Ogarnia mnie złość gdy słyszę słowo „holokaust”…

26/04/2015

Ogarnia mnie złość gdy słyszę słowo „holokaust”…

Ogarnia mnie złość gdy słyszę słowo „holokaust”…

.

negare_holocaust

.

Jednym z największych osiągnięć żydowskiej propagandy jest to, że gdy gdziekolwiek mowa jest o II wojnie św. nieodłącznie mówi się o „zagładzie” Żydów. Żydowska i żydofilska propaganda przedstawia sprawę II wojny tak, jakoby „zagłada” Żydów była centralnym i kluczowym wydarzeniem tej wojny. A nawet wręcz, że Hitler po to wojnę wywołał i napadł na Polskę a później na ZSRR (w międzyczasie na Danię, Norwegię, Francję i inne kraje) aby wymordować europejskich Żydów. A to jest kosmiczna bzdura. Hitler wspierał żydowskie osadnictwo w Palestynie, a syjonistyczne obozy szkoleniowe istniały na terenie III Rzeszy legalnie do 1942 roku – i powiewały nad nimi flagi z „Gwiazdą Dawida”.
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html
Tymczasem eksterminację elity polskiej III Rzesza rozpoczęła już od września 1939 w ramach Intelligenzaktion.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion
Przy czym działania okupanta polegały nie tylko na mordowaniu polskich elit ale i na masowym wypędzaniu Polaków z miejsc ich odwiecznego zamieszkania.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysiedlenia_Polak%C3%B3w_podczas_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_dokonane_przez_Niemc%C3%B3w
Te działania okupanta były realizacją Generalnego Planu Wschodniego.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Generalny_Plan_Wschodni
Docelowo chciano wymordować 80-85 % Polaków. Reszta – już po pokonaniu ZSRR – miała zostać przesiedlona w okolice Uralu jako rezerwuar niewolniczej siły roboczej „rasy panów”. Pamiętać powinniśmy, że Słowianie, Cyganie czy Tatarzy Krymscy przez władze III Rzeszy zakwalifikowani zostali podobnie jak Żydzi jako „Untermenschen”. Hitlerowcy, a raczej żydo-hitlerowcy planowali wymordować ponad 50 mln Słowian „(w tym 80-85% Polaków, 50% Czechów i Morawian, 65% Ukraińców i 75% Białorusinów, a także bliżej nieokreśloną liczbę Rosjan i Tatarów Krymskich).”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Untermensch
.
W sprawie Żydów kłamie natomiast wiki – nie ma w żadnym dokumencie, nawet w opracowanym w styczniu 1942 programie „Ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” ani słowa o fizycznym wymordowaniu Żydów. Po prostu ani słowa. Już wcześniej zamykano ich w gettach. Hitler planował przymusowe wysiedlenie ich po „ostatecznym zwycięstwie” nad ZSRR do Azji. Gdy pod koniec 1941 roku front pod Moskwą, Leningradem i innych miejscach zatrzymał się i Blitzkrieg stał się wyniszczającą wojną pozycyjną Hitler zmienił plany. Zamiast wyekspediowania gromadzonych w gettach Żydów poza Europę postanowił wykorzystać ich masowo (choć nie wszystkich) do pracy przymusowej w obozach koncentracyjnych. Było to spowodowane koniecznością powoływania pod broń na front wschodni coraz większej ilości poborowych (uzupełniających narastające straty na froncie) oraz tworzeniem nowych oddziałów wojskowych mających przełamać front. Żydów postanowiowo w tej sytuacji wykorzystać do pracy na rzecz niemieckich koncernów w obozach koncentracyjnych. I to było właśnie „Ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej”. Tylko tyle i aż tyle.
.
W momencie wybuchu wojny ogromne represje spadły na Polaków mieszkających na terenach Rzeszy, zwłaszcza zaś na Związek Polaków w Niemczech.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_Polak%C3%B3w_w_Niemczech
Członków Związku mordowano lub zsyłano do obozów koncentracyjnych. Sam Związek został zdelegalizowany w lutym 1940 roku. W tym samym czasie obozy szkolenione dla syjonistów nadal były w III Rzeszy legalne!
.
Dlaczego o tym wspominam? Otóż wiele propagandowych szumowin żydowskich zarzuca Polakom bezczynność w obliczu prześladowań Żydów. Te szumowiny udają, że nie wiedzą, że Polacy sami byli wyjęci spod prawa, sami byli mordowani, wypędzani z ich ziem, więzieni, wywożeni od obozów koncentracyjnych lub na przymusowe roboty. Sami nie byli w stanie bronić siebie i swoich rodaków. To jak mogli „bronić” Żydów? Ponadto tylko na terenach okupowanej Polski III Rzesza wprowadziła karę śmierci za pomoc udzielaną Żydom. I rzeczywiście karano śmiercią całe polskie rodziny, łącznie z małymi dziećmi. Z tego wynika więc, że wielu Polaków, mimo że groziło to śmiercią, Żydom pomagało. A czy Żydzi – choćby ci z obozów syjonistycznych, ci z Wehrmachtu i innych formacji niemieckich…
.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bBqFikxit58?feature=player_embedded&w=640&h=360]
.
… oraz ci z wierchuszki III Rzeszy zrobili coś w obronie Polaków?“żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”
http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html.http://www.youtube.com/watch?v=bBqFikxit58
.
Jest to oczywiście pytanie retoryczne. Wiemy dobrze, że oni nie zrobili w obronie Polaków nic. A wręcz przeciwnie – wielu z nich brało udział w systematycznym mordowaniu Polaków. A my mamy teraz bić się w piersi dlatego, że rzekomo „Polacy nie pomagali Żydom”. Czy można wyobrazić sobie większe załganie i zakłamanie? I jeszcze gorszy antypolonizm? Ale to jeszcze nie wszystko. Otóż jeszcze bardziej załgane szumowiny propagandowe oskarżają Polaków o współwinę za „zagładę”. A zdrzają się nawet takie kanalie, które całą winę zwalają na Polaków:
.
„Canadian Jewish News”: Polacy wymordowali więcej Żydów niż hitlerowcy”
H. Stern: „Za II wojny światowej Polacy eksterminowali 3 miliony Żydów jako projektodawcy i wykonawcy Endlösung.”
I. Rubin: „Getta i niemieckie obozy pracy były jedyną enklawą, która dawała Żydom schronienie przed Polakami”.
.
Cytaty te pochodzą z książki Waldemara Łysiaka „Stulecie kłamców”, strona 123 i 124.
.
Tak fałszować i zakłamywać historię oraz przedstawiać Polaków jako „żydobójców” odpowiedzialnych za „holokaust” potrafią tylko wyjątkowo parszywe żydowskie szumowiny propagandowe.
.
Innym częstym żydowskim zarzutem jest mordowanie Żydów przez AK. W tym miejscu należy przyznać, że fakty takie miały rzeczywiście miejsce. Ale były to wyroki śmierci wydawane na szmalcowników i kolaborantów. A że takich wśród Żydów nie brakowało – więc byli likwidowani. Ale nie dlatego, że byli Żydami, a dlatego, że byli kolaborantami/szmalcownikami. AK wykonywała podobne wyroki za to samo także na Polakach. Choć przyznać należy, że procentowo (w stosunku do populacji Polaków i Żydów mieszkających na terenie okupowanej Polski) żydowskich szmalcowników/kolaborantów było znacznie więcej. Tak więc i w tej sprawie nie mamy się czego wstydzić.
.
Obwinianie Polaków o „współwinę” (czy wręcz o całkowitą „winę”) za „zagładę” Żydów ma nie tylko na celu wyłudzanie od Polski „odszkodowań” i „zwrotu żydowskich majątków”. Ma też na celu odwracanie uwagi od żydowskiej współwiny w Endlösungu (który wcale nie zakładał fizycznej likwidacji Żydów, a jedynie umieszczenie ich najpierw w gettach a następnie wykorzystanie ich do pracy przymusowej w obozach koncentracyjnych). Oraz odwracanie uwagi od żydowskich zbrodni na Polakach dokonywanych podczas wojny:
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/11/24/zbrodnie-zydowskich-partyzantow-na-polskiej-ludnosci-koniuchy-i-naliboki/
.
Tematyka żydowskiej kolaboracji z III Rzeszą jest jedną z najbardziej wstydliwie skrywanych kart żydowskiej historii.
https://ptto.wordpress.com/2013/06/21/zydzi-na-uslugach-hitlera-zydowscy-agenci-gestapo/
https://ptto.wordpress.com/2013/06/21/jak-zydzi-zdradzili-zydow-niewiniatka-z-judenratow/
.
Ciekawy artykuł o żydowskich kolaborantach ukazał się na stronie Klubu Inteligencji Polskiej pt. „Hucpa Wokół Holokaustu”.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/hucpa-wokol-holocaustu/
.
Tekst wymienia z imienia i nazwiska różnych żydowskich kolaborantów. Jest w nim nawet zdjęcie orderu jakimi gorliwych kolaborantów dekorowały władze III Rzeszy.
.

