającej)
  • GMO
  • podwyższenie wieku emerytalnego
  • ogłupienie Polakow do udziału w wojnie z Rosjanami (Polscy najemnicy i regularni w NATO największą liczbowo obcą ofiarą żydo-wojny w Donbasie)
  • itd…

Jak w II wś., to Polacy uświadamiają Żydów. Ale już nie mają ochoty ani motywacji ich bronić… Ostrzegłem znajomą Żydówkę w Vancouver, by nie wystawiała dziecka na zagrożenia od Fukuszimy (przebywanie na deszczu i zabawa w kałużach, owoce morza, mleko, częste loty na drugi koniec Kanady do rodziny). Mówię jej też o żydoGMO i sruloscypionkach. Nie wiem, czy wierzy mi, “antysemicie”.

………………………………………………………..

Czy “sojusznik” z Jałty sprzedaje Polskę Żydom?

http://rebeliantka.neon24.pl/post/121613,czy-sojusznik-z-jalty-sprzedaje-polske-zydom

+++++++++++++++++++++++++++++++++

POLACY! Obudźcie się! USA jest ANTYPOLSKA!
“Gazeta Wyborcza”: Biały Dom zabronił przepraszać Polskę
Administracja prezydenta Baracka Obamy zakazała Jamesowi Comeyowi wystosowania przeprosin za określenie Polaków słowami “wspólnicy” w mordowaniu Żydów w czasie II wojny światowej. Co zaskakujące, sam szef FBI był skłonny uderzyć się w pierś i przyznać do niestosownych słów.
James Comey zamierzał przeprosić Polskę. Biały Dom mu na to nie pozwolił
Przypomnijmy, że 15 kwietnia w waszyngtońskim Muzeum Holocaustu Comey powiedział: “Zwykli ludzie, którzy kochali swoje rodziny, zanosili zupę choremu sąsiadowi i chodzili do kościoła, pomagali w mordowaniu Żydów na masową skalę. (…) Ci mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, Polski, Węgier i innych miejsc uważali, że nie robią nic złego”.
Polska ostro zareagowała na niesprawiedliwe słowa, a minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna zażądał przeprosin.
Jak twierdzą dziennikarze “Gazety Wyborczej” Bartosz T. Wieliński i Mariusz Zawadzki, Comey napisał takowe i zamierzał je ogłosić. W przeprosinach stwierdził m.in., że “źle się wyraził” i “w pełni zdaje sobie sprawę, że winowajcą [Holocaustu] nie jest Polska”.
Zmienił jednak zdanie i nie opublikuje tekstu. W jednym z wywiadów telewizyjnych przekonywał, że został źle zrozumiany i zaznaczył, że nie oskarżył Polski o odpowiedzialność za Holocaust. To wersja oficjalna.
Jednak według informacji “Gazety Wyborczej”, szef FBI otrzymał polecenie z Białego Domu, by nie publikować przeprosin. Ich tekst miał się nie spodobać administracji Obamy.
Dziennik sugeruje, że w ten sposób Biały Dom nie chce narażać się Żydom.
“Administracja Obamy uchodzi za nieprzyjazną względem Izraela i musi dmuchać na zimne, by nie sprawiać wrażenia, że jest wroga wobec Żydów w ogóle” – czytamy.
Opublikowanie przeprosin mogłoby zostać odebrane przez niechętne Polakom środowiska żydowskie w Ameryce jako rzekomy antysemityzm Obamy.
“To pokazuje, jak postrzega nas Ameryka. O partnerstwie nie ma tu mowy” – komentuje na łamach “Gazety Wyborczej” wysoki rangą polski dyplomata.
http://fakty.interia.pl/prasa/news-gazeta-wyborcza-bialy-dom-zabronil-przepraszac-polske,nId,1721597

+++++++++++++++++++++++++++++++++

Olśniło nawet niektórych tropicieli “antysemitów”.
Porównajcie:
31 grudnia napisałam tekst:
http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/czy-jestes-za-sprzedaza-polskich-lasow-w-zwiazku-z-roszczeniami-zydowskimi
Ma on do dzisiaj ponad 19500 odsłon i ponad 270 komentarzy.
Za ten tekst zostałam paskudnie zaatakowana przez blogera jazgdyni i jego kumpli:
http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/pilnowanie-zydka
Odpowiedziałam mu notką:
http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/plugawy-atak-na-europosla-kuzmiuka-i-red-nykiel
Dzisiaj jazgdyni “przejrzał” na oczy:
http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/o-takiego-wala
Tacy ludzie kiedyś ukradli nam “Solidarność”.
Uwaga na zmieniających poglądy jak rękawiczki i bez żenady uprawiających ataki personalne!
Teraz jazgdyni w nikczemny sposób atakuje trybeusa

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/