[dyskusja] Czy wykształcenie kandydziorów ma znaczenie

Andrzej Szubert: Przypominam wypowiedź wykształciucha profesora Dakowskiego, który wielokrotnie powtarzał, że ilość idiotów wśród profesorów (wykształciuchów “kształcących” kolejnych wykszałciuchów) jest znacznie wyższa od średniej krajowej. Czego Dakowski też jest przykładem – fizyk teoretyk pracujący w czasach PRL w tajnym radzieckim ośrodku w Dubnej urządzał krucjatę różańcową o “nawrócenie” Rosji. Nie tylko JKK, popierający żydowskiego proroka prywatyzacji, zwolennika GMO i prywatyzacji lasów jest przykładem wykształciucha tępaka. Nawet niejeden analfabeta aż tak durny by nie był.
Podam jeszcze jeden przykład – zmarłego trzy lata temu profesora Jerzego Przystawę.
http://www.encyklopedia-solidarnosci.pl/wiki/index.php?title=Jerzy_Andrzej_Przystawa
Z Jurkiem poznaliśmy się w obozie internowanych w Nysie. Wtedy był docentem. Podobnie jak Dakowski był w Dubnej w ZSRR. I ten naókowiec ślepo przez lata walczył o JOW-y. Przede wszystkim z tego powodu, że do końca wierzył w USrael jako wzór wolności i demokracji. Bandytyzmu USraela nie dostrzegał. Fizyk teoretyk…

PB: panie Korab-Karpowicz, wykształcenie ma zerowe znaczenie — vide kazus prof. Korab-Karpowicz:

– kandydował na kandydata z inklinacjami masońskimi, w końcu oddał pałeczkę żydomasonowi Ozjaszowi Goldbergowi, zwolennikowi tegoż rabunkowo-zwierzęcego kapitalizmu, który złupił i wynędznił Polaków oraz wpycha ludobójcze scypionki i GMO (w którym Ozjasz nic zdrożnego nie widzi)

– Beina, posłańca, opluł “żyd” = dostaję toto nagminnie od polackiej chołoty…

zaiste wykształcenie nie ma znaczenia LOL

Prof. W. Julian Korab-Karpowicz: P. Kukiz wydaje się niestety posiadać jedną wadę. Nie udało mu się skończyć studiów wyższych, a próbował dwa razy. Czy wykształcenie ma znaczenie?
WJKK
Patrz: Polska i wartosci http://przyszlapolska.neon24.pl/post/121983,polska-i-wartosci

Janusz Sanocki: Drodzy Państwo! Paweł Kukiz – kandydat, który nie tylko doskonale rozumie konieczność zmian ustrojowych, ale także ma szanse skupić wokół siebie liczącą się grupę obywateli dla realizacji tego celu zasługuje na poparcie. Będę na niego głosował i wzywam wszystkich, którym dobro Polski leży na sercu, by zrobili tak samo.

Mieczysław Dębski: Kandydaci na Prezydenta RP !!!!!!!
1)    Grzegorz Braun
2)    Adam Jarubas
3)    Janusz Korwin-Mikke
4)    Marian Kowalski
5)    Magdalena Ogórek
6)    Janusz Palikot
7)    Paweł Tanajno
8)    Jacek Wilk

POLSKA doceni Wasz udział w Wyborach na Prezydenta.

Mieliście bowiem odwagę głośno powiedzieć, że kandydat na Prezydenta Platformy Obywatelskiej Pan Bronisław Komorowski udający bezpartyjnego oraz kandydat na Prezydenta z Prawa i Sprawiedliwości Pan Andrzej Duda, że przyniosą Oni Polsce więcej złego niż dobrego.

W związku z zaistniałą sytuacją, to Obywatelski kandydat na Prezydenta Pan Paweł Kukiz ma największe szanse z pośród Was, aby wejść do drugiej Tury Wyborczej.
Dlatego też dla Dobra Naszej Ojczyzny poprzyjcie już w pierwszej Turze , to jest 10 maja 2015 roku Pawła Kukiza jako kandydata na Prezydenta !!!!!!!!!!!!!!

Podaj dalej !!!                                                            Mieczysław Dębski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/