hucpa5-kopia
.
Na uwagę zasługuje zwłaszcza sześcioramienna gwiazda na tasiemce nad orderem. Są też tam zdjęcia żydowskich policjantów – kolaborantów
.
hucpa1-kopia1.
hucpa3-kopia.
hucpa4-kopia.
hucpa6-kopia.
Jest także zdjęcie Polaków powieszonych za pomoc Żydom
.
hu_Polacy-kopia
.
Niestety jednak i ten tekst kolportuje nieprawdę. Nie było „obozów zagłady” dla Żydów. Nie było masowego gazowania Żydów w obozach. Wszyscy oni byli wykorzystywani do przymusowych robót. Także kobiety i dzieci.
https://palestyna.wordpress.com/2010/01/27/holokaust-mity-fakty-falsz-propaganda-kto-tu-maci-druga-strona-opowiesci-o-super-zagladzie-zydow/
.
Nie ma, powtarzam, nie ma wiarygodnych i niepodważalnych dowodów na masowe gazowanie Żydów w obozach koncentracyjnych – łącznie z obozem w Auschwitz. I dlatego że nie ma, w wielu krajach żydo-zachodu za „kłamstwo oświęcimskie” można wylądować w więzieniu. W drastyczniejszych przypadkach można zostać pobitym lub zabitym:„To nie Francois Duprat, jeden z pierwszych francuskich rewizjonistów Holocaustu, podkładał bomby. To jemu podłożono ładunek wybuchowy pod samochód. W następstwie zginął on, a jego żona została poważnie ranna. To nie David Irving szalał z młotem w ręku po ulicach Londynu. To jemu politycznie poprawny drań wywrócił do góry nogami mieszkanie, a inny pobił w restauracji. To nie Ernst Zuendel – cokolwiek by o nim nie powiedzieć – zabawiał się w bombiarza. To jemu fachowo wysadzono w roku 1995 w powietrze dom w Toronto. To nie członkowie Institute for Historical Review z Kaliforni nawoływali do gwałtu. To im w roku 1984 zafundowano wybuch, ofiarą którego padł budynek Instytutu oraz magazyn ksiązek. To nie Robert Faurisson w towarzystwie psa pobił w parku bandę opryszków. To oni skatowali ciężkimi buciorami nobliwego profesora, deformując mu twarz. To nie Michel Cagnet, student Sorbony i rewizjonistyczny badacz-amator, zaczaił się na żydowskie komando z butelką kwasu solnego w kieszeni. To jemu spalono twarz. To nie rewizjoniści Holocaustu anulują uczonym uczciwie uzyskane tytuły doktorskie. To oni są ich pozbawiani. To nie oni wyrzucają niepokornych z wyższych uczelni i z gimnazjów. Sami są wyrzucani. To nie, to nie, to nie…”
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-trudno-by-kamc_19.html

