Piotr Bein: Dlaczego Braun mi się coraz mniej podoba…

Nie, nie dlatego, że krążą sugestywne teksty o pochodzeniu i krypto- inklinacjach Grzegorza Brauna. Wysłuchałem jego wypowiedzi na spotkaniu zapowiedzianym przez www.radiochrystusakrola.pl jako międzynarodowa telekonferencja Polonii mieszkającej w Ameryce, Kanadzie, Niemczech, Brukseli 26.4.2015.

Nie wiem, ile straciłem z wypowiezi Brauna, bo włączyłem program na żywo ok. godz. 22:30 czasu polskiego. Nawet gdyby powiedział coś wystrzałowego przedtem, to nieskompensowałoby to odrażających dla mnie wypowiedzi w końcowym fragmencie konferencji.

Braun obiecuje wiele, jakby urząd prezydenta w Polin miał jakieś moce. Ale tylko mnie wybierzcie, powtarza bez konkretów co do tego, jak zaprowadziłby zmiany w żydłackiej sitwie w kraju i zewnętrznie. W polityce zagranicznej stawia niby na niezależną realpolitykę Polski. Uważnie przysłuchując się, widać jednak zmianę: żadną. Antyrosyjska polityka zamiast pod batutą sruli (jewrounia i NATO), to w wyimaginowanych sojuszkach podwórkowych — a to z (wasalem USraela i Izraela) Turcją, a to ze Sztokholmem, zależnie od tego która stolica pójdzie na korzystne dla Polski układy… Jakby tamte stolice nie były pod “zarządem żydowskim”, jak to czarująco czarują Braun i Michalkiewicz w gawędach o “kondominium niemiecko-rosyjskim”!

W uzbrojeniu suwerennej Polski Braun idzie nawet na rękę żydopanowaniu, chcąc dołączyć do globalnego światowego szaleństwa atomowego, zamiast je rozładowywać. Przemysł i broń atomową kontrolują globalnie srule od zarania ery atomowej (stąd np. kompletne tuszowanie skutków broni uranowej czy Fuku i Czarno przez ścierwomedia). No ale jak ma rozładowywać, skoro a priori opowiada się przeciw Rosji, a więc w zwartym szeregu z resztą żydoZachodu, grożąc Rosji palcem w bucie, obronnie — zapewnia Braun, a nie jak teraz W-szawka robi durnie ofensywnie.

Czemu nie precyzuje obrony przed “niemiecką” częścią swego pojęcia “kondominium”. Albo przed “katarską”, gdy dostawy jeszcze droższego gazu z Kataru uzależnią polską gospodarkę od żydoarabskiego kraju zamiast od słowiańskich braci, jakimi by nie byli. A byliby bardziej przyjaźni w łupieniu nas na gazie, gdybyśmy byli mniej rusofobiczni.

Im więej Braun precyzuje się, tym bardziej wychodzi już nie na gawędziarza, a na niebezpiecznego pojeba, zarażonego żydłacką rusofobią i anty-ruską histerią  Takich jest w bród we wszystkich językach, nie potrzebuje takiego Polska ani świat. Z tego typu prezydentem, ani się Polacy nie obejrzą, jak będą podskakiwać do żydłackich tonów:

Jak srule potrafią odurnić cały naród gojów: przypadek Ukradlliny

Nie przesadzam — dorosły, wykształcony i inteligentny Braun wierzy, że wojnę na Ukrainie toczy Rosja! Będzie nam na w-szawskim majdanie roznosił ciasteczka nafaszerowane narkotykami?

Zapamiętałem jeszcze parę innych dość bzdurnych odpowiedzi Brauna na kwestie rzucane od publiki;

Kultura. Ma być prywatna, bo inaczej to komuna. Zbieżność z prywaciorem JKM (Ozjasz Goldberg). W Kanadzie mamy taką właśnie kuldurę; na koncerty, do teatru, na operę nie stać mnie od lat, nawet gdy pracowałem jako inżynier z doktoratem! Bo państwo wycofało się z dopłacania ze wspólnej puli do biletów, by przekierować środki podatkowe na płacenie lichwy żydobanksterom. Teraz słyszę co najwyżej od zamożnych znajomych, jak było na takim a takim koncercie. Dla ludu jest radio CBC i telewizornia, gdzie mogą sobie to pokonsumować w przerwach między żydo-reklamami,  teległupawkami z modulacją podprogową i wywiadami ze srulami albo o srulowych sprawach.

Scypionki. Braun nie jest przeciw nim, bo to żydłacka bio-broń przeciw gojom, a dlatego, że o dzieciach mają decydować rodzice. Jeśli żydo-reklamy i programowanie neurolingwistyczne “przekona” rodziców do scypionek, to Braun też się zgodzi? Tu znów zbieżność z Ozjaszem, który będzie nam swym żołądkiem Super-Mana neutralizować żarcie GMO przed podaniem nam — jak zwierzę swemu małemu.

Międzymorze, Braun pomoże… 🙂 zniwelować trakt ziem pod unię w jewrounii, trakt sterylny od ruskich — Wielką Chazarię Ukradlińską, zjednoczoną z Judeopolonią. No bo jak inaczej konecznie uniknąć bizantyjskiego moskala? W swej retoryce Braun używa wstrętnego dla ucha prawosławnych, durnego merytorycznie określenia: “schizmatycy”… Nie, nie chodzi o katolików, którzy w schizmie odłączyli się od prastarej wiary (prawosławie), by w końcu się posoborować i zjudaizować na szowinistyczną tubę żydłactwa (vide np. kretyńska rusofobia). Braun mówi o prawosławnych hierarchach, którzy ponad łbami politykierów (w których Braun morfuje milowymi krokami) próbowali układać powaśnione narody Słowian przeciw wspólnemu srulozagrożeniu .

Ty panie Braun obwieszony krzyżykami, z Bogiem i modlitwą na ustach, możesz takie neurolingwistykie swoim ko-religionistom wciskać, mnie nie nabierzesz…

Słowem, Braun “wie spekulacyjnie” jak to określił zwolennik Narodowych Gawędziarzy, wykładowca czy cuś z KULu

MUS ZNAC Jak “ruska razwiedka” ustawiła cenę gazu dla Polin

wszystko o ruskich i ich razwiedce, o schizmatykach, Kremlu i Putinie, natomiast na trywialniejsze tematy srulo-ludobójstwa narodu, takie jak scypionki i GMO, Braun będzie polegać na expertach.

Więc co się ma zmienić pod Braunem, prezydentem RP? Tj. zakładając, że cudem jakimś nabierze mocy antysrulowych jakichś. Czy to z braku przekonania o tym, Braun modli się wraz z zebranymi o Króla Chrystusa nad Polską?  Królestwo Jego nie z tego padołu… powtarza batiuszka na każdym bogosłużeniu w mej serbskiej cerkwi.

…Na razie miejmy nadzieję, że słyszymy własne słowa Brauna. Zanim się obejrzy, podmienią mu komórkę na aparat do  podpowiadania słów niechcianych przez Brauna w jego przemowach porywających odurzone masy. I aparat do personalnej hipnozy bicia w bęben wojny z moskalem.  Wojny atomowej, sądząc z ewolucji Brauna.

Za doratcuf ws. GMO będzie miał mędrca Ozjasza i jakiegoś urobionego religioznego prosora półgłówka, pół-dupka (katolicki prof. Broda olał mnie i Podleckiego w 2009 ws. H1N1, bo sprawę zero rozumiał, albo grał w politykę zamiast ratować naród).

Ditto ws. scypionek itp. tylko zamiast bżydackich będą scyropolskie babżdyle.

Więcej uwag dodam, gdy przypomnę sobie, co jeszcze słyszałem i/albo dosłucham 1-szą część jego wypowiedzi.

Zobacz także:

Konferencja z Węgrzynem i Braunem „Kto i z kim chce rozpętać wojnę”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/