[dyskusja] Grzegorz Braun: III Wojna Światowa zmierza wielkimi krokami w naszą stronę

PB: warto zastanowić się, dlaczego tak jest… Polacy nie są debilami z urodzenia, ani masochistami
należałoby zidentyfikować przyczyny i pracować nad zaradzeniem problemowi
inaczej nigdy się nie wyrwieny z ogłupienia i niewoli
moje luźne uwagi:
– Polacy są wychowani warunkowaniem na autorytety
– wychowanie odbiera inicjatywę i zdolność samodzielnego myślenia
– genetyka: Słowianie “myślą” emocjami zamiast głową
– presja społeczna na konformizm do większościowej opinii
– lekceważący stosunek jeśli nie pogarda dla odmiennych opinii, choćby były lepiej poinformowane
– negatywna rola ścierwomediów, KK i in. instytucji w ww.

nareszcie zaczynamy przyglądać się najważniejszej przyczynie zła w Polin — sobie samym
od dawna piszę, że najwiekszym winowajcą istniejącego opłakanego stanu Umęczonej są nasi rodzimi szabas-goje i miliony użytecznych
otwieram wpis z dyskusją na temat:

DYSKUSJA Czemu zgnilizna i brak świadomości wśród Polaków

Jerzy Truchlewski: Panie Andrzeju!  Dokładnie Pan wypunktował rzucane z rękawa i nie poparte faktami brednie p. Brauna. To samo dotyczy innych kandydatów. Ludzie jednak nie zastanawiają się nawet nad treścią bredni a jedynie podłapują hasełka, które nijak się mają do rzeczywistości. Dlatego mamy w Polsce tak jak mamy. ZGNILIZNA I CAŁKOWITY BRAK ŚWIADOMOŚCI.

Andrzej Szubert: Wytrzymałem do 32 minuty i wyłączyłem. Wymieszane pa pałam – po ok. 50 % prawdy i bzdur, kłamstw i propagandy. Tak mieszać kłamstwa i propagandę z prawdą potrafią i nagminnie praktykują agenci wpływu. Poprzez dużą domieszkę prawdy kłamstwa są uwiarygadniane i brane za dobrą monetę.
Chwilowo nie mam czasu aby wszystkie brednie Brauna demaskować. Podam kilka konkretów.

Braun beknął, że obecna III Rzydopospolito to “post-PRL”. W rzeczywistości III Rzydopospolita to anty-PRL! Wtedy huty i stocznie budowano, obecnie je zniszczono. Wtedy poziom życia podnosił się – obecnie obniża się. Wtedy nie było milionów bezrobotnych – dzisiaj są. Wtedy państwo walczyło z bezdomnością – obecnie nie. Wtedy szpitale nie bankrutowały. Obecnie tak. Wtedy państwo utrudniało emigrację (o co było wściekle krytykowane). Obecnie nieomal wymuszą ją biedą i bezrobociem. Wtedy nie było prywatnych żydowskich banków i koncernów – teraz są.
To po co agent Braun pierd… o post-PRL  w III Rzydopospolitej?

Braun oburza się, że w żydowskim muzeum w USraelu nie mówi się o Niemcach a o “nazistach”. Ale on sam ani razu nie powiedzieł o żydo-bolszewikach pod rządami Gruzina a tylko o “sowietach”. Co w Polsce kojarzone jest z Rosjanami.
Ponadto niech Braun dopowie, że w wierchuszcze hitlerowskiej obok niemieckich byli żydowscy dygnitarze i zbrodniarze.
Braun bredzi nazywając żydo-bolszewizm komunizmem. Terror żydo-bolszewicki z komunizmem nie miał nic wspólnego.
Braun ignoruje fakt, że tzw. “narodowy socjalizm” był pseudosocjalistyczny. Hitler nie upaństwowił koncernów będących często w żydowskich łapach. Banków też nie upaństwowił. To co to za socjalizm z dominującym kapitalizmem w gospodarce?
Braun to zaślepiony “antykomuch”, antysocjalista, który nie widzi czym jest i do czego prowadzi żydo-kapitalizm:
http://xportal.pl/?p=20517

Armia Czerwona po wojnie nie prowadziła obozów koncentracyjnych. To była robota żydowskiej NKWD. Niech kurwa Braun nie pluje na Czerwonoarmistów, bo bez nich nas by już nie było (on pewnie tak).
Braun wspomniał o żydowskim kombrygu i defiladzie w Brześciu. Czemu nie powiedział, że Stalin wymordował wielu rosyjskich dowódców, a dziesiątki tysięcy trzymał w łagrach. Dopiero jak Wehrmacht pod Moskwę doszedł, Żydy “sowieckie” ze strachu Rosjan (na żądanie Żydów usraelskich) wypuścili na wolność i oddali im dowodzenie wojskiem (mówi o tym Siwak). https://www.youtube.com/watch?v=oHn_Maujaqw

Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim nadzorem to braunowa propagandowa bzdura.

🙂 Wreszcie dowód na razwiedkę!!! Agenci wpływu Michalkiewicz i Braun kontra agenci GRU/KGB, gen. Bein i gen. Szubert


Okupant nie ma zamiaru wydać Polski na tacy “Moskalom”. Okupant szczuje nas do wojny z Rosją. A wmawianie nam win i “antysemityzmu” ma nas jedynie zmusić do ustępstw na rzecz żydowskich roszczeń.

Natomiast to, jak traktują Polskę “sojusznicy” z żydo-zachodu (zwłaszcza światowy bandyta i terrorysta nr 1 – USrael) jest najważniejszym agrumentem na to, że powinniśmy ten zafajdany zgnojony i podbity przez żydowstwo żydo-zachód olać i oprzeć się o Rosję. https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/26/chory-falszywy-szkodliwy-antypolski-patriotyzm/

Rosja nie będzie z nas robiła odpowiedzialnych za “holokaus”. A wiedząc jak w Rosji wycina się żydowskie wpływy możemy mieć nadzieję, że w sojuszu z Rosją także i u nas podobne mechanizmy mogą zostać uruchomione.

Drugiej połowy wypowiedzi agenta kurwy plującej na Czerwonoarmistów Brauna nie mam zamiaru słuchać. Bo rzygać mi się chce jak widzę i słucham tą zakazaną mordę!

PB: Spoko, spoko, nic nowego nie wyjasnia, pod elektorat robi z siebie posłańca rewelacji historycznych, a plejada badaczy polskich wyjasnila to juz dawno. Miechem armatnim juz jestesmy (jak wiesz np. z Donbasu), a ograbiani — od wiekow. Srule nie pozwoliliby Braunowi zmienic cokolwiek… i co zrobi w pojedynke? Umocni religiozno-scyropolskie oglupienie.

Odraża mnie sposob, w jaki prezentuje Rosjan jako kontynuatorow srulstwa sowieckiego. Mowi o tej rzekomej kontynuacji takze w kontekscie lancucha pogrom lwowski – kielecki!  Carskie pogromy byly zdesperowana reakcja suszp carskich na rozmyslny terror rozpetany w Rosji przez agenture donmeh z Salonik. Srule zamordowali cara Mikołaja z całą niemal rodziną. To ci dopiero kontynuacja w Kielcach!

Masz o wszystkim ww. np. w moich referatach badawczych, bez rusofobii, z wytlumaczeniem mechaizmow zamiast propagandyzowania:

EUZinkiewicz: Szanowni Państwo!!!!!!! Braun występuje w Jedwabnem, z tamtejszą ludnością i wyjaśnia wojnę z Polską i Polakami. Obejrzyjcie! Nie będziecie żałować. Każdy powinien to poznać!!!!!
ps. chodzi o to, że mamy być ograbieni oraz że mamy stanowić mięso armatnie!!!!!!! Braun wyjaśnia mechanizm działania!!!!!!!!!!!!!!!!

……………………………….

Grzegorz Braun: III Wojna Światowa zmierza wielkimi krokami w naszą stronę

Opublikowany 26.04.2015

Angela Merkel: Deutschland ist bereit, in den Krieg zu ziehen
http://brd-schwindel.org/angela-merkel-deutschland-ist-bereit-in-den-krieg-zu-ziehen/
Oto cytat z wypowiedzi Donalda Tuska nawołujacy do wojny z Rosją:
“Wenn wir mit der Ukraine gewinnen, werden wir eines Tages mit Russland gewinnen. Wenn wir mit der Ukraine verlieren, wird Putin gewinnen.””
Jeśli zwyciężymy na Ukrainie to niebawem wygramy z Rosją. Jeśli przegramy z Ukrainą to będzie wygrana Putina.”
Tytuł artykułu mówi sam za siebie :
tłum. po polsku : “Angela Merkel jest gotowa przystąpić do wojny”
http://brd-schwindel.org/angela-merkel-deutschland-ist…/
tlum cyt; “W Niemczech znajduje się straszak NATO w postaci 20 Bomb Typu B-61, które jednym uderzeniem mogą zniszczyć siły rosyjskie. To są rzeczy, które możemy zmienić”.
In Deutschland besteht die atomare Abschreckung der Nato derzeit aus 20 rostigen Bomben des B-61-Typs, die mit einem Schlag der russischen Streitkräfte ausgelöscht werden können. Das sind die Dinge, die wir ändern müssen.”
Niemcy miały byc strefą zdemilitaryzowaną

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/