Takie bandyckie postępowanie ma na celu zastraszenie ludzi zajmujących się sprawą zmitologizowanej „zagłady” Żydów i ich zakneblowanie. A przecież – gdyby istniały niepodważalne dowody na „obozy zagłady” i na masowe gazowanie Żydów wystarczyłoby te dowody przedstawić ośmieszając w ten sposób „kłamców oświęcimskich”. Rzecz w tym, że takich dowodów po prostu nie ma. I dlatego tych, którzy to mówią głośno dotykają niekiedy represje łącznie ze śmiercią. Dariusza Ratajczaka także zamordował szwadron śmierci Mossadu.
.
A tak na marginesie…
Narzucenie wielu krajom żydo-zachodu paragrafów za „negowanie holokaustu” pokazuje rzeczywisty zasięg żydowskich wpływów na żydo-zachodzie. Nie ma poza „holokaustem” ani jednego rzeczywistego czy domniemanego faktu historycznego, którego negowanie byłoby karalne i ścigane sądownie. Tylko za negowanie „holokaustu” (jego rozmiarów i metod), czyli za podważanie liczby 6 milionów i negowanie masowego gazowania Żydów idzie się do więzienia. W niektórych krajach jak w jewrounijnym baraku niemieckim oskarżonym i ich obrońcom utrudnia czy wręcz uniemożliwia się obronę w sądach. Nakłada się na nich podczas procesów w drastycznych przypadkach zakaz mówienia, zakaz przedstawiana dowodów i zakaz prawa do obrony.
.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=mPHWEJAYQJk?feature=player_embedded&w=640&h=360]
.
Nawet w „wolnej” i „neutralnej” Szwajcarii dzięki naciskom żydowskiego lobby na czołowych polityków wprowadzono w 1994 roku tzw. „Antirassismusgesetz”, pod którym zakamuflowano m.in. ściganie „kłamców oświęcimskich” i „rewizjonistów holokaustu”.
.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=q_qjTATjMJc?feature=player_embedded&w=640&h=360]
.
Jak wynika z nazwy owego „prawa” negowanie np. ilości żydowskich ofiar jest po prostu „rasizmem”!

