[koment PB] Pachołek sruloSpiegela: Trzeba było przepuścić Nocne Wilki przez polską granicę

PB: Nie mam ŻADNEJ wątpliwości, że chucpa z Nocznymi Wołkami to żydłacka prowokacja. Spiegel od iks lat jest w łapskach żydłackich, jak już większość merdiów na żydoZachodzie. Deutsche Welle, które zapodaje tę chucpę czytelnikowi w Polin,  to organ propagandowy do masowej psychomanipulacji przez żydo-suszpy Bundesnachrichtendienst (BND). Wyszło to m.in. w żydowojnach na Bałkanach (s. 283):

http://piotrbein.files.wordpress.com/2010/06/nato_text.pdf

Czyim organem jest MSZ w Polin, wyjaśniać nie trza. Ani tego, na czyjej smyczy jest żont Mierkielowej anielicy.

Korespondent moskiewski Spiegela, niejaki Bidder stosuje przekrętne zwroty propagandowe, i to bezczelnie takie!

Wilki wg niego to megalomani i pomyleńcy. Uczcić zwycięstwo nad syjo-hitleryzmem, przepłacone tysiącami poległych rodaków, oszukanych do wojny za srulobanksterskie interesa, to oszołomstwo? A antifa we W-szawie, a rościć sztajnabachowsko, to nie? A defilady i ostentacje wokół zbrodniarzy syjo-hitlerowskich i ich banderszczochów, wspierane przez Berlin, kundelka żydobanskterii, i przez jewrounię w ogóle?

Bidder uważa rajd Wilków za straszak, potrzebny Rosji propagandowo. W takim razie rajdy do Katynia i Katynia II mają sraszyć Rosjan dla propagandy w-szawskiej? Sraszyć czym — że Polacy nie zapomnieli o zbrodni żydoNKWDowskiej ani o  najprawdopodbniej srulowej zbrodni 10 IV? Rosjanie, liczbowo największa ofiara żydłackiego ludobójstwa, się nie przesraszyli, są polskim rajdom życzliwi, dokładają swe kwiaty…

Bidder pisze, że liderowi Wilków pomaga to stylizować się w telewizji na ofiarę, odciętą od Europy. A co, nie padł ofiarą zżydłaconej jewropy? A co, Rosja po Ural nie jest w Europie — geo-debilu Bidder? Pisze on dalej, że rosyjska propaganda groteskowo przyozdabia potraktowanie Wilków nikczemną insynuacją, iż to postępowanie ma swe źródła w rzekomo głęboko zakorzenionej sympatii Zachodu do nazizmu. Koment zbyteczny dla Polaków. Kiedy srule chcą, gromadzą gojów wokół potępienia syjo-nazimu (holokozd, holkozd, holkozd, przekłamany “współudział” Polaków w nim etc.). A innym razem, też przeciw gojowskiej racji stanu, szczują Słowian jednych na drugich, ogłupiają ws. wytworzonego przez nich samych nazizmu, by demonizować Moskwę– wszystko w ramach podchodów pod znienawidzoną przez sruli Rosję Putinowską.

Dla mnie takie brednie nie są już ciekawe, chciałbym tylko wiedzieć, ilu gojów w to uwierzy.

…………………………………..

“Spiegel”: Trzeba było przepuścić “Nocne Wilki” przez polską granicę

http://www.dw.de/spiegel-trzeba-by%C5%82o-przepu%C5%9Bci%C4%87-nocne-wilki-przez-polsk%C4%85-granic%C4%99/a-18416926

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/