[dyskusja] I nie dla nich Kukizy, bojkoty ni JOWy…

Część wypowiedzi nt. uboczne w wątku mejlowej e-dyskusji przeniesiono tu:

  • https://piotrbein.net/2015/05/04/kto-wciska-kukiza/
  • https://piotrbein.net/2015/05/04/trzeba-sie-dogadac-w-kwestii-stosowania-form-biernego-oporu/
  • https://piotrbein.net/2015/05/04/dyskusja-czy-wyksztalcenie-kandydziorow-ma-znaczenie/
  • https://piotrbein.net/2015/05/04/zelzyl-polakow-i-sie-przymila/

 

PB: racja! najpierw musimy zjednoczyc sie jako narod, a wpierw — nauczyc sie wzajemnego szacunku

Andrzej Szubert: Mój przykład dotyczył sojuszy wewnątrz własnego stada w celu przejęcia władzy. A nie wojen pomiędzy stadami – a takowe u szympansów mają miejsce. Tyle że wtedy nie ma sojuszy – jest walka jednego stada z innym np. o lepsze tereny.

PB: sojusze same w sobie niewiele pomogą dopóty, dopóki szaleją globalne moce srulowe
Syria, Donbas mają sojusznika (Rosja, Chiny) i co? masakra!
droga długa i pod górkę, zanim  Polin będzie Polską
bierzmy lekcje z tamtych przypadków, unikajmy przelewu krwi, przygotowujmy się do zrywu ogólnoświatowego przeciw żydobanksterii:
– oczyścić własną duszę,
– na przekór hasbarze gawędziarskiej sympatyzować z narodami walczącymi o samostanowienie,
– zdecydowanie NIE! dla wojny z Rosją,
– życzliwość i przyjaźń dla rodaka i dla “wroga” wskazywanego przez hasbarę

nie mamy (i długo mieć nie będziemy) wpływu ani kontroli na poziomie państwowym (a co mówić o międzynarodowym!), nie dajmy sobie chociaż skorumpować poziomu stosunków międzyludzkich

Andrzej Szubert: Nawet średnio inteligentny szympans, gdy chce obalić wodza stada najpierw szuka sojuszników wśród innych niezadowolonych samców oraz mizdrzy się do samic, aby go polubiły. I dopiero wtedy gdy wie, że ma poparcie większości podnosi bunt, aby przejąć przywództwo w stadzie. Szympansy wcale nie są aż takie głupie – w  przeciwieństwie do co niektórych socjologów. Którzy myślą, że jak roześlą kilkudziesięciu osobom maile nawołujące do poparcia jakiegoś idioty i JOW-ów to już pokonali bandę czworga.

Józef Kamycki: Zmienić władzę, zmienić ustrój i zmienić zarządzanie  takie rady to może dawać nawet średnio inteligenty szympans. Tylko JAK??? kuźwa – JAK???

PB: z Polakami jak Pan, serce rośnie rozmawiać

Andrzej Dziąba: Myślę Panie Piotrze, że dajemy już dobry przykład nie tylko pozytywnego myślenia, mówienia, ale też czynienia. Dotyczy to kilku zacnych osób w tym gronie. Nie będę ich wymieniał. Wiemy, kto to jest.
Zdecydowanie łatwiej czynić zło niż dobro. To drugie wymaga zrozumienia, wysiłku, a nie rzadko poświęcenia. Ale warto, per saldo się to nawet opłaca. Zjednoczymy wysiłek dla odzyskania Polski.
W Polsce straciłem warsztat pracy, pozycję społeczną oraz rodzinę. Czuję się trochę jak Hiob. Ale nie czuję się przegrany. Najważniejsze wydarzenia jeszcze przed nami.

PB: racja, Panie Andrzeju!
tylko za każdym razem, gdy jest okazja porozmawiać jak człowiek z człowiekiem, Polak próbuje zniszczyć Polaka
– pan Niedźwiecki odleciał w JOWy i Kukiza, wznosząc rejwach: volskdojcze, nieroby za granicą, anty-patrioci…
-pan Korab-Karpowicz promuje masoństfo, oddaje wybiurczą pałeczkę żydomasonowi Ozjaszowi Goldbergowi, a obnażacza – prawdy nazywa “żyd”
– pan Michalkiewicz miele srulową rusofobię, a uświadamiaczy nazywa “agenci KGB/GRU”
– pan Wrzodak (katolik), prawi kazania, a okrada rodaka z własności intelektualnej
– dr Głogoczowski ditto, plus sugestie “żyd”
– Józek Bizoń obwiesza się krzyżykami, a sprawiedliwych opluwa “żyd”
– Wielki Polak katolik Marucha (Wiechowski) pozwala na swym blogu takim obłudnikom jak Bizoń, dr Pokora, siostry łowi(e)ckie… itd. itp.

wielki kryzys ducha widzę u rodaków, więc nawet nie to co Pan proponuje poniżej jest rozwiązaniem na początek

Andrzej Dziąba: Szanowny Panie Piotrze! Uspokójmy emocje. Nasi wrogowie cieszą się, kiedy się kłócimy. Do 10 maja 2105 r. nie zostało już dużo czasu. Pan Grzegorz zrobi, co uważa za stosowne, my też i niewiele z tego wyniknie. Możemy drobnymi krokami budować jedność wśród nas, a bez globalnych zmian i tak nie będzie to miało większego znaczenia. Ale przynajmniej będzie nam milej i serdeczniej ze sobą być. Chociaż tyle. Niech hołota słyszy i widzi, że potrafimy zgodnie żyć i pracować.

PB do Niedźwieckiego: nadaje się pan na rjewoljucjonistę 🙂 i powoli srule przekształcają dylemat Polaków w rewolucję sterowaną przez sruli
słowa, słowa, słowa… słowotok – zero zrozumienia kwestii ustroju i waadzy Polin
nawet gdyby jakoś pokonać opór szabas-gojów i użytecznego polactfa, to zmiany wewnątrz kraju niewiele zmienią, bo centrum dyspozycyjne jest poza, w Cities, z mackami ukrytymi w międzynarodowych organizacjach i agendach
panie Grzechu, czy zagłosujesz pan na człowieka z systemu, czy na ‘patriotycznego’ Kukiza, wybiury wybiorą agenturalnego prezia Polin; i czy on przepcha JOWy przed wyborami do KneSSejmu czy nie, nic się nie zmieni bez obalenia żydłackiej waadzy globalnie; do tego momentu łudzenie się, wznoszenie barykad i rjewoljucyjnych okrzyków to kolejne odsłony w farsie ustrojowo-wybiurczej; tak oto Polacy wezmą znowu swoje sprawy w ręce sruli :(((

Grzegorz Niedźwiecki: Pierdolenie kotka za pomocą młotka z pustosłowiem demokracja przedstawicielska.

Szanowni Państwo, mamy źle w Polsce, generalnie wszyscy się z tym zgadzamy. Należy zadać sobie pytanie dlaczego mamy źle w Polsce? Co powoduje tą złą sytuację? Odpowiedź jest prosta. Zła władza, zły ustrój, złe zarządzanie.
Władza to ponoć partyjniacy, okupanci, Żydzi. Polska jest republiką parlamentarną. Zarządzają nią libertyńscy banksterzy i prywaciarze.
Co trzeba zrobić żeby ze złego zrobić dobre? Zmienić władzę, zmienić ustrój i zmienić zarządzanie. Nie było jeszcze demokracji bezpośredniej, więc oszustwem jest stawianie jaj na jednej wadze z D’Hondta. Tak postępują manipulatorzy. Obrońcy zła.
Czerpać trzeba z postępu a nie z walki o ogień.
Nikt nie podaje recepty jak naprawić to zło? Jak bojkotem można wyrzucić „okupantów”? Ja pokazuję jak można tego dokonać. Wziąć sprawy w swoje ręce.
Głosuję na Pawła Kukiza [6 linków do identycznej agitki Niedźwieckiego za Kukizem – pb]

Andrzej Dziąba: http://www.blog-n-roll.pl/pl/paweł-kukiz-kandydat-oburzonych-lemingów#.VUXiXUhBzn8

Józef Kamycki: Liczę na to, że Kukiz doszczętnie skompromituje koncepcję JOW. Robi to dość skutecznie.
Polska ze swoja wielkością jest skazana na przewagę form demokracji przedstawicielskiej. Owszem, w samorządach jest miejsce na formy demokracji bezpośredniej. Dlatego musimy czerpać z naszej historii.
1. Na wzór artykułow henrykowskich, konstytucja powinna gwarantować prawo wypowiedzenia posłuszeństwa władzy przy braku realizacji “warunków uzgodnionych”
2. Kampanie wyborcze powinny przypominać sejmy konwokacyjne na których to przyjmowano pacta conventa.
3. Wybory, to sejm elekcyjny na którym to kończy się demokracja a zaczyna jednoosobowe kierownictwo realizujace przyjęte pacta conventa.
Kodeks wyborczy powinien zawierać obligatoryjność kontraktów wyborczych w wyborach do sejmu i senatu oraz solidarną odpowiedzialnosć każdego posłą za ralizację oferowanego programu przez jego ugrupowanie wyborcze.
Koniec z łajdactwem obietnic wyborczych!!!
Uwaga:  Proszę mi nie przysyłać materiałow reklamujacych JOW. Dorowadzają mnie one do palpitacji serca.

PB: panie Grzechu, nie jesteś pan ani uprawniony ani wykwalifikowany; w swej odurnionej masie i zżydłaceniu systemu, Polin to nie Szwajcaria a USrael = JOWy przechwycą jak tam — srule, vide pana bezmyślne poparcie dla Kukiza, zaczarowanie scyrolsko-religioznego polactfa Braunem, agentem wpływu sruli
Andrzej Szubert po zawodówce kosi jednym palcem prosorów z oxfordów, stanfordów, sorbon i w-szawskich fakultetów
Bein podobnie, choć ma “duże dupsko” pod wzgl. wykształcenia i doświadczenia zawodowo-życiowego 🙂
w jednym zgadzam się z Braunem: ludziom NIE WOLNO decydować o ustroju i rozwoju państwa, jeśli nie mają pojęcia… jak pan

Grzegorz Niedźwiecki do Szuberta: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Władysław Bartoszewski nie miał wyższego wykształcenia, ale był profesorem. Paweł Kukiz studiował administrację na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończył także prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim.
JOW jest (być może) nie tylko w Izraelu. JOW jest też w Szwajcarii. Wynik wyborczy w polskim senacie ma odzwierciedlenie w propagandzie sejmowej. MMA.
Politycy polscy wolą zajmować się wyborami na Białorusi niż zadbaniem o to, żeby wybory do Sejmu w Polsce były rzeczywiście demokratyczne, a więc równe, bezpośrednie, a nawet proporcjonalne i gwarantowały obywatelom RP ich konstytucyjne bierne prawo wyborcze. http://prawica.net/node/3037
Ordynacja większościowa oparta na jednomandatowych okręgach wyborczych daje młodym ludziom z aspiracjami politycznymi możliwość dochowania wierności swoim poglądom, z czym miała problem lwia ilość posłów na Sejm. http://jow.pl/przyklad-idzie-z-gory/
O konkretnych faktach może mówić tylko uprawniony człowiek w danej dziedzinie. Wątpię czy jesteś lekarzem.
Ludzie powinni mieć realne prawo decydować o kształcie państwa i być odpowiedzialnymi za stan rozwoju.

Andrzej Szubert: Jakie inwektywy? Tylko zafajdana gnida może bezpodstawnie zarzuć mi, żem volksdojcz i jednocześnie cytować moje wypowiedzi. A żeś durny to nie inwektywa a stwierdzenie faktu.
Zapoatrzony jesteś w Kukiza jak Arab w Mahometa. To że tamten jest idiotą nie dostrzegasz – boś durny.
Bredzisz o JOWach, że to ratunek. Ja podałem fakty – w USraelu JOWy zabetonowały kongres i senat. Choć jest tam kilkanaście innych niszowych partii. “Senat” przy polskojęzycznym knessejmie dzięki JOW-om zabetonował POPiS – mają 98 % senatu. Tak działają JOW-y. To są fakty. A ty (Kukiz też) – kompletny dureń ignorujesz FAKTY i dalej bredzisz o JOW-ach. To jak można ciebie nazwać inaczej niż dureń?
Dalej…
Od kilkunastu lat obserwuję, jak przy okoazji kolejnych wyborczych fars różni naiwniacy i idioci z nisz zwołują się, reklamują kandydatów i chcą startować. Większość odpadała i odpada w przedbiegach, bo nawet wymaganej liczby głosów nie są w stanie nazbierać. A ci co nazbierają 100 tys. kończą wybory mając 05-1 %. I tyle jest ich kariery politycznej i “ratowania Polski”.  Tylko idiota tego nie widzi.
W obecnej farsie na agenturę okupanta (bandę czworga plus Goldberg, Braun i kilku innych) pójdzie 95% głosów. Na niszowych kandydatów, w tym idiotów jak Kukiz będzie 5 % – po 1 % na           łebka.
Tylko idiota tego nie widzi.
A ty durniu mimo to ryczysz, aby w tej farsie brać udział.
Sam cierpisz na kompleksy i niedowartościowabie. I przez to chcesz się dowartościować. I pozujesz na patryjotę. I zapędzać chcesz durniów jak ty do farsy okupanta.
Stuknij się w pustą łepetynę. Durniu do kwadratu.

Grzegorz Niedźwiecki: Obawiam się, że bardzo niskie poczucie własnej wartości jest jedynym argumentem krytyki Kukiza i używania inwektyw w stosunku do mnie. Złość i zazdrość to cechy negatywne. Próżność lub kolaboracja to jeszcze gorsze. Ponoć Żydzi inspirowali II wojnę światową http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Anna_Schicklgruber, wymyślili holokaust, aby żerować na krzywdzie. Może taką rolę masz w tym klakierowaniu wokół farsy wyborczej okupanta żydo-sruli? Dużo wśród was dziwnie obcobrzmiących nazwisk…

Andrzej Szubert: Gnido zafajdana Wyzywasz mnie od volksdojczów a cytujesz moje wypowiedzi pisząc. Fakty są takie: „Braun beknął, że obecna III Rzydopospolito to “post-PRL”. W rzeczywistości III Rzydopospolita to anty-PRL! Wtedy huty i stocznie budowano, obecnie je zniszczono. Wtedy poziom życia podnosił się – obecnie obniża się. Wtedy nie było milionów bezrobotnych – dzisiaj są. Wtedy państwo walczyło z bezdomnością – obecnie nie. Wtedy szpitale nie bankrutowały. Obecnie tak. Wtedy państwo utrudniało emigrację (o co było wściekle krytykowane). Obecnie nieomal wymuszą ją biedą i bezrobociem. Wtedy nie było prywatnych żydowskich banków i koncernów – teraz są.”

Co się gnido na volksdojcza powołujesz? Bo to ja napisałem, ty gnido zafajdana. Jesteś gnidą i durniem. W sprawie Kukiza i farsy wyborczej brakuje ci argumentów, to volksdojcza ze mnie robisz. Tępy jesteś, głupi, durny, zaślepiony i tyle.

Grzegprz Niedźwiecki: Panie Piotrze, moja mama urodziła się w Brodach, 100 km nad Lwowem. Byłem tam cztery lata temu z nią i dziećmi, zobaczyć korzenie. http://030267.salon24.pl/117724,relacja-z-wyprawy-na-kresy
Mieszkałem u Polki we Lwowie. Ukraińcy byli mili dla mnie i prosili żebym nie mówił po rosyjsku. Mama z panieńska nazywała się Romaniuk, dziadek miał jakieś dalekie korzenie ukraińskie. Generalnie byli Polakami, katolikami, kupili nawet dzwon do kościoła…
Nie wiem co Kukiz robił na Ukrainie, bardziej żałosny był pobyt tam Kaczyńskiego, polskiego narodowca.
Kukiza nic nie obciąża, bo jeszcze nie rządził. Świrus Wojewódzki to darmowa reklama. Ponoć nie ważne czy się dobrze mówi czy źle, byle dużo…
Fakty są takie: „Braun beknął, że obecna III Rzydopospolito to “post-PRL”. W rzeczywistości III Rzydopospolita to anty-PRL! Wtedy huty i stocznie budowano, obecnie je zniszczono. Wtedy poziom życia podnosił się – obecnie obniża się. Wtedy nie było milionów bezrobotnych – dzisiaj są. Wtedy państwo walczyło z bezdomnością – obecnie nie. Wtedy szpitale nie bankrutowały. Obecnie tak. Wtedy państwo utrudniało emigrację (o co było wściekle krytykowane). Obecnie nieomal wymuszą ją biedą i bezrobociem. Wtedy nie było prywatnych żydowskich banków i koncernów – teraz są.”
Oni za to odpowiadają:
http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/03/od-swietego-mikolaja-dla-polakow/
W sprawiedliwym kraju skończyli by jak Ceausescu.
Ja jestem za JOWami, w każdym bądź razie za demokracją bezpośrednią, mój brat bliźniak nie. Proszę przeanalizować choćby własne poglądy władzy okupanta. Dlaczego tak jest (ja bym inaczej to określił, skurwysynów)? Bo mają swoje prawo, fory, dofinansowania, progi, argumenty materialne, media, sondażownie, autorytety i swobodę w przyjmowaniu wniosków referendalnych. Gdyby naród decydował, to miałby prawo odwołać niesprawdzonego polityka. Nie zgodził by się na powyższe cytaty.
Jak wygra jakiś apolityczny kandydat, to na jesień będzie zmiana Konstytucji. Bo skoro naród go wybierze, to włączy się w komitet wyborczy do parlamentu. I będzie pospolite ruszenie. Będą wprowadzone w życie porozumienia sierpniowe i wszystko to, co nie zrealizowała Solidarność.
Ja nie kandyduję, bo znam opowieść „Orzeł królewski” Anthony De Mello. Nie ta półka.
Zadam ja pytanie. Co to za patriota, który twierdzi: farsa żydłacko-srulowa pod żydowskim zarządem i nic nie robi żeby to zmienić? Pasuje wam status quo? Dziwny patriotyzm. Już bardziej rozumiem tych z Brata Alberta i mieszkań socjalnych. Nie chodzą na wybory i nie podnoszą głosu. Jak można tą farsą zmienić nie chodząc na wybory i dając przyzwolenie na wieczne rządzenie tych złych. Za wasze pieniądze. Na zdrowie. Z moich podatków nie żyją…

PB: Panie Grześku, Goebelszczyne uprawiasz pan, a nam i milon razy powtórka nie zmieni zdania. Patrzymy na fakty, a nie na urodę kandydziora 🙂 Nieodpowiedział pan na pytania obciążające Kukiza:
– banderszczany lizodup
– chce żydłackiego pomysłu JOWów (są w USraelu, dając monopol poselsko-senatorski Lobby Izraela)
– równie naiwnie (?) Kukiz radośnie gościł u zwierzęco antypolskiego wojewuckiego.
To świadczy w najłagodniejszym przypadku o naiwości (idealny materiał dla suszp na prezydęta Polin), a w najgorszym — a agenturalności Kukiza. Przypuśćmy, że wygra wybiury jakiś rzeczywiście kompetentny, mądry, patriotyczny kandydat. Jak przeprowadzi zmiany, które każdy kandydzior rzuca niby kiełbasę wybiurczą?
Nie pcham się tam, gdzie nie jestem kwalifikowany, a tu na dodatek farsa żydłacko-srulowa pod żydowskim zarządem! Ot czemu nie kandyduję. A pan?
ps. A gęby porządnym Panem Tymińskim sobie pan nie wycieraj!
 
Grzegorz Niedźwiecki:  Zarówno w I, II jak i w III władzy są miernoty. Aż mi wstyd, że taki prymitywizm rządzi Polską. Zacofańców, którzy aby na imprezę do Katynia zdążyć wykoleili samolot z 96 ludźmi. To by się Merkel i Obamie nie przydarzyło. Podobne spiskowe teorie pisze o samobójstwie upadłego Leppera. Bardziej zacofany kraj od Rumunii, nie obrażając południowych sąsiadów. Okupantem nazywają elektryka Wałęsę, na którym ugrali żydowscy doradcy. Nie wiele brakowało, żeby okupant Tymiński w tej „zabukowanej” Polsce z nim wygrał. To świadczy o prymitywnym narodzie, że od 25 lat tych samych ludzi karmi, głosując na nich. Lub o kolaborantach, którzy uprawiają goebbelszczyznę, że nic się nie da zrobić, aby odciągnąć coś chcących od zburzenia układu. Jakby byli tacy silni to niczego, nikogo by się nie bali, a boją się, jestem świadkiem. Polacy nie dajcie się zwieść żołnierzom układu i idźcie pozamiatajcie to barachło. Durni to wy jesteście. Skoro wam Kukiz nie pasuje, to czemu sami nie wystartowaliście. Wystarczyło zebrać 100 tys. podpisów i obwieścić, że pierwsi idealni Polacy startują. Taki kit to możecie babci żenić.
Głosuję na Pawła Kukiza [4 linki do identycznej agitki Niedźwieckiego za Kukizem – pb]
http://socjolog61.neon24.pl/post/121838,glosuje-na-pawla-kukiza
http://rykowisko.jelonka.com/glosuje-na-pawla-kukiza-57589.html
http://030267.salon24.pl/644003,glosuje-na-pawla-kukiza

Głosuję na Pawła Kukiza

Andrzej Szubert do Niedźwieckiego: Ty się odkryłeś. Rozsyłasz to gówno o Kukizie […] Użytecznym idiocie Kukizie:

[dyskusja] Do zakochanych w kandydziorze Kukuzie


A do Otylii piszesz: “znajdź mi tu Kukiza”. Czyś ty ślepy czy głupi? I czy z nas chcesz idiotów zrobić?
Odwal się od jej nazwiska. Jak chcesz brać udział w okupacyjnej farsie i robić z siebie idiotę – twoja sprawa. Tylko nie bredź, że to patriotyzm. Tylko kompletni idioci wierzą, że tę farsę mogą z okupacyjnym układem wygrać. Jedyne co osiągniecie to podkręcicie nieco frekwencję okupantowi, a wasi kandydaci i tak gówno osiągną.
Odwal się od Otylii, bo ona w jednym paznokciu ma więcej rozumu niży ty w całej głowie.
Głosuj se na Kukiza… Popierasz tym samym banderowszczyznę kijowską, której on dupę lizał. Ej durny ty durny. Widzę, że im bliżej farsa wyborcza tym duractfo coraz bardziej szaleje. Odbiło wam kompletnie. Jesteście w amoku wyreżyserowanym przez okupanta. I wy chcecie Polskę ratować.  Duractfo… Ej biedna ta Polska…

Grzegorz Niedźwiecki: I tu się odkryłaś/łeś. Strach cię obleciał przed przegraną układu. Idź się powieś manipulatorze. Ze strachu lub kapitulacji. Znajdź mi tu Kukiza: http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/2013/12/03/od-swietego-mikolaja-dla-polakow/
Naucz się najpierw pisać po polsku, a potem zamącaj.
Kobieto czy mężczyzno koza man.

Grzegorz Niedźwiecki

Pospolite ruszenie

Pieprzenie kotka za pomocą młotka. Nie można zniszczyć obecnego układu nierealnymi rzeczami. Jeżeli chcemy demokracji to nie możemy wymagać jednego komitetu. Co do patriotów i to z polskim pochodzeniem to jest to niemierzalne, zależne od punktu widzenia i tuby propagandowej. Dziś ten, jutro tamten, pojutrze żyd – jak się komuś nie spodoba. Trzeba szukać człowieka. Wystarczy stworzyć dekalog i oczekiwania. Brak priorytetów, dofinansowań, immunitetów, progów, niezawisłości, samowładztwa, bezkarności, dyktatury, właściwości miejscowej i odpowiedzialności zbiorowej. Musi być realny nadzór i równość wszystkich wobec prawa. Możemy zniszczyć obecne układy polityczne mobilizując wykluczonych społecznie. Te najbardziej pokrzywdzone, sfrustrowane 60% nie biorących udziału w głosowaniu. To są Polacy, bezpartyjni. Trzeba tylko obudzić w nich patriotyzm. I dać nadzieję na zmianę rzeczywistości. Na godną pracę, dom i sensowną emeryturę. Na obudzenie się w Polsce. Nie w granicach tylko w polskim majątku. To jest możliwe, jeśli będą mieli realny wpływ na wybory, udział w pracy i zysku. Takie samo prawo wyborcze jak i bycie wybranym. Muszą dążyć do demokracji bezpośredniej. Do wywalczenia obligatoryjnego referendum i prawa większości. Potem Konstytucji. Tylko szuje pieprzą, że JOW-y to duopol lub władza bogatych. Jeżeli duopol – to jedną stronę tworzy jakaś partia a drugą naród. Ten będzie silniejszy kto podniesie więcej rąk a nie kto ma więcej siana. Demokracja każdą mafię obali. Zacznijcie sprzeciwiać się partiokracji. Tylko budowaniem wokół antysystemowca (nie fanatyka religijnego czy skrajnego prawicowca) dokonamy rewolucji. Głosujcie na człowieka z nas. Łączącego, a nie dzielącego. To zrodzi pospolite ruszenie. I nie słuchać bolszewickiej propagandy, że ten to banderowiec czy pijak, tuba czy klakier tego czy tamtego. Życie każdego lidera zweryfikuje. Nie tak jak Wałęsę. Demokracja wymieni złego lidera na lepszego. Nie zdąży ustawić siebie i „doradców” na salonach. Zobaczycie jak się bezpieka i baroni przestraszą. Jedno jest istotne. Nie należy się kierować interesem własnym, co ja z tego (materialnego czy funkcyjnego) będę miał. Wiecie jak to się robi? Sondaże wy kreujecie. Dotrzyjcie do ludzi z przekazem. Kto ma media ten ma władzę. Zróbcie np. Kukizowi 15% (a jeszcze lepiej wypchnijcie go do drugiej tury). W parlamentarnych będzie miał (z wami) 30 albo 51%. Dobre ziarno urodzi dojrzałe plony. Układ zamknięty można rozwalić. Prezydentem może być wybrany tylko ten, kogo wybierze większość. Nie wszyscy są z tej samej bajki. Polacy świadomość mają, nie mają siły. Kto słucha kolaboranta, wybiera okupanta. Jest niepowtarzalna okazja to zmienić. Obalić państwo w państwie. Obalić GTW.

Głosuję na Pawła Kukiza [5 linków do identycznej agitki Niedźwieckiego za Kukizem – pb]

Income statement – odnośnie bojkotu

Bojkot „wyborów” to jest agenturalna propaganda. Bojkot „wyborów” to danie szansy wygrania Komorowskiemu w I turze. Rachunek zysków i strat się kłania. Bojkot „wyborów” to zgoda na wybieranie się wiecznie ustawionych. Bojkot „wyborów” to woda na młyn żniwiarzy. Nie ma przepisu unieważniającego „wybory” nawet przy 1% frekwencji. Na moralność i wstyd układ zamknięty laskę kładzie. Bojkotują ci co u Brata Alberta siedzą, a agitują agenci. Nie bojkotować i nie rżnąć głupa o jakichś dewotach. Judasze namawiają do bojkotu lub głosowania na kogoś z najniższym poparciem, żeby żelaźni kandydaci wygrali. Obudzić naród i pokazać siłę. Pospolite ruszenie tworzy się realnie a nie biernie. Nic nie mogą tylko umarli. Okupanta można wygonić. Weto przeciw Komorowskiemu i Dudzie wyrazić. Jeśli przejdą pierwszą fazę to olać drugą turę, a na barykady pójść znowu w parlamentarnych.

Grzegorz Niedźwiecki

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/