Dlaczego tak represjonuje i prześladuje się „rewizjonistów holokaustu” i „kłamców oświęcimskich”? Przecież nawet, gdyby oni kłamali to i tak nie byłoby sensu ich prześladować, skoro wszystkim wątpiącym można byłoby udowodnić 6 milionów i komory gazowe. W dyskusjach historycznych spory są wiedzione w wielu spornych kwestiach. I nikogo nie wsadza sią do więzień za to, że ma inne zdanie. Tylko w tym jednym jedynym przypadku nie można go posiadać. Przy czym jakiekolwiek niezależne badania tej tematyki są tłamszone i blokowane. Choć i tak udało się na szczęście odrzucić królującą dziesięciolecia po wojnie propagandową wersję o 3 milionach żydowskich ofiar zagazowanych w samym tylko Auschwitz. Dzisiaj szacuje się ich liczbę na niespełna milion. Ale – powtarzam – szacuje się. Dowodów na to nie ma!
.
Jak było więc naprawdę z tym holokaustem? Trudno jest to do końca autorytatywnie stwierdzić, gdyż niezależne otwarte badanie tej problematyki jest po prostu niemożliwe. Ale wiele wskazuje na to, że np. w Auschwitz w stosunku do Żydów nie było selekcji na rampie – praca – komora gazowa. Kobiety od mężczyzn oddzielano we wszystkich obozach koncentracyjnych. W Auschwitz też. I kobiety, także Żydówki, a nawet dzieci były wykorzystywane do przymusowej pracy. Według żydowskiej propagandy natomiast w Auschwitz wszystkie dowożone tam z gett Żydówki i dzieci żydowskie były od razu po przybyciu gazowane. Ale przez głupotę Żydzi sami się zdemaskowali. Otóż w Izraelu w szpitalu na skutek „eksperymentów medycznych” zmarła była więźniarka Auschwitz:
.
„Jedną z osób, które zmarły w szpitalu w Rehowot, była 83-letnia polska Żydówka Berta Wiesel. Podczas wojny trafiła do Auschwitz.”
http://www.rp.pl/artykul/345573.html?print=tak
.
Ale skoro była ona w Auschwitz to jako kobieta lub dziecko z rampy musiała trafić prosto do komory gazowej. Bo tak żydowska propaganda głosiła – kobiety i dzieci żydowskie szły w Auschwitz z rampy prosto do gazu. A ona jednak przeżyła. Czyli selekcja na rampie nie była: praca – gaz, a praca (i baraki) dla mężczyzn – praca (i baraki) dla kobiet i dzieci. Także żydowskich.
.
Prawdziwa liczba żydowskich ofiar podczas wojny nie jest znana. Ale mitologiczna liczba 6 milionów jest zawyżona i wyssana zapalca. Propaganda żydowska eksploatowała tę liczbę już od 1869 roku.
.
eksploatacja 6 milionów
.
W rzeczywistości liczba żydowskich ofiar jest mniejsza – część niezależnych badaczy, w tym historycy, szacują ją na ok. 3 miliony (2,5-3,5 miliona). Przy czym do tej liczby wlicza się np. także ofiary „zwykłych” działań wojennych. Gdy np. Luftwaffe w 1939 roku bombardowała Warszawę od bomb ginęli także Żydzi. Ale nie dlatego, że byli Żydami, a dlatego, że mieszkali w bombardowanej polskiej stolicy. Ponadto podczas wojny jak przedstawiciele wszystkich innych nacji Żydzi (także poza gettami i obozami) umierali od chorób, ze starości, w wypadkach itp. A żydowska propaganda wszystkie te przypadki wlicza do ofiar „holokaustu”  – aby nazbierać 6 milionów.
.
II wojna światowa była barbarzyńską rzezią. Toczono ją w Europie, na Dalekim Wschodzie i w Afryce północnej. Do dzisiaj dokładnie nie wiadomo, ile pochłonęła ofiar. Bo kto by tam liczył tych wszystkich Chińczyków, Koreańczyków, Japończyków, Polaków, Rosjan, Słowian. Do dzisiaj naprawdę nie wiemy ilu ich zginęło. Szacunki ofiar tamej wojny są rozbieżne – 50 milionów, 70 milionów, a nawet 100 milionów. Nikt tego nie wie. A tymczasem żydowska propaganda natychmiast po wojnie ogłosiła, że Żydów zginęło 6 milionów. Ani jednego mniej , ani jednego więcej – równo 6 milionów. Bo tyle wg żydowskiego „proroctwa” potrzebne było, aby powstał Izrael. I rzeczywiście powstał. Wyłudzony mitologią „holokaustu” i „ofiarą 6 milionów”.
.
Tutaj jeszcze uwaga odnośnie strat polskich (z pominięciem „polskich” Żydów) w II wojnie św. pod okupacją żydo-hitlerowską . IPN szacuje je na blisko 3 miliony osób.
https://ptto.wordpress.com/2013/11/26/polska-1939-1945-straty-osobowe-i-ofiary-represji-pod-dwiema-okupacjami/
Niestety jest to liczba niepewna i najprawdopodobniej mocno zaniżona. Wiadome jest, że po wojnie wielu „polskich” Żydów przyjmowało nazwiska polskie udając Polaków. Robili to zgodnie z dyrektywą zbrodniarza żydowskiego Jakuba Bermana.
http://3obieg.pl/tajny-referat-jakuba-bermana-cz-i
Nie wiemy ilu ich faktycznie przeżyło wojnę. Setki tysięcy schroniły się w ZSRR. Po wojnie wrócili do Polski. W samej Polsce też wielu przeżyło i po wojnie zmieniało nazwiska. Sama Irena Sendlerowa uratowała ok. 2500 żydowskich dzieci.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Irena_Sendlerowa#II_wojna_.C5.9Bwiatowa
Jest więc niewykluczone, a nawet b. prawdopodobne, że np. 1 milion, czy 1,5 miliona „polskich” Żydów przeżyło, po wojnie zadeklarowali się w spisie powszechnym jako „Polacy”, przez co zaniżyli (o milion lub 1,5 miliona) polskie straty zawyżając równocześnie straty żydowskie. Prawdy o rzeczywistych polskich stratach nie dowiemy się już nigdy.
.
Martyrologiczny wątek żydowski II wojny – czyli spędzenie Żydów (nie wszystkich) do gett, a następnie wywożenie ich do obozów pracy przymusowej był tylko wątkiem pobocznym tej wojny. Nie był on ani najważniejszy, ani najbardziej bestialski. To jak potraktowała III Rzesza polską ludność, czy jeńców radzieckich umierających milionami z głodu w obozach pod gołym niebem było co najmniej równie, jeśli nie bardziej barbarzyńskie.
.
.
.
Russland, Gefangene russische Soldaten
.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Je%C5%84cy_sowieccy_w_niewoli_niemieckiej_%281941-1945%29
.
Przestańmy więc traktować wojnę jako wydarzenie historyczne, w którym na pierwszy plan wysuwa się „zagłada” Żydów.
A takie przypadki zdarzają się praktycznie ciągle. Nawet żydofilska „Reduta Dobrego Imienia” broniąc rzekomo dobrego imienia Polaków w petycji przeciwko parszywej propagandówce „Ida” napisała, że  Polska była pod okupacją niemiecką w latach 1939-1945 i że Niemieccy okupanci prowadzili politykę eksterminacji Żydów. O eksterminacji Polaków milionami „Reduta” nie wspomniała ani słowem. Tak jakby pod okupacją w Polsce tylko Żydzi byli przez okupanta „eksterminowani”. A Polacy już nie.
http://www.citizengo.org/pl/15781-w-sprawie-filmu-ida
.
I jeszcze było w petycji o „zdemoralizowanych okupacją Polakach prześladujących Żydów”, których karała AK. Ale o Żydach kolaborujących z Niemcami, czy o żydowskiej „partyzantce” mordującej Polaków „Reduta” nie wspomniała. Przy czym nie było żydowskiej organizacji wykonującej wyroki śmierci na „swoich” kolaborantach i szmalcownikach. O ileż lepiej wypadamy na tym tle my – Polacy. AK rzeczywiście likwidowała kolaborantów. Także polskich.
I to ma być obrona dobrego imienia Polaków przez żydofilską „Redutę”…
.
Wrogość Hitlera do Żydów była faktem, ale nie zamierzał ich wymordować. Chciał ich zmusić do opuszczenia Niemiec. Natomiast wrogość Żydów do Hitlera też jest faktem. Byli na niego wściekli, że chciał się pozbyć ich z Niemiec, na których od wieków pasożytowali. Choć przyznać należy, że nie wszyscy. Było wielu, którzy „odpadli” od judaizmu, od ideologii „narodu wybranego”, nie popadli w syjonizm i przestali żerować na Niemczech i Niemcach. Było nawet wielu takich, którzy gorliwie III Rzeszy służyło i tych Hitler nigdy nie represjonował. NSDAP była w dużym zakresie wspierana przez żydowski kapitał. Wojnę przeżyło w Niemczech co najmniej setki tysięcy Żydów. Co zadaje kłam propagandzie, jakoby Hitler wszystkich „niemieckich” Żydów wymordował. Widać to wyraźnie choćby po badaniach genetycznych, z których wynika, że 10 % współczesnych Niemców ma geny żydowskie.
http://www.dw.de/w-niemczech-niewielu-german%C3%B3w/a-2971289
.
Skąd się ich tylu wzięło? Przecież po wojnie nie było masowego osadnictwa żydowskiego w Niemczech. A zgodnie z propagandą żydowską Hitler wszystkich Żydów wymordował. To skąd jest ich obecnie tyle milionów w Niemczech? Coś tu nie pasuje z tą „zagładą”.
.
Oczywiście że „Ustawy Norymberskie” były chorym rasizmem. Tyle, że „podludźmi” byli też m.in i Słowianie. Co się zaś tyczy wrogości Hitlera do Żydów – ciekawi mnie, kiedy Żydzi uczciwie odpowiedzą samym siebie – dlaczego wszędzie, gdzie się pojawiają praktycznie wszyscy tak ich nie cierpią. Bo nie tylko Hitler był do nich wrogo nastawiony.• Tacyt (ok.55-120), najwybitniejszy historyk starożytnego Rzymu: „Między sobą są niezachwianie uczciwi i zawsze gotowi okazać współczucie, resztę ludzkości poczytują jednak za znienawidzonych wrogów”,

•  Marcin Luter (1483-1546), reformator religijny, inicjator reformacji, w wyniku której powstały nowe odmiany chrześcijaństwa: „Żydzi są nieznośnym ciężarem naszym. Narzekają na nas, że ich gnębimy i uciskamy, a tu nie ma wśród nas nikogo, co by na oścież nie otworzył drzwi domów swych, aby wyszli do miejsca, z którego do nas przybyli. Jeszcze byśmy ich podarunkami obsypali na drogę, by się tylko od nas wynieśli. Nie my uciskamy Żydów, jeno Żydzi nas w naszym własnym kraju uciskają, my w pocie czoła pracujemy, a oni spokojnie owoc naszej pracy kradną. Żydzi wymyślają nam od gojów, życzą nam w swych szkołach i modlitwach nieszczęścia i rabują nasze pieniądze i dobra lichwą. Nie wierz lisowi na zielonej łące, nie wierz Żydowi, gdy przysięga. Żyd jest przekonany, że jemu wolno przysięgi nie dotrzymać, tak uczy Talmud” (Marcin Luter, Żydzi i kłamstwo, 1543); „Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu„; „Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (…) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!” (Ibidem, s. 15-16, 28).

•  Jan Dantyszek (1485-1548), renesansowy poeta, sekretarz królewski, biskup: „Naród Żydów jest gruby, bez wszelkiej ludzkości. Pełen wszelkiej rozpusty, także i wściekłości. Trwa w nim upór niezmierny, naród to zdradliwy. Pusty pochlebiający, czołem nie wstydliwy. Wszędzie stroi zasadzki, jednak nierozumny, omylny i zwodzący, obmierzły i dumny„  (Jan Dantyszek, Błędy talmudowe, 1520 r.),

•  Giordano Bruno (1548-1600), filozof, humanista, oskarżany o herezje i spalony na stosie: „Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasą dla ogółu tak niebezpieczną, że zasłużyła na wytępienie zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych z podłych i najbrudniejszych z brudnych”,

•  Wolter (1694-1778), jeden z najwybitniejszych pisarzy oświecenia: „Mały narodek żydowski ośmiela się okazywać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich ludów, jest zawsze zabobonny, zawsze pożądliwy cudzych dóbr, czołobitny w nieszczęściu, a zuchwały w szczęściu”,

•  Immanuel Kant (1724-1804), uważany za jednego z największych filozofów: „[Żydzi są] narodem lichwiarzy … oszukującym ludzi wśród których znaleźli schronienie … Stworzyli slogan: „Niech kupujący ma się na baczności” – swą najważniejszą zasadą prowadzenia z nami interesów”, „Żyjący pomiędzy nimi Żydzi dzięki swemu lichwiarskiemu duchowi, od najdawniejszych czasów w nich tkwiącemu, stali się najsłynniejszymi oszustami i sobie tylko  samym tę świadomą famę oszustw zawdzięczają. Zdawało by się trudnym do pojęcia, iż może istnieć naród składający się z samych kupców, którzy wciskając się pomiędzy inne narody, nie myśli o pozyskiwaniu wśród nich czci obywatelskiej, ale jedynie jak dany naród nieżydowski obłupić, wyzyskać a nie stracić nic z pozyskanych praw obywatelskich”

•  Edward Gibbon (1737-1794), jeden z najwybitniejszych historyków angielskich był zdumiony fanatyczną nienawiścią, przejawianą przez Żydów w starożytnym świecie: „Od rządów Nerona do Antoninusa Piusa, Żydzi okazywali ogromne zniecierpliwienie rzymskimi rządami, które wciąż wybuchało w postaci najwścieklejszych rzezi i powstań. Jesteśmy wstrząśnięci w naszym człowieczeństwie szczegółowym wyliczaniem przerażających okrucieństw, jakie popełnili w miastach Egiptu, Cypru i Cyreny, które zamieszkiwali, żyjąc w fałszywej przyjaźni z niczego nie podejrzewającymi autochtonami”

•  Stanisław Staszic (1755-1826), działacz oświeceniowy: „Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza naszego kraju, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swych ojców, wśród pracowitego ludu utrzymać się nie może i tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę” („Przestroga dla Polski”, 1770 r.), „Żydzi byli zarazą wewnątrz, zarazą ciągle polityczne ciało słabiącą i niedzniącą. Chociażby nawet to ciało nie było podzielone, chociażby po podziale zjednoczone zostało, przecież z tą wewnętrzną skazą nigdy nie nabierze właściwych sobie sił, ani czerstwości, musi być zawsze tylko słabe, wynędzniałe i nikczemne” („O przyczynach szkodliwości Żydów”, 1816 r.)

• Johann Gottlieb Fichte (1762-1814), jeden z trzech wielkich filozofów niemieckiego klasycznego idealizmu:  „Prawie we wszystkich krajach europejskich rozszerza się potężne wrogie państwo, które wojuje stale z innymi państwami i uciska okrutnie obywateli. Państwem tym jest żydostwo”,

•  Napoleon Bonaparte (1769-1821), jeden z największych wodzów i reformatorów państwa i prawa: „Państwo nie może na to spokojnie patrzeć, gdy naród godny pogardy, niszczy dwa departamenty Francji. Musimy uważać Żydów nie tylko za odmienną sektę, lecz traktować ich wprost jako osobny naród. Byłoby to zanadto wielkim upokorzeniem dla ludu francuskiego, gdyby się miał dostać pod rządy najniższego ze wszystkich plemion. Żydzi są rozbójnikami naszych czasów, istnymi krukami. Może by nie było źle przenieść ich z prowincji pogranicznych i rozpędzić po całym kraju; można by im także wytrącić z rąk handel, w którym się lichwą zniesławiają” (z wystąpienia w Radzie Państwa, 6 kwietnia 1806 r.), „Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia”,

•  Michał Bakunin (1814-1876), rosyjski rewolucjonista, jeden z ojców anarchizmu: „Zauważ że wszyscy nasi wrogowie, wszyscy nasi prześladowcy są Żydami – Marks, Borkheim, Liebknecht, Jacoby, Weiss, Kuhn, Utin – należą wszyscy, z tradycji i instynktu, do tego ruchliwego i intryganckiego narodu wyzyskiwaczy i burżujów„,                                                                                        .

•  Karol Marks/Hirschel Marx – Żyd (1818-1883), twórca naukowego komunizmu: „Jaka jest świecka podstawa żydostwa? Praktyczna potrzeba, własna korzyść. Jaki jest świecki kult Żyda? Handel. Jaki jest jego świecki bóg? Pieniądz.[…] Pieniądz jest tym zazdrosnym bogiem Izraela, wobec którego żaden inny bóg ostać się nie może”. „Tak więc za plecami każdego tyrana odnajdujemy Żyda, jak za papieżem jezuitę. Naprawdę marzenia uciskających byłyby bez nadziei, a praktyczna możliwość wojny poza kwestią, gdyby nie było armii jezuitów duszących myśl i garstki Żydów rabujących kieszenie”; był zdecydowanym przeciwnikiem ruchu syjonistycznego i utworzenia państwa żydowskiego; powszechnie znany jest jego negatywny stosunek do pieniądza;

• Werner Sombart (1863-1941), niemiecki socjolog i ekonomista filosemicki: Żydzi byli „od najdawniejszych czasów osamotnioną, i dlatego oddzieloną i odseparowaną grupą. Wszystkie narody były wstrząśnięte ich nienawiścią do innych„, „Stany Zjednoczone za lat pięćdziesiąt lub sto […] Żydzi naturalnie będą zajmowali stanowisko ekonomicznie przodujące”,

•  August Hlond (1881-1948), kardynał, prymas Polski (proces beatyfikacyjny od 1992 r.):  “Faktem jest, że Żydzi walczą z Kościołem katolickim, tkwią w wolnomyślicielstwie, stanowią awangardę bezbożnictwa, ruchu bolszewickiego i akcji wywrotowej. Faktem jest, że wpływ żydowski na obyczajowość jest zgubny, a ich zakłady wydawnicze propagują pornografię. Prawdą jest, że Żydzi dopuszczają się oszustw, lichwy i prowadzą handel żywym towarem. Prawdą jest, że w szkołach wpływ młodzieży żydowskiej na katolicką jest na ogół pod względem religijnym i etycznym ujemny…” (w liście w sprawie żydowskiej “O katolickie zasady moralne”, który został wydany 29 lutego 1936 r.),

•  Henry Ford (1863-1947), Irlandczyk, przemysłowiec amerykański, założyciel w 1903 r.  spółki Ford Motor Company, ówcześnie najbogatszy człowiek świata: „Dokądkolwiek się udał szła za nim jak przekleństwo odraza innych narodów. Żyd nie był nigdy popularny jako rasa, nawet najzagorzalszy Żyd nie zaprzeczy temu, jakkolwiek chciałby to zjawisko tłumaczyć. […] Żydzi nie dbali nigdy o pozyskanie mas nieżydowskich […] posiadają oni wrodzone przeświadczenie, iż należą do wyższej rasy […] starali się zawsze pozyskać przyjaźń królów i możnych […] nawet w najcięższych dla Żydów czasach istniał typ „nadwornego Żyda”,

• Antoni Słonimski (1895-1976), Żyd, poeta, prezes Związku Literatów Polskich (1956-59): „Oprócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić” (Wiadomości Literackie nr 35 z 31 sierpnia 1924 r.)

• David Irving (ur. 1938), brytyjski pisarz i publicysta, wyraził się, że jeśli chodzi o przyczynę antysemityzmu, to Żydzi „Powinni zadać sobie sami pytanie: „Dlaczego są tak nienawidzeni przez 3000 lat, dlaczego w każdym kraju gdzie byli, miały miejsce pogromy za pogromami przeciwko nim?” (w wywiadzie udzielonym 20.12.2006 r.),

• Mel Gibson (ur. 1956), aktor i reżyser m.in. filmu Pasja (ang. The Passion of Jesus Christ): „Pierdoleni Żydzi… Żydzi są odpowiedzialni za wszystkie wojny na tym świecie!” (słowa pijanego Gibsona skierowane do oficera policyjnego Jamesa Mee który go aresztował za jazdę pod wpływem alkoholu).

Za:http://dylewski.com.pl/menu-boczne/iluzja-pieniadza/osobliwosc-zydowska-czesc-1/
.
Zamiast pomstować na „antysemitów” (idiotyczny termin zważywszy na fakt, że większość Żydów nie ma korzeni semickich) powinni Żydzi (mam na myśli przede wszystkim elity żydowskie) przestać pasożytować na nie-żydach, przestać traktować wszystko co nieżydowskie z pogardą, przestać okradać kraje, w których się osiedlili i na których pasożytują. Niech zaczną mówić prawdę o sobie, niech nie zakłamują historii, niech nie wywołują wojen i rewolucji. Co otwarcie przyznał np. biograf Rothschildów:„You have not begun to appreciate the real depth of our guilt. We are intruders. We are disturbers. We are subverters. We have taken your natural world, your ideals, your destiny, and played havoc with them. We have been at the bottom not merely of the latest great war but of nearly all your wars, not only of the Russian but of every other major revolution in your history. We have brought discord and confusion and frustration into your personal and public life. We are still doing it. No one can tell how long we shall go on doing it.”

(„Wy nawet nie zaczęliście oceniać głębi naszej winy.  Jesteśmy intruzami. Jesteśmy burzycielami. Jesteśmy wywrotowcami. Opanowaliśmy wasz naturalny świat, wasze ideały, wasze cele i spowodowaliśmy w tym spustoszenie. Byliśmy u źródła nie tylko Wielkiej Wojny (I W.S. przyp.WW) ale u źródła prawie wszystkich waszych wojen. Nie tylko rewolucji rosyjskiej ale prawie każdej z głównych rewolucji w waszej historii. Wnieśliśmy niezgodę,  zamieszanie i frustracje w wasze personalne i publiczne życie. W dalszym ciągu to czynimy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak jeszcze długo będziemy to czynić.” Tłumaczenie Wojciech Właziński).
https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/
.
Niech będą po prostu ludźmi. A wtedy „antysemityzm” umrze śmiercią naturalną.
.
Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o II wojnie.
.
– Dążyły do niej przede wszystkim elity żydowskie – żydo-banksterzy chcący rękami Hitlera rozwalić ZSRR i syjoniści – mający nadzieję na utworzenie po wojnie Izraela.
– W Europie kluczowym wątkiem wojny była napaść III Rzeszy na ZSRR. Agresje na Polskę, a później na Francję (i kilka innych krajów) były jedynie przygrywką do agresji na ZSRR.
– Agresje na Polskę a później na ZSRR były centralnym planem Hitlera – było to próba realizacji „Lebensraumu” dla „Herrenrasse” aż po Ural. Wiązało się to bezpośrednio z planami wymordowaniu ponad 50 milionów Słowian i przeznaczeniem na niewolników ich niedobitków.
– Hitler chciał Żydów zmusić do wyjazdu. Pózniej zaplanował wyrzucić ich z Europy. Na koniec, po załamaniu się Blitzkriegu przeznaczył ich do niewolniczej pracy w obozach koncentracyjnych. Ale i tak nie wszystkich. Represjom podlegała głównie biedota, sklepikarze, kupcy i jawni wyznawcy judaizmu.
– Elity żydowskie na zachodzie i w Palestynie wiedziały o wywożeniu ich pobratymców do obozów koncentracyjnych. Ale nie tylko nie ruszyły w tej sprawie palcem, ale wręcz nawet po prostu odmawiały jakiejkolwiek pomocy.
.
„Gruensbaum odpowiedział na to, że ponieważ: „Syjonizm jest ponad wszytkim”, on nie przeznaczy żadnych funduszy na wysiłki zmierzające do ratowania [Żydów z holocaustu — Andy]. Gruensbaum miał także powiedzieć, że: „Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszystcy Żydzi w Polsce.”
http://3obieg.pl/jedna-krowa-w-palestynie-jest-wazniejsza-niz-wszystcy-zydzi-w-polsce
.
„Churchill, Pius XII, Roosevelt i wpływowi amerykańscy Żydzi są współwinni Holocaustu. Usłyszeli od Jana Karskiego o zagładzie Żydów i nie zrobili nic – mówi Sławomir Grünberg, reżyser filmu „Karski i władcy ludzkości”
http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/488734,slawomir-gr-nberg-o-janie-karskim-antysemityzmie-i-zydach.html
.
Papieża niepotrzebnie żydostwo się czepia. On nie był w stanie ratować nawet milionów polskich katolików. Ja mam do niego pretensje o coś innego – mianowicie o to, że palcem nie ruszył, aby fanatycznych katolików chorwackich powstrzymać przez ludobójstwem dokonanym głównie na prawosławnych Serbach. Katami i oprawcami w tym ludobójstwie byli także „duchowni” chorwaccy – księża i zakonnicy. Papiestwo po wojnie ukrywało nawet głównego zbrodniarza chorwackiego – Ante Pavelića.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ante_Paveli%C4%87#Ucieczka_i_pomoc_Ko.C5.9Bcio.C5.82a

.
.
Elity żydowskie (żydo-banksterzy i syjoniści) odmówili pomocy w ratowaniu pobratymców w Europie z dwóch głównych powodów (pomijam aspekt ekonomiczny – pieniądze na łapówki dla hitlerowskich dygnitarzy): w ogromnej większości Żydzi wywożeni do obozów koncentracyjnych nie mieli zamiaru emigrować do Palestyny, bo nie chcieli być mięsem armatnim syjonistów w wojnach z Arabami. Ponadto chcąc wyeksploatować po wojnie w celu wyłudzenie utworzenia Izraela liczbę 6 milionów musiano przynajmniej część europejskich Żydów „poświęcić” – po to aby powołując się na 6 milionów zamordowanych Żydów otrzymać po wojnie Izrael. A to, że 6 milionów nie zamordowano, że nawet ich masowo nie gazowano nie miało znaczenia. Propaganda żydowska to wymyśliła i narzuciła jako „prawdę historyczną” światu. Ale gdyby nie wywożono Żydów w dużych ilościach do obozów koncentracyjnych skąd propaganda żydowska wytrzasnęłaby owe 6 milionów ofiar?
.
– Współwłaścicielami (posiadaczami akcji) wielu koncernów niemieckich zarabiających miliony na wojnie i na niewolniczej pracy więźniów obozów koncentracyjnych (także Żydów) byli żydowscy globaliści jak Rothschild czy Rockefeller. Oraz wielu „mniej ważnych” żydowskich kapitalistów. Na nieszczęściu ich pobratymców zarabiali fortuny.
.
– Jako ciekawostkę przypomnę fakt ukarania Prescotta Busha podczas wojny „wywłaszczeniem” go z jego udziałów w jednym z przedsiębiorstw bankowych, który nielegalnie kooperował z III Rzeszą.
.
„1942 wurden Bushs Geschäftsanteile an der Union Banking Corporation enteignet, einem Unternehmen, in dessen Management er tätig war und das gegen den Trading with the Enemy Act verstoßen hatte.”
http://de.wikipedia.org/wiki/Prescott_Bush#Enteignung_w.C3.A4hrend_des_Zweiten_Weltkrieges
.
Polskojęzyczna wiki nie wspomina o tym ani słowem.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prescott_Bush
.
– Jako kolejną ciekawostkę podam, że pewna żydowska organizacja o nazwie „Auschwitz” próbowała wysądzić od jego wnuka, bandyty Busha (tego od WTC i agresji na Afganistan i Irak) 400 milionów odszkodowania za zyski, jakie miał jego dziadek z udziałów w firmie zarabiającej na pracy więźniów obozów koncentracyjnych.
.
„Am 1. November 2004 versuchte die Internationale Projektgruppe Auschwitz mit Sammelklagen, seinen Enkel George W. Bush auf Schadensersatz in Höhe von 400 Millionen Dollar zu verklagen, weil Prescott Bush an einem Unternehmen beteiligt war, das Gewinn aus der Zwangsarbeit von KZ-Häftlingen zog.”
.
Niestety niemieckojęzyczna wiki nie podaje, jak się to dla Busha skończyło. Choć podejrzewam, że jego pozycja za ogromne zasługi dla żydo-banksterów była tak silna, że żydowskim roszczeniowym „płotkom” nic nie musiał „odpalić”.
.
– Nagłaśniany przez żydowską propagandę „holokaust” ani nie pochłonął 6 milionów ofiar, ani nie było masowego gazowania Żydów. A sam martyrologiczny „wątek” żydowski podczas II wojny był w sumie mało ważny, nieomal marginalny. Wyolbrzymiony został do wątku pierwszoplanowego i najważniejszego jedynie przez załganą żydowską propagandę.
.
– Natomiast pierwszplanową rolę w parciu do wojny miała żydowska lichwa:
https://piotrbein.net/2013/02/15/wszystkie-wojny-sa-banksterskie/
.
– Ważne jest to, że na tej wojnie zarobiła ona fortunę – także na nieszczęściu biedoty żydowskiej harującej w obozach koncentracyjnych.
.
– Także współudział żydowskich kolaborantów w gnębieniu pobratymców zasługuje na uwagę i rozpowszechnienie.
.
– No i udział ludności o żydowskim pochodzeniu w aparacie III Rzeszy – NSDAP, wojsku, policji a nawet SS także godny jest uwagi.
.
.

opolczyk

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/