Kukiz śpiewa “Slava Ukrainie”

Socjolog: Duda nie wygra, bo mocherówki z radia maryja i konfidenci oraz zażydzony elektorat to za mało. W tym chorym systemie wygra Komorowski, bo interes w tym mają ustawieni, oraz pro unijni. I to jest ta tragedia. W tym chorym kraju wykluczeni społecznie nie idą na wybory (na złość babci odmrażają sobie uszy), a wszelkie kanapy jak to kanapy, rozmnożone i słabe. Z tych kanap połowa to żydzi (JKM), połowa faryzeusze (Braun), połowa pseudo narodowcy i patrioci. Na margines szkoda głosu. Tylko Paweł Kukiz jest zwykłym człowiekiem. I do szabli i do szklanki. Dzisiaj mały, ale urośnie. Może się nie skurwi. Wejdzie do parlamentu. Ja nic z tego nie mam, bo naród śpi. Ja uważam, że żaden zbrodniarz nie powinien dwa razy darmo kasę brać. Kwaśniewski, Komorowski… Niestety mamy ustrój totalitarny. Nikt się tak dobrze nie orientuje w polityce jak ja.

Bojkot wyborów to woda na młyn żniwiarzy. Nie ma praktycznie formalnej możliwości unieważnienia wyborów, czymkolwiek one nie są. Sami się wybiorą. Tylko pospolite ruszenie lub oddolne budowanie solidarności. Pomału, ale do przodu. Kropla drąży skałę…

„jeśli tak, to nie będzie niezależny. Duda to Kaczyński i Macierewicz oraz agent Tomek, nic nie mówiąc o zaprzedanym klerze. PiS (AWS) już mieliśmy, PO (UW) też itd. od 26 lat. Żeby to zmienić, to trzeba zrobić rewolucję (nie koniecznie z kałachami). Wybór Dudy (choć mało prawdopodobny) nic nie da, poza ukaraniem nieroba Komorowskiego. Wygra Komor, a PiS odbije sobie porażkę w wyborach parlamentarnych. I to jest smutne.
Niech będzie trzeci, ale silny…”

„Oglądałem wczoraj Kukiza u Wojewódzkiego. Ma niezmienny pogląd, aby układ pookrągłostołowy zburzyć od fundamentów. Dziesięć lat temu, jakby przewidział, że powinno się wszystkich baronów partyjnych (i przestępców w togach – przyp. wł.) wsadzić do helikoptera w jedną stronę. To jest kraj układów partyjnych i totalnej niesprawiedliwości. Niby przeciwne poglądy, a po głosowaniach razem wódkę piją. Przechodzą marionetki z jednej flanki na drugą. Z czerwonej do niebieskiej, z niebieskiej do czarnej. Sprzedali wszystko co możliwe (prawie) i eksterminują naród. Trzeba to zburzyć od podszewki. Ustrój, prawo, moralność. Wszyscy, którzy od Magdalenki nie trudnią się pracą tylko rozbiorem Polski, powinni mieć dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych. To nie Kukiz rządził. To nie Kukiz zniszczył naród i kraj. To łajdaki polityczne i bezpieka. I nie obchodzi mnie co zrobi Kukiz. Trzeba rewolucji, pospolitego ruszenia i pozamiatania. Jak następny będzie kopią Wałęsy (Bolka) to również na aut. Nie wolna dawać dwa razy glejtu oszustom i nierobom. Kwaśniewskim, Komorowskim itd. Bo będziecie płakać nad rozlanym mlekiem…

Mnie leży bardziej Mościcki i Dmowski niż Piłsudski, ale to inny temat. Matematyka daje tylko Kukizowi sens i szanse obalenia układu z grona antysystemowców. Do niego powinni się przyłączyć i problem byłby rozwiązany….”

„Nikt nie ma gwarancji, że nie będzie drugiego Wałęsy czy trzeciego Leppera, ale to jest ryzyko. Niespróbowanie wymiany, daje pewność zła, które mamy od wieków. Podejrzenia to nie dowody. Ja nie akceptuję stalinizmu i totalitaryzmu. Źli, zazdrośni lub fałszywi ludzie zawsze znajdą wady. Szkoda tylko, że nie u tych, od których baty obrywają. Trzeba wymieniać, aż do skutku, a nie przyklejać języka do zamrożonej rynny…”

……………………………………….

From: “E.Zinkiewicz”
Date: April 29, 2015 6:54:29 AM PDT (CA)
Subject: Kandydat na prezydenta RP, Paweł Kukiz śpiewa “Slava Ukrainie”, a pośród jego widowni flagi powiewają – ukraińska, gruzińska, polska, banderowska…

Paweł Kukiz Śpiewa Na Majdanie Nowa Pieśń Dla Wolnej Ukrainy!

Opublikowany 02.03.2014

Smalec77 2 miesiące temu
To jakiś obłęd!!! Puszczam filmik i co widzę??? Paweł Kukiz śpiewa “Slava Ukrainie”, a pośród jego widowni flagi powiewają – ukraińska, gruzińska, polska, banderowska… Ja pierdolę! Trochę szacunku dla Ofiar Wołyńskich się chyba należy, co???

Paweł Kukiz na Majdanie

Opublikowany 02.03.2014
· Kategoria
Wiadomości i polityka
· Licencja
Standardowa licencja YouTube
Forged73 2 miesiące temu
teraz to banderowskie ścierwo, Kukizuk, ma czelność startować w wyborach na Prezydenta Polski. I pewnie wygra… SKoro zadżumione żydowską zarazą polactwo od 25 lat głosuje na zdrajców i żydów we wszelkich wyborach, a taki banderowiec jak Siemoniak, czy Sycz (pomiot ludobójcy, który nawoływał do mordowania Polaków na Wołyniu) są ministrami, to mnie nie zdziwi, jeśli ta UPAdlińska kurwa zostanie preziem, a za ministra kultury weźmie sobie kolejne ścierwo UPAdlińskie, np. takiego Maleńczuka…. Kurwa… KUrwa… KURWA!!!
Pokaż mniej
=======================================================================================
TV WSI 24 & Żyd K Wojewódzki poparcie dla Kukiza (popieranego przez wszystkie media w Polsce …. własności obywateli RFN)

Paweł Kukiz u Kuby Wojewódzkiego 28 04 2015 (w TV WSI 24)
https://www.youtube.com/watch?v=YYyAdtBcQqg#t=11
Opublikowany 28.04.2015
Kuba Wojewódzki popiera kandydaturę Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich 2015.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/