Kto jest za Kukizem

Jerzy Truchlewski: Tak, Panie Andrzeju. Mam na myśli to właśnie spotkanie kiedy udało się Pawłowi dorwać do głosu ale po paru zdaniach nie tylko odebranu Mu głos ale nawet wyproszono z sali bo był zbyt groźny dla Sanockiego i jego postawy.

Andrzej Szubert: Panie Jurku, Pełna zgoda. Popieranie idioty Kukiza to wspieranie banderyzmu.  A udział w wyborczej farsie okupanta to kolaboracja. Gwoli ścisłości jeszcze słówko o Sanockim. Kilka lat temu parokrotnie zapytałem go wprost (znamy się osobiście z czasów internowania) – kto i według jakiego kryterium wciągnął go do żydowskiego spisku – “okrągłego stołu”. Sanocki był tam “ekspertem” od spraw budownictwa mieszkaniowego. Nigdy nie dostałem od niego odpowiedzi. Ma on ciekawą karierę polityczną http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Sanocki
– był w żydowskiej partii Bieleckiego i Tuska KLD
– był w żydowskiej partii Ozjasza Goldberga UPR
– kolaborował z żydowską partią Jurka (byłego pisdzielca) PR
– kolaborował z żydo-PiS-em
W publicystyce Sanockiemu zdarzają się dobre teksty. Niedawno mocno potępił wojenną antyrosyjską propagandę agenturalnego POPiS-u. Podejrzewam, że robi to po to, aby uwiarygodnić się jako “niezależny”. I następnie jako “niezależny” zachęca polactfo (nie mylić z Polakami) do udziału w farsie okupanta na rzecz idioty Kukiza.
Tak więc na Sanockiego także należy uważać. To farbowany lis.

Panie Jurku, czy ma Pan na myśli ten incydent, gdy Sanocki zabawił się w cenzora? Pamiętam taką migawkę na YT z nim i PZ. Nie pamiętam tylko, czy PZ przemawiał wtedy z mównicy, czy tylko zadał jakieś niewygodne pytania z sali. I wtedy Sanocki dostał ataku furii i odebrał PZ głos. Chyba wtedy nawet PZ wyrzucono z sali.
Tak to Sanocki kocha demokrację i wolność słowa.

Jerzy Truchlewski: Jak można być tak zaślepionym i nie zauważyć, że Paweł Kukiz jest z tej samej bajki co kandydaci partyjni. Samo to, że wspierał i popierał zbrojny przewrót na Ukrainie dyskwalifikuje go całkowicie. Już nawet nie trzeba wspominać o błędnym forsowaniu JOW-ów, które niczego nie zmienią jeżeli nie pogorszą sytuację Polaków chcących odzyskać swoje państwo z łap zdrajców. Zarówno Pan Kukiz jak i pozostali tzw. kandydaci niezależni nie są tymi, którzy powinni zastąpić układ okrągłostołowy nie wspominając o tym, że karty w wyborach zostały już dawno rozdane. Teraz dokonuje się tylko gra, która ma na celu zwerbowanie jak najwięcej naiwnych aby poszli do wyborów i zrobili frekwencję, która zasłoni niezadowolenie społeczne. Im więcej będzie naiwnych tym głośniej będą krzyczeć, że Polska jest demokratycznym krajem, co jest ewidentnym fałszem. Polska nie jest krajem demokratycznym, nie jest nawet niepodległym a już całkiem nie jest krajem suwerennym. Żaden z kandydatów nie przedstawił programu jak odzyskać suwerenność kraju, wolność mediów, niezależność wymiaru sprawiedliwości, odzyskanie suwerenności bankowej i emisji pieniądza. To, co przedstawiają tzw. kandydaci niezależni to każdy Polak średniorozwinięty wie. Kierunek, w którym patrzą ci tzw. niezależni jest tym samym kierunkiem, w którym prowadzą kasty okrągłostołowe. Ich zmieniona nieco retoryka jest pod publiczkę.
Tylko totalny bojkot pozwoli na zatomizowanie społeczeństwa i wykrzesanie siły zdolnej do dalszej walki z okupantem. Kolaborowanie nie może wchodzić w rachubę. Kolaborowanie z okupantem to zdrada Polski, to zdrada polskiej racji stanu.
NIE DLA BANDEROWCÓW !

Grzegorz Niedźwiecki: Na pieniacza to Pan spełnia kryteria. Bo rozsadza od środka zalążek pierestrojki. Ja próbuję konsolidować, łączyć w siłę. Lepiej byłoby formalnie w to wejść i pełnić rolę komisji rewizyjnej, zanim okopią się tam Kuronie, Geremki, Mazowieckie, Michniki. Mam własnego nosa.
Ja nie jeżdżę na Majdan, nie moja piłka. Wolę Chorwację. Jeździłem na marsz gwiaździsty Leppera, przygoda. Jeździłem na Ukrainę (dawniej Polskę) turystycznie i zbadać korzenie.
Panie Józefie, gdzie Pan widzi możliwość obalenia układu magdalenkowego, czy okupantów, jak ktoś to określa? Dlaczego Pan nie pojechał (chyba) do hali BHP w Gdańsku i nie próbował kontrolować, reformować platformy oburzonych? Może zwykła zazdrość przez Pana przemawia?
Izdebski też pali wrotki do Kukiza, bo polityczne wygi widzą co się święci. A co będzie zobaczymy, możemy mieć wpływ na to, ale nie rozbijając i utrzymując status quo, tylko być Walentynowicz czy Gwiazdą silną.

Józef Bizoń: Panie Niedźwiecki, Pan sobie napisze do pana Józefa Kamyckiego (masz go pan na liście) to się pan najlepiej dowiesz, gdzie byłem, bo przez pewien czas był pracownikiem w zespole informatyków, którym ja kierowałem.
Dobry z pana pieniacz. Trza było panu też jechać na Majdan razem z Kukizem.
Kukiz i Duda Polaków wyduda!
„Czarnecki: Kukiz nie jest polityczną dziewicą”
„Ryszard Czarnecki z PiS ocenił, że Kukiz wygrał wyścig wśród kandydatów antysystemowych.
Przy okazji zapowiedział, że rozważa pozwanie Kukiza za zarzut, że jadł kolację w czasie, gdy ludzie ginęli na Majdanie. – To pokazuje jego małość i podłość.
Nie był na Majdanie ani razu,
ja byłem sześć razy. Powtarza rzeczy absolutnie nieprawdziwe – mówił europoseł Prawa i Sprawiedliwości.”
„Pozytywnie o Pawle Kukizie wypowiedział się Jarosław Gowin. Powiedział, że kibicuje mu i obserwuje go z dużą sympatią.”
„- Po pierwsze, duża część jego programu jest zgodna z programem Polski Razem. Po drugie, on odbiera głosy Bronisławowi Komorowskiemu.
Po trzecie, liczę na to, że komitet Kukiza będzie w przyszłości koalicjantem Zjednoczonej Prawicy – mówił były minister sprawiedliwości.”
http://wiadomosci.onet.pl/czarnecki-kukiz-nie-jest-polityczna-dziewica/fz7qb8

Grzegorz Niedźwiecki: Panie Bizoń, nie zwyzywam Pana tylko pytam. Gdzie Pan był w 1989 r., bo ja piłem wódkę, jeździłem na rokowiska, siedziałem też na styropianie, ale chodziłem też w pochodzie 1 majowym, a potem brat wieszał krawaty ZSMP świniom na szyi w rzeźni… http://socjolog61.neon24.pl/post/122030,instrukcje-wyborcze

Józef Bizoń: Panie Niedźwiecki co Pan pleciesz. Pan myślisz, że jak mnie pan zwyzywasz to zastąpi to pana argumenty, których panu kompletnie brak? A Kukiz, gdzie mieszkał. gdy w Polsce to wszystko się działo co pan piszesz? Na Ukrainie?
Jeżeli mieszkał na Ukrainie to pana jego tłumaczenie jest zrozumiałe. Bidok nie widział co to jest eurokołchoz i polazł na Majdan pod banderowskie flagi zgrzewać do obalenia Janukowicza – w efekcie do wojny domowej i do rozlewu ukrainskiej krwi.. Z takim bidokiem grajkiem to rzeczywiście tylko na prezydenta. Pytanie tylko, którego państwa.

W końcu z trybuny na kijowskim Majdanie Paweł Kukiz został powitany jako pobratymiec Ukraińców.

Ukraińców trochę w Polsce jest to i zagłosują na niego.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ukrai%C5%84cy_w_Polsce
z rozlokowaniem jak na tej mapie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ukrai%C5%84cy_w_Polsce#/media/File:Ukrainians_in_Poland_2002.PNG

Pan sobie posłucha wywiadu z panem Jerzym Jachnikiem głównym promotorem Kukiza.
Tam wszystko zostało wyłożone o co chodzi. I jest tak jak ja piszę.
https://www.youtube.com/watch?v=sDRK6KDKPow

Tak, że spokojnie. Kukiz i Duda Polaków wyduda!

Grzegorz Niedźwiecki: Agent zawsze znajdzie epitet, negatyw, który trzeba przykleić przeciwnikowi, aby nasz system nie upadł, nie zmienił się. Niech każdy spojrzy w lustro i odpowie sobie szczerze czy ma podstawy przyklejać etykietki komuś innemu. Czy na Majdanie nie było normalnych ludzi? Ludzi wierzących w pierestrojkę jak w Polsce przy pierwszej Solidarności? Co znaczy eurokołchoźnik? Czy my nie jesteśmy w Unii Europejskiej? Ile mamy tam do powiedzenia? Tak naprawdę są tam też przeciwnicy UESSR. Panie Bizoń. Dlaczego ocenia Pan innych na starcie? Nie wiemy kto z kim wejdzie w ewentualną koalicję, ale taki mamy ustrój i takie możliwości, że aby coś wywalczyć to trzeba mieć na to wpływ. Krytykowanie Kukiza to osłabianie antysystemowca. To właśnie próba zabetonowania istniejącego układu, i utrzymanie istniejącego wahadła raz PO, raz PiS – ku chwale kolaborantów. Może sensowne jest oddanie głosu na z góry przegraną kartę, z najniższym poparciem, bez żadnego programu, lub faryzeusza Brauna?
Instrukcje wyborcze
http://socjolog61.neon24.pl/post/122030,instrukcje-wyborcze
http://030267.salon24.pl/644945,instrukcje-wyborcze

Józef Bizoń do Mieczysław Dębski: Panie, daj Pan sobie spokój z majdanowcem eurokołchoźniem Kukiezm.
Ich celem jest A. Duda via Kukiz i potem po jesiennych wyborach koalicja z PiS. Ich celem jest zabetonowanie istniejącego układu; i utrzymanie wahadła raz PO, raz PiS – ku chwale, ale nie Polski i Narodu polskiego.

Janusz Sanocki: Drodzy Państwo! Paweł Kukiz – kandydat, który nie tylko doskonale rozumie konieczność zmian ustrojowych, ale także ma szanse skupić wokół siebie liczącą się grupę obywateli dla realizacji tego celu zasługuje na poparcie. Będę na niego głosował i wzywam wszystkich, którym dobro Polski leży na sercu, by zrobili tak samo.

Mieczysław Dębski:  Kandydaci na Prezydenta RP !!!!!!!
1)    Grzegorz Braun
2)    Adam Jarubas
3)    Janusz Korwin-Mikke
4)    Marian Kowalski
5)    Magdalena Ogórek
6)    Janusz Palikot
7)    Paweł Tanajno
8)    Jacek Wilk

POLSKA doceni Wasz udział w Wyborach na Prezydenta…

Mieliście bowiem odwagę głośno powiedzieć, że kandydat na Prezydenta Platformy Obywatelskiej Pan Bronisław Komorowski udający bezpartyjnego oraz kandydat na Prezydenta z Prawa i Sprawiedliwości Pan Andrzej Duda, że przyniosą Oni Polsce więcej złego niż dobrego…

W związku z zaistniałą sytuacją, to Obywatelski kandydat na Prezydenta Pan Paweł Kukiz ma największe szanse z pośród Was, aby wejść do drugiej Tury Wyborczej.
Dlatego też dla Dobra Naszej Ojczyzny poprzyjcie już w pierwszej Turze , to jest 10 maja 2015 roku Pawła Kukiza jako kandydata na Prezydenta !!!!!!!!!!!!!!

Podaj dalej !!!                                                            Mieczysław Dębski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/