[dyskusja] Wojna katolicko-katolacka o Brauna

Andrzej Szubert: Po zacietrzewieniu JB widać zwycięstwo żydowskiej prowokacji wykorzystującej żydo-katolicyzm do rozbijania Polaków na zwaśnione grupy. Okupant od dawna do tego właśnie wykorzystuje żydo-katolicyzm. I do zaganiania katolactfa na barykady “obrony wiary”. Polska ginie, a katolactfo walczy o obcą i żydogenną “wiarę”.
Palikot, agent żydo-banksterów celowo zaciąga katolactfo na barykady “obrony wiary”.
Pomijam już fakt, że to fanatyzm katolików dobił Rzeczypospolitą. Bo “obrona wiary” była dla nich ważniejsza niż racja stanu Rzeczypospolitej. Braun powinien troszczyć się o Polskę a nie o nadjordańską dżumę przykuwającą Polskę łańcuchem do Watykanu. Promowanie katolicyzmu to działalność antypolska.
O innych bredniach Brauna (kondominium rosyjsko-niemieckie) nawet nie wspominam. Braun to wtyka mająca zapędzać Polaków do nienawiści wobec Rosji i do obrony żydo-katolicyzmu. Niczym nie różni sią od rebe Rydzyka i Kalksteina.

PB: Józek, klasyczny antysemito, “zreformowany” szlabanem na wjazd do Kanady LOL
Nie wiem, co pachołek żydomasonerii, Palikot, zarzuca Braunowi i czy to nie spektakl, tak jak lansowanie Brauna w gównym ścieku

Maskirowka: Braun ‘masakruje’ dziennikarkę TVP


Zestawienie z Palikotem jest tak podłe jak twe pomówienia, żem żyd. Nawet gdyby Braun był Pigmejem z kultu zulu, nie akceptuję tego kandydata za:
– durną rusofobię = wg Brauna reżim moskiewski to kontynuacja żydopanowania bolszewicko-komunistycznego (prezydent Polski musi rozmawiać z prezydentem Putinem dla Polskiej Racji Stanu, a nie dołączać do żydłackiej nagonki na Rosję Putinowską)
– naiwność geostrategiczną (wg Brauna, Rosja a nie żydłactwo toczy wojnę na Ukrainie, a Turcja i Szwecja nie podlegają “zarządowi żydowskiemu”)
– lansowanie koncepcji Międzymorza — zakamuflowanej idei mittelojropa dla sruli
– bezmyślność w potrzebie broni atomowej u sił zbrojnych Polski… srule w Lobby Atomowym nie zgodziliby się na to
– żenującą niewiedzę na ludobójcze dla Polaków tematy jak scypionki
– neoliberalne, szkodliwe społecznie poglądy na kwestie jak kultura
– Nocne Wilki — wpuściłby jedynie ze wzgl. humanitarnych (odwiedziny grobów rodaków) a nie jako rajd czczący pokonanie syjo-nazimu przez Armię Czerwoną (też srulowego sługę, ale o tym polegli sołdaci nie mieli pojęcia)…

Mierzi mnie wertować jego wypowiedzi — np. nazywa Rosjan “moskale”, a patriarchów Cerkwi Rosyjskiej “schizmatycy”, podczas gdy katolicyzm odłączył się od prawosławia a nie na odwrót. Żongluje Katyniem i Smoleńskiem, jakby wiedział na 100%, że sprawcą byli Rosjanie a nie żydłactwo.
Taki prezydent dla Polaków to katastrofa. Jego religia (raczej religionizm) nałożona na powyższe, skłania mnie do wniosku, że Braun manipuluje hasłami i symbolami, by wzmacniać rusofobię Polaków, zalecając się do nich gawędami o sprawach patriotycznych, od dawna znanych, których rozwiązania mu srule nie pozwolą, bo prezydęt Polin ma gówno a nie władzę, a KneSSejm pozostanie betonem popisdzielców do Bani (Brith). Taki prezio byłby mile widziany przez srulowo-żydłacko-żydowską agenturę w Polin i poza… Tylko sojusze z przeciwnikami żydobanksterii (Rosja, Iran, Chiny, BRICS, Am. Płd.) ma szanse zrobić coś dla Polskiej Racji Stanu, a Braun falstartem zmarnował szanse z najważniejszym – Rosją.
Popierasz bezmyślnie Brauna bo ci łaskocze emocje religijne,  a mnie zarzucasz żydzizm?! Jesteś duchowym żydem = nie rozpoznajesz srulo-zagrożenia… Kto tu kogo ma nauczać o NWO? Braun i zwolennicy nawet rozpoznać problemu jeszcze nie zdołali; mówią o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym, a jest to srulo-żydłackie kondominium pod żydowskim zarządem. Dostawy gazu z Rosji zastąpi gaz od krypto-srulowego “islamskiego” Kataru, gaz droższy kiedy ceny wzrosną, bo rozumiem kontrakt ich nie zafiksował. Braunopodobni dowalili Rosji; zarobi żydłak katarski, straci znów Polak.

Jesteście niebezpieczni dla samych siebie, bo to wy będziecie dalej borykać się z tymże zarządem w tymże kondominium, z tą tylko zmianą, że prezio będzie pozdrawiał was szczęść Boże (co na to Polacy nie-katolicy?). Jak widać, religionizm prezia Brauna zaogni podziały wśród Polaków, nie poluzuje stosunków z Rosją, jedyną dotąd nadzieją przeciw żydobanksterii.
pozdravP
PS Odłóż te swe chore sugestie o pochodzeniu– dorżniesz się nie tylko duchowo ale i fizycznie

Józef Bizoń: No to ja tu czegoś nie rozumiem w tym wywodzie p. Ambrożego. “Spolszczony” p. Bein wyzywający katolików (i Polaków od polactfa) i używającego języka spod budki z piwem to może być – jako guru i wszech wyrocznia..
Ale już dajmy na to “spolszczony” Grzegorz Braun to już broń Boże być nie może, bo zaczyna od staropolskiego szczęść Boże i nie ubliża katolikom (ani Polakom), a wręcz promuje katolicyzm.
Wielce spójny chór  kopiących w G. Brauna się zebrał – począwszy od Palikota na POLIN Piotr Bein z Vancouver
skończywszy.
Wam w istocie nie chodzi o G. Brauna. Chodzi wam o to jakim prawem ktoś może promować katolicyzm w sferze politycznej i polskiej państwowości. Każdego kto pójdzie ta drogą będziecie obłudnicy ze wszech sił niszczyć ku chwale NWO i ku chwale sruli jak to określa POLIN P. Bein..

PB: słowa, nieodzowne do precyzji języka, zwalczającego zaprogramowany neurolingwistycznie przekaz, zdefiniowałem tu:
Słowniczek
z Bogiem

Krzysztof z Radia Chrystusa Króla: Panie Piotrze, bardzo Pan łamy i niszczy piękny język polski
trudno się pana czyta i jeszcze bardziej trudniej pana rozumieć o co panu chodzi.
Albo będzie Pan pisał do mnie po polsku, to znaczy normalnie albo proszę nie pisać do mnie, bo ja i tak i tak nie mogę zrozumieć, ja takich słów nie znam które pan używa.
Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie

Ambroży: Zdystansowanie się od kandydatury GB jest już oczywistością  nie podlegającą żadnych wątpliwości skoro Hanna Kral go poparła nakłaniając w wysłanym mailu do poparcia go jako kandydata na prezydenta nr 1. Kto nie wie kto to jest HK niech kliknie w poszukiwarce jej imię i nazwisko. Poza tym GB w jednej z wypowiedzi nieopatrznie przyznał się, ze jego nazwisko pochodzi od przodka, który w XVIII w. “spolszczył” się jako dziś zwany frankista. Pomijając już, że jego stryjem jest dobrze znany Juliusz B. z b. określonego środowiska i swych z nadania mu funkcji. Przypuszczam, że GB został do tej roli przygotowany poprzez procedurę kontroli umysłów. Potwierdza to swoim gładkim na “oczekiwania” wypowiedzi i zachowanie i przez to, tym wielu zwiódł. Przy tym propagandę o sobie ma totalną, niemal doskonałą. O takich mówi też Ewangelia – spójrz do tekstu Mt7,13-20 lub do 2Tm3,1-5. Jest on Chazarem i o takich pozorach mówi, przestrzega nas Apokalipsa, patrz na: “List do Kościoła” Ap3,9
Sursum Corda

PB: Szanowny Wierny Durnocie Ale Kochający Polskę
Przysłałeśœ osobiœście do mnie, więc odpowiem też ad hominem.
“Wieśœci” zapodane poniżej przeze mnie są sprawdzone tak daleko, jak mogę sprawdzić własne wnioski z własnych analiz wystąpień Brauna i propagandy wokół tego. A ty masz jakiœ wytwór własnego intelektu, czy tylko klepiesz jak owca, co “wszyscy” mówią?
Dupsko mam raczej szczupłe 🙂 a do rzeczonej kiliki nie należę i nigdy nie należałem, czego nie jestem pewien o tobie, skoro bronisz oczywistego agenta wpływu, robiącego dobrze nie Polakom a żydłactwu… Braun nie zadraœśnie “żydowskiego zarządu powierniczego” (na œświecie, zrobił to skutecznie jedynie Putin w Rosji), ale napędzi polactfo i katolactfo na jeszcze większą antyrosyjską histerię już w “kondominium niemiecko-katarskim”… Dla głąba wyjaśœniam:
– “niemiecki” = krypto-reżim żydobanksterii, od wieków
– “katarski” = krypto-islamski reżim żydłacki, który przejmuje zaopatrywanie Polin w gaz, najprawdopodobniej po cenach wyższych niż gazpromowe, bo nie zafiksowane przeciw nadchodzącym koniunkturalnym zwyżkom

– 80% gospodarki œświata kontroluje banda 150 korporacji (większośœć w łapskach sruli), wszystkie pod kontrolą żydobanksterii: http://piotrbein.net/2012/02/12/147-transnationals-run-the-world-economy/

Braun pociągnął więc masy polactfa i katolactfa słowną manipulacją, która przekłada się na: “kondominium żydłacko-srulowe pod żydowskim zarządem powierniczym”

A symbole religiozno-scyropolskie nadużywane przez Brauna, czy sprawy pochodzenia dyskutuj se pan z ko-religionistami — Józek Bizoń jest w tym temacie dyżurnym katolakiem.
Ja stwierdziłem już, że Królestwo Chrystusa nie z tego padołu i żadne urzędy ani statuły tego nie zmienią, co najwyżej pokażą œświatu, jakimi oszołomami są Polacy pod wpływem żydo-manipulacji.

Króluj nam Chryste… w sercach, a nie w zmanipulowanej srulo-polityce
z Bogiem
pb

From: Kocham Polskę
Date: April 29, 2015 6:30:41 AM PDT (CA)
To: Piotr Bein
Cc: radio <[email protected]>
Subject: Odp: wojna katolicko-katolacka o Brauna

W momencie gdy Grzegorz Braun jest już na 3 miejscu i bardzo niedaleko od “dudy” i gdy Jego akcje rosnš, pisanie przeciw i nie sprawdzonych wieœci, jest destrukcjš esbecko-zydowskš, chronišcš swoje tłuste dupska!
From: Piotr Bein
Date: April 29, 2015 5:35:27 AM PDT (CA)
To: [email protected]
Cc: Pl all
Subject: wojna katolicko-katolacka o Brauna

Szanowny panie Krzysztofie z Radia Chrystusa Króla

Słusznie oburza się pan na epitety chazarskie, gdy nie ma twardego dowodu na pochodzenie. Szansa jest 55%, że Polak ma takie pochodzenie (haplogrupa R1a1).
Zastępy katolików od lat bzdurnie poniżają mnie jako rzekomego “żyda”. Czy pan wstawił się w mej obronie? Tylko “poganin” Andrzej Szubert się wstawiał publicznie narażając się na jeszcze większe szykany i prześladowania ze strony polskich katolików.
A nawet gdyby ktoś miał takie czy inne pochodzenie, to oceniamy człowieka po pochodeniu czy po owocach? Z owocami nienajlepiej u Brauna:

  • Piotr Bein: Dlaczego Braun mi się coraz mniej podoba… https://piotrbein.net/2015/04/27/piotr-bein-dlaczego-braun-mi-sie-coraz-mniej-podoba/
  • 🙂 Wreszcie dowód na razwiedkę!!! Agenci wpływu Michalkiewicz i Braun kontra agenci GRU/KGB, gen. Bein i gen. Szubert https://piotrbein.net/2015/04/28/wreszcie-dowod-na-razwiedke-agenci-wplywu-michalkiewicz-i-braun-kontra-agenci-grukgb-gen-bein-i-gen-szubert/
  • Konferencja z Węgrzynem i Braunem „Kto i z kim chce rozpętać wojnę” https://piotrbein.net/2015/04/27/konferencja-z-wegrzynem-i-braunem-kto-i-z-kim-chce-rozpetac-wojne/

Niech więc pan spuści nieco z tej przedwybiurczej agit-propagandy dla agenta wpływu Grzegorza Brauna (pozostaje wyjaśnić, czy świadomy on tego czy nie).

z Bogiem — Piotr Bein, Grypa666.wordpress.com i PiotrBein.wordpress.com

………………………………………………….
From: Andrzej Dziąba
Date: April 29, 2015 2:50:31 AM PDT (CA)
To: “[email protected]” <[email protected]>, Otylia Zigman,  Andrzej Szubert, Piotr Bein
Subject: Re: ZAPROSZENIE – Grzegorz Braun w Krakowie – środa, 29 kwietnia

Spadaj chłopcze! Przeprosić powinien nie tylko Grzegorz Braun za niewierność wobec Ojczyzny i zdradę Państwa. Posługiwanie się wartościami i symbolami katolickimi to przejaw hipokryzji charakterystycznej dla faryzeuszy.

W dniu 29 kwietnia 2015 11:45 użytkownik <[email protected]> napisał:
Widzę, że wybrał Pan pierwszą możliwość.
Woli Pan pokutować za to oskarżenie po śmierci.
A ja Panu mówię, lepiej teraz przeprosić i teraz pokutować.

Temat został wyczerpany, nie będzie więcej nawoływania
do nawrócenia i przeprosin.

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie
Krzysztof

From: Andrzej Dziąba
Sent: Wednesday, April 29, 2015 11:30 AM
To: [email protected]
Subject: Re: ZAPROSZENIE – Grzegorz Braun w Krakowie – środa, 29 kwietnia

O nic go nie oskarżyłem i nie muszę niczego udowadniać. Stwierdzenia faktów nie są oskarżeniami. Myli Pan pojęcia.

W dniu 29 kwietnia 2015 11:19 użytkownik <[email protected]> napisał:
Nie nie, Pan oskarżył Pana Grzegorza Brauna, to niech Pan to udowodni.
Ma Pan dwa wyjścia, jedno udowodnić i brnąć w zaparte
albo może Pan przeprosić i wynagrodzić to fałszywe oskarżenie.

Krzysztof

From: Andrzej Dziąba
Sent: Wednesday, April 29, 2015 8:10 AM
To: [email protected]
Subject: Re: ZAPROSZENIE – Grzegorz Braun w Krakowie – środa, 29 kwietnia

Tekstów jest dużo w internecie. Na pewno Pan coś sobie znajdzie. f

W dniu 28 kwietnia 2015 22:05 użytkownik <[email protected]> napisał:
To proszę się pochwalić tymi informacjami, może i my się przekonamy.
Dla wyjaśnienia,
Chazar to ktoś z narodu chazarskiego, który przyjął religię żydowską.
Idąc tą drogą, to co Pan pisze to błędna droga, w żaden sposób
Grzegorz Braun nie jest Chazarem ani jego przodkowie.
Powtarzam, fałszywe oskarżenia trzeba będzie odpokutować.

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie
Krzysztof

From: Andrzej Dziąba
Sent: Tuesday, April 28, 2015 7:20 PM
To: [email protected]
Subject: Re: ZAPROSZENIE – Grzegorz Braun w Krakowie – środa, 29 kwietnia

Niech Pan nie żartuje. Ja polegam na wiarygodnych źródłach informacji.

Grzegorz Braun to nie polski kandydat.

Pozdrawiam.

W dniu 28 kwietnia 2015 19:16 użytkownik <[email protected]> napisał:
Dla Pana wiadomości, fałszywe oskarżenia trzeba będzie odpokutować.
Druga wiadomość, dzisiaj Grzegorz Braun wygrał przed Sądem
za oskarżenia kierowane przez GW.

A tak poza tym, na koga mamy głosować jak nie na Grzegorza Brauna
dzisiaj sprawy już poszły za daleko, żeby prezydent był “mięczakiem”.

Krzysztof

From: Andrzej Dziąba
Sent: Tuesday, April 28, 2015 6:58 PM
To: [email protected]
Subject: Re: ZAPROSZENIE – Grzegorz Braun w Krakowie – środa, 29 kwietnia

Witam!

Krypto Chazar Grzegorz Braun udający katolika i “NOWA POLSKA”? Proszę nie żartować. Jestem gorliwym katolikiem i nie życzę sobie używania wartości i symboli katolickich w perfidnej grze politycznej. Proszę wybaczyć twardy język i nie prowadzić agitacji politycznej w ten sposób.

Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.

W dniu 28 kwietnia 2015 17:54 użytkownik <[email protected]> napisał:
Nowa Polska będzie jak Braun wygra wybory.
Jeśli chce Pan aby wykasować pana adres, to proszę to wyrazić
w sposób godny Polaka.

Krzysztof

From: Andrzej Dziąba
Sent: Tuesday, April 28, 2015 4:49 PM
To: [email protected]
Subject: Re: ZAPROSZENIE – Grzegorz Braun w Krakowie – środa, 29 kwietnia

VON stąd po raz drugi!

W dniu 28 kwietnia 2015 16:28 użytkownik <[email protected]> napisał:

[plakat na spotkanie z Braunem w Krakowie 29.4.2015]
Serdecznie pozdrawiam
Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie
Krzysztof z Łodzi, www.radiochrystusakrola.pl

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/