Konferencja z Węgrzynem i Braunem „Kto i z kim chce rozpętać wojnę”

PB: jeśli dobrze zrozumiałem, Węgrzyn mówił 16.4.2015 o sierocińcach, które odwiedzał w Rosji, że opiekują się dziećmi po zsyłkach ojców na Syberię itp.
kompletna bzdura (chyba że trafił na sierociniec po zbuntowanych pipach)

Konferencja z Węgrzynem i Braunem „Kto i z kim chce rozpętać wojnę”

Andrzej Szubert: https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/27/hanba-i-ostateczny-upadek-zgnojonej-przez-okupanta-polski/

PB: Dziwna kombinacja: Węgrzyn pro-rosyjski bez uprzedzeń, szefem komitetu wybiurczego Brauna, facia “warunkowo nie-rusofobicznego”, że tak powiem. Braun by powywalał pomniki krasnoarmiejców, którzy oddali życie pędząc żydo-hitlerowców won. Dodać to na plakietkach pomników, oraz to, że sołdaty sami byli oszukani do służby żydosowietom …i jest niesfałszowana pamięć/dukument historyczny.

Braun jest manipulantem. Przedstawia Putina, narodowca rosyjskiego i jedynego chyba męża stanu w świecie, otwarcie szkodzącego żydobanksterii, jako przekleństwo ludzkości. Identycznie  robi to hasbara.

Wygląda mi to, że designerzy kampanii Brauna dali mu na szefa komitetu gościa, który mógłby w oczach publiki złagodzić to dziwactwo kandydziora na farsowe wybiury.

Pytanie od dziennikurwy z frondy odzwierciedla tę właśnie durną rusofobię, którą zaszczepili polactfu Narodowi Gawędziarze Michalkiewicz i Braun.

Robi się ciekawie…

……………………….

Konferencja pt. „Kto i z kim chce rozpętać wojnę” 16-04-2015

Opublikowany 18.04.2015
Konferencja prasowa Wiktora Węgrzyna – Komandora Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego – z udziałem Grzegorza Brauna
16 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godzinie 11.00 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie (sala B, pierwsze piętro) odbędzie się konferencja prasowa zwołana przez Wiktora Węgrzyna – Komandora Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego – z udziałem Grzegorza Brauna, niezależnego kandydata na urząd Prezydenta RP.
Konferencja pt. „Kto i z kim chce rozpętać wojnę” dotyczyć będzie kontrowersji, prowokacji i nagonki w związku z przejazdem rosyjskich motocyklistów ‚Nocnych Wilków’ przez Polskę.
UWAGA! Niebawem wybrane fragmenty w pełnej jakości HD

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/