„Prezydent”. Rosyjska telewizja wyemituje film o Putinie

„Prezydent”. Rosyjska telewizja wyemituje film o Putinie
16:28 26.04.2015 (zaktualizowano 17:20 26.04.2015) http://sptnkne.ws/fUj

Dziś stacja telewizyjna „Rossija-1” wyemituje film „Prezydent”, który jest oparty na dwugodzinnym wywiadzie z Władimirem Putinem.
W filmie poświęconym 15-leciu prezydentury Władimir Putin opowiada o najbardziej dramatycznych momentach w historii Rosji za swoich rządów, wojnie w Czeczenii, śmierci załogi okrętu podwodnego „Kursk”, ataku terrorystycznym na Dubrowce, przyłączeniu Krymu, a także wypowiedział się na temat przyszłości Rosji.

„Prezydent” zostanie wyemitowany w niedzielę przez stację telewizyjną „Rossija-1”. Dokument opiera się na dwugodzinnym wywiadzie, którego prezydent udzielił dziennikarzowi Wszechrosyjskiej Państwowej Kompanii Telewizyjnej i Radiowej Władimirowi Sołowjowowi.

Putin w wywiadzie przyznał, że spotyka się z ludźmi nie po to, aby zdobyć alternatywne źródła informacji – i tak je posiada – a dlatego, że czuje się częścią narodu.

— Nie muszę tego szukać, mam to wszystko. Nawet nie wiem dlaczego. Trudno powiedzieć. Czuję się częścią, częścią naszego kraju, częścią narodu – powiedział Putin.

Do filmu weszły również wywiady z przedstawicielami elit politycznych i biznesowych, kronika dokumentalne i unikalne kadry osobistych operatorów głowy państwa rosyjskiego.

http://sptnkne.ws/fUj